Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

izon

Użytkownicy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez izon

  1. izon odpowiedział(a) na gekon temat w Koguty Domowe
    No to z tym się liczę, dlatego wchodzę z założenia, ze lepiej jeść mała łyżeczka z kilku talerzy Teraz to będzie chyba tylko strach biorąc pod uwagę inflacje w Stanach. Jutro maja być chyba jakieś postanowienia FED. Czyli można polować na promki
  2. Widzę idziesz moimi śladami. Na pocieszenie - trójka jest króciutka przeszedłem chyba przy 3 posiedzeniach:) Akurat tą część mimo wszystko przejść warto przed kolejnymi, domyka trylogię. Tak jak mówisz po 2 jest odczuwalny downgrade. Dodatkowo, nie będę spoilerował ale końcówka gry, będąca powtórką z rozrywki z jedynki jest dosyć męcząca. Generalnie serie oceniam dosyć wysoko ale te gry zestarzały się dużo gorzej niż inne klasyki złotej ery FPSów.
  3. izon odpowiedział(a) na gekon temat w Koguty Domowe
    Ok kupiłem na zaczepkę na Kucoinie, dosyć czytelna ta platforma. A co masz konkretnie na myśli mówiąc o stratach? Bo ja rozumiem, że kupując normalnie jako trade na takim Kucoin nie stosuje jakiegoś lewarowania z automatu czy coś takiego?:)
  4. Przechodzę Reach na kompie równocześnie z główną linią. Dla mnie najlepsze Halo póki co:)
  5. izon odpowiedział(a) na gekon temat w Koguty Domowe
    A korzysta ktoś z Was z coinbase Wallet. Bo chciałem kupić np. taki PYR i ALTURĘ ale kompletnie tego nie ogarniam, rozumiem, że tutaj nie kupię krypto normalnie za eurasy tylko muszę mieć ether albo bitcoina? Polecacie też jakąś giełdę do mniej popularnych kryptowalut o "jeszcze" niskiej kapitalizacji? Podobno Kucoin jest Ok., wiem, że mieli kiedyś aferę hakerską ale chyba od tego czasu spokój. Dodatkowo w te małe alty nie mam zamiaru inwestować jakiś wielkich pieniędzy.
  6. Tzn. nie jest tragicznie, 4 na pewno przejdę do końca natomiast nie mam ochoty na więcej tego samego. Z tego co słyszałem 5 ma słabą fabułę, więc obejrzę jakiś skrót, żeby wiedzieć ocb przed Infinity
  7. No i jestem w połowie 4. Na początku byłem zachwycony i myślałem, ze to będzie najlepsze Halo ale jest co raz gorzej. Fabuła beznadziejnie nudna. Myślałem po początku, ze pójdzie to mocno w kierunku genezy Master Chiefa i w ogóle Spartan, a dosyć mrocznie zapowidajaca się opowieść zamienia się w Marvela i kolejna walkę ludzkości z jakimis dziwnymi rasami. Chyba daruje sobie 5 i wskakuje do swiata Infinity. 4 nie ma nic z klimatu oryginalnej trylogii i to tez mi średnio pasi:(
  8. izon odpowiedział(a) na Figuś temat w PS5
    Wyjąłeś mi to z ust. Bardzo biednie i nudno to wygląda.
  9. izon odpowiedział(a) na MBeniek temat w PS4
    Czyli kurwa co musze mieć dwie wersje gry jak chce grać w singla z usprawnieniami pod ps5 i w multi bo jest tylko na ps4?
  10. izon odpowiedział(a) na MBeniek temat w PS4
    Sony wysłało się na ryj plusowiczom. Dobrze, ze przestałem opłacać to gowno. Cała ta kolekcja to jakiś zart. 3 tryby, gdzie taki tytuł powinien chodzic w najwyższej jakości w 60 fpsach. Brak multi to już totalna porażka. Jakby dodali do tej kolekcji usprawnione części 1 do 3 to może by się to jeszcze broniło ale w takim wydaniu to mega przegięcie.. Błagam ludzie nie kupujcie tego i nie róbcie dobrze tym skurwysynom
  11. izon odpowiedział(a) na ASX temat w Halo Arena
    Czyli co przejść 4 a 5 obczaić sobie na youtubie filmiki żeby wiedzieć ocb przed Infinity? Bo jak mówicie, ze taka słaba to może nie ma co tracic czasu
  12. izon odpowiedział(a) na ASX temat w Halo Arena
    Kurwix grałbym i jarał się z Wami Panowie na premiere a tu jeszcze trzeba 4 i 5 na szybko zaliczyć Nie umiem niestety grać w kontynuacje, czy jakakolwiek numerowana cześć bez ogrania poprzednich, takie zboczenie
  13. Uff dwojka póki co jest zdecydowanie lepsza niż 1. W końcu nie ma tych dennych „copy/paste” leveli, a każdy poziom jest zróżnicowany i dostarcza innych wrażeń. Muzycznie to absolutny top w grach. Nie ukrywam, ze z politowaniem śledzę fabule. Taki marvel w świecie gier, natomiast rekompensuje to klimat i jakosc wykonania filmików.
  14. izon odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Xbox Series X|S
    Polecam zwłaszcza 2, która jest dużo ciekawsza niż 1 szkoda, ze 3 do 5 to tylko remastery, ciężko będzie to ograc bo tak genialnym remaku.
  15. izon odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Xbox Series X|S
    Yakuza 2 Kiwami. Matko Bosko jakie to jest dobre. Tak powinno się robić Remaki tj. grasz we współczesnej wersji w coś, co wydawało Ci się, ze robiło podobne wrażenie 15 lat temu Za takie gp to ja mogę płacić te 4 ziko do końca świata
  16. izon odpowiedział(a) na Figaro temat w CD Projekt Red
    Wszystko spoko każdy gra jak chce na PC grałem na ultra, bez bugow i tez podłączałem do tv myśle, ze wersja na XSX bardzo spoko najgorsze i zupełnie nie potrzebne są te na poprzednia generacje zwłaszcza ps4. A jakie ma znaczenie kiedy ukończyłem grę? Czekałem na patche, nie mam fomo żeby grać w niedorobiony produkt na premiere, a potem narzekać. Było nie było nabilem 75h w tym wspaniałym świecie. Jak wyjdzie nextgenowa wersja z dlc to wsiąkam ponownie
  17. izon odpowiedział(a) na Figaro temat w CD Projekt Red
    Cyberpunk tylko na PC, na konsolach to wyrób czekoladopodobny. Właśnie lecą napisy końcowe, muza ciary
  18. To jest sens w ogóle przechodzić te wszystkie części przed Infinity? Bo już po paru partyjkach online i przejściu samouczka w singlu, wiem, ze gameplayowo to jest to i waham się czy fabuła Halo jest warta poświęcenia kilkudziesięciu godzin potrzebnych do przejścia wszystkich części..
  19. izon odpowiedział(a) na Figaro temat w CD Projekt Red
    Ooo tak ta misja chyba najbardziej zapadła mi w pamięć ze wszystkich
  20. Szybkie pytanie: co zrobić żeby moc grać następny mecz z tą samą ekipą co ostatni? Bo po zakończeniu rozgrywki widzę tylko opcje „rozpocznij matchmaking”
  21. izon odpowiedział(a) na MaZZeo temat w Xbox One
    Przez level z robotami prawie bym sie od gry odbił, natomiast od momentu pojawienia sie Marcusa dla mnie 10/10. Stare dobre Gearsy w kapitalnej oprawie audiowizualnej, jestem zachwycony
  22. izon odpowiedział(a) na Daddy temat w Forza Motorsport
    Mam pytanie, czy dlugo trzeba się najeździć zanim gra mnie pośle na trasy w dżungli? Pytam bo już nie mogę się doczekać, jazda po ulicach mnie nudzi