Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

ogqozo

Senior Member
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ogqozo

  1. ogqozo odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    Zarząd tego klubu nie przestaje mnie zadziwiać nowymi metodami manifestowania swojej niekompetencji. Jak znam historię ostatnich lat, to daję głowę, że z transferu tego obrońcy też nic nie wyjdzie. I w meczach z Tottenhamem znowu w obronie będzie polska młodzieżówka, a w ataku... Brożek.
  2. ogqozo odpowiedział(a) na Kmiot temat w Region Filmowy
    Niespodzianka, jakbym nie słuchał tego wszędzie od 10 lat. Wiem, no i? "Naga broń" to też kicz i zero rozrywki na poziomie, a jednak nie jest nazywana najgorszym filmem wszech czasów.
  3. ogqozo odpowiedział(a) na Kmiot temat w Region Filmowy
    Wiem, bo to oglądałem. Schumaher powiedział coś w stylu: "przepraszam, jeśli ktoś jest urażony. Chciałem po prostu, żeby ludzie mieli dobrą zabawę". No i to chodzi. On chciał zrobić śmieszny, cyrkowy, głupkowaty film. I moim zdaniem mu wyszło, bo film jest śmieszny. Śmieszniejszy niż "Superhero Movie", w każdym razie. Nie chcę go chwalić za to, że jest głupi, ale też bez przesady w krytyce. Nie można porównywać według tych samych kryteriów komedii i dramatu, to wszystko, co chcę powiedzieć. To tak jakby wziąć "Nagą broń" i "Poszukiwanych" i argumentować, że "Naga Broń" jest najbardziej nieudanym kryminałem wszech czasów. Czy to brzmi jak "przepraszam za sprapranie filmu, miał być poważny i epicki, a wyszedł głupkowaty i kiczowaty"? No weźcie.
  4. ogqozo odpowiedział(a) na Diabeu temat w UNDERGROUND
    Jak tak musisz, to ci mogę wrzucić tą płytę na Mediafire, poczekaj chwilę...
  5. ogqozo odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    Wisła przegrała z Barcą 1-4. Nie sądzę, żeby to dawało jej większe szanse z Tottenhamem, który wydaje co sezon na transfery miliard razy więcej pieniędzy. Lech pewnie powalczy, może coś z tego będzie.
  6. ogqozo odpowiedział(a) na Diabeu temat w UNDERGROUND
    http://www.allegro.pl/item413037341_alice_...wa_w_folii.html Nie na rapidshare.
  7. ogqozo odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    No, mi ta lista wygląda na "do widzenia, Polsko".
  8. ogqozo odpowiedział(a) na Kmiot temat w Region Filmowy
    "Batman i Robin" to była inna konwencja. Nie do końca rozumiem, czemu wszyscy tak na niego najeżdżają. Schumacher chciał zrobić film o Batmanie, który byłby maksymalnie cyrkowy, kiczowaty i śmieszny - moim zdaniem mu się to udało. Znacznie bardziej wolę to od filmu, który próbuje być poważny i przejmujący, a wychodzi cyrkowy, kiczowaty i śmieszny.
  9. ogqozo odpowiedział(a) na Pawel_S5 temat w Kącik RPG
    Jak na razie.
  10. ogqozo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w The Pit
    Dopiero teraz to zauważyłem i jestem bardzo podniecony tym odkryciem.
  11. ogqozo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w The Pit
    http://www.youtube.com/watch?v=VVTat27lkm 1:48 - patrz, Milan. P.S. I to nie jest jednorazowy wyskok, bo widzę, że on często takie nosi.
  12. ogqozo odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    Nie uważam Juve za zbyt silny zespół obecnie. W Serie A nie miał szans z Romą a Interem, które same na tle Ligi Mistrzów wypadły kiepsko. 5 lat temu, akby jeszcze grał w Realu Zidane, to od biedy możnaby to nazwać szlagierem. Oczywiście można powiedzieć, że to ciekawe mecze będą, bo pokażą, na ile stać obecnie Juventus, ale to samo możnaby powiedzieć o każdej drużynie.
  13. ogqozo odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    Już widzę, jaki zespół będzie często wybierany w Wygraj Ligę. Real ma łatwiutką grupę. Manchester znowu trafił na Celtic, dodatkowo w grupie Aalborg z Saganowskim - będzie znowu oglądanie nudnego Celticu na każdej możliwej stacji, bo nasz wspaniały Boruc ma szansę raz na pół godziny dotknąć piłki. Najciekawiej zapowiadają się mecze Fenerbahce-Arsenal, MU-Villareal i Chelsea-Roma, ale bez szlagierów.
  14. ogqozo odpowiedział(a) na Obsolete temat w Rock
