ping 6 godzin temu6 godz. Rockstar confirms there will be no disc version of GTA6 at launch Patapon 5 godzin temu5 godz. "at launch" uff to się uspokoiłem BRY@N 5 godzin temu5 godz. trzeba czekać na dinner może wtedy będzie Suavek 4 godziny temu4 godz. "wkładasz płytę i grasz" ping 3 godziny temu3 godz. Pudełko będzie jak spadnie sprzedaż cyfry. Po co sobie psuć rynek grami z drugiego obiegu. Wiedzą jak robić kasę, hype jest taki, że i tak ludzie kupią. MEVEK 1 godzinę temu1 godz. To nie ma sie co łudzić. Nawet w kolekcjonerce będzie kodzik, a na to sie nie przygotowalem
ping 3 godziny temu3 godz. Pudełko będzie jak spadnie sprzedaż cyfry. Po co sobie psuć rynek grami z drugiego obiegu. Wiedzą jak robić kasę, hype jest taki, że i tak ludzie kupią.
MEVEK 1 godzinę temu1 godz. To nie ma sie co łudzić. Nawet w kolekcjonerce będzie kodzik, a na to sie nie przygotowalem
Patapon
"at launch" uff to się uspokoiłem
BRY@N
trzeba czekać na dinner może wtedy będzie
Suavek
"wkładasz płytę i grasz"
ping
Pudełko będzie jak spadnie sprzedaż cyfry. Po co sobie psuć rynek grami z drugiego obiegu. Wiedzą jak robić kasę, hype jest taki, że i tak ludzie kupią.
MEVEK
To nie ma sie co łudzić. Nawet w kolekcjonerce będzie kodzik, a na to sie nie przygotowalem