    Pewnie miałeś podróbkę. To miło, że ci się spodobały moje buty, widziałeś je 5 sekund w życiu i już myślisz że je znasz.
  15. ogqozo odpowiedział(a) na Obsolete temat w Rock
    Głupi jesteś, każdy, kto ma pojęcie o słuchawkach ci powie, że Koss rządzi.
  16. ogqozo odpowiedział(a) na Obsolete temat w Rock
    A ja mam Kossy, więc w sumie rządzę.
  17. ogqozo odpowiedział(a) na Kmiot temat w Region Filmowy
    Warner bardzoby chciał, bo facet robi niesamowicie kasowe filmy, ale ostatnio, kiedy Nolan się odzywał w temacie, to brzmiało to mniej więcej tak: "nie wiem, czy jest sens, żebym robił jeszcze jednego Batmana". Podejrzewam, że jak zapadnie jakaś decyzja, to będzie o niej bardzo głośno, skoro tyle plotek krąży. Czemu lubię "Mrocznego Rycerza"? Bo był na niego pomysł. Nie jak zazwyczaj w kinie komiskowym, że najpierw się bierze bohaterów, a później myśli, jaką fabułą sklecić wszystko w całość. Tzn. tu pewnie też tak było, ale "szwy" nie są tak widoczne. I jeśli następny film ma być robiony na siłę, to dla mnie może go nie być równie dobrze. "Batman: Początek" był kiepski.
  18. ogqozo odpowiedział(a) na Kmiot temat w Region Filmowy
    Nolan podobno nawet nie wie, czy chce mu się kręcić ten film, a co dopiero dobierać aktorów. Poza tym wspominał kiedyś, że nie widzi powodu, by z całego uniwersum Batmana miał wybierać do filmów te same postaci, co Burton.
  19. ogqozo odpowiedział(a) na Cris temat w Kącik Sportowy
    Komentator był najśmieszniejszy, cieszył się, jakby Barcelonę cokolwiek obchodziło, czy wygra 4-0, czy 4-1, i jakby faktycznie Wisła coś wygrała.
  20. ogqozo odpowiedział(a) na Obsolete temat w Rock
    "Reach and pull that pin" = "Zasięg i przyciąganie tej szpilki", no nie mogę, to mnie chyba najbardziej rozpieprza.
  21. ogqozo odpowiedział(a) na Diabeu temat w UNDERGROUND
    http://rapidshare.com/files/123091544/Kili...zz_Ensemble.rar Wrzuć tego Shjips Cośtam w normalnej wersji kiedyś.
  22. ogqozo odpowiedział(a) na Obsolete temat w Rock
    Klaustrofobia, wspina się na zewnątrz tej skóry Silnie wybuchowe, Zasięg i przyciąganie tej szpilki Więc krzyżujemy te linie W krypcie; Totalne zaćmienie Cierpienie z powody mojej apokalipsy
  23. ogqozo odpowiedział(a) na Obsolete temat w Rock
    Wy, fani, pewnie tak. Ja oceniam to, co jest. Wtórność nie pomaga. To, że nie ma pomysłu na stopniowanie napięcia. Samo przejście ("this I swear") nie jest zbyt płynne. Ogólnie motyw przewodni solówki jest bardzo fajny, ale solówka nie ma kształtu. Ostatnia minuta brzmi już totalnie "dorzynkowo". Jakby to było na żywo i w tym momencie następowałaby totalna improwizacja, to bym rozumiał, ale tak to bez sensu. Jak goście nagrywają pierwszą płytę od 5 lat, to możnaby oczekiwać, że ta solówka jakoś się skończy z pomysłem, a nie "zmęczyliśmy się, nawalamy w co popadnie". W zasadzie, to najgorsze jest ostatnie 15 sekund, niby niewiele, ale psuje wrażenie, bo jak słucham tego kawałka to cały czas mam świadomość, że pod koniec zrobi się (pipi)owy.
  24. ogqozo odpowiedział(a) na Obsolete temat w Rock
    Perkusja na tej płycie ssie strasznie. Lars jak nie napieprza "na 4", to nie wie, co ze sobą zrobić. Jak się przeskakuje z Mastodona, gdzie Brann Dailor wyczynia cuda improwizacj, to widać, jaką biedę odstawia Ulrich. Jak na razie najbardziej podoba mi się "Cyanide", jedyna piosenka, która od początku do końca jest dobra. "The Day That Never Comes" daje radę przez część balladową, później robi się bez pomysłu i ta solówka jest ciągnięta nieco na siłę. A "My Apocalypse"? Brzmi jak Slayer. Z gorszą perkusją. Generalnie jest to muzyka sprzed 20 lat.
  25. ogqozo odpowiedział(a) na Timmy temat w Region Filmowy
    Przyjedziesz jeszcze kiedyś do Wrocławia, to pogadamy o filmie. Będzie to pewnie bardziej owocne. Poźniej będziesz mógł tutaj spisać całą dyskusję, żeby zaspokoić Łukasza, zobaczymy, czy ci się będzie chciało tyle pisać, czy też przyjmiesz nowatorską forumową metodę "wiem, ale nie powiem".

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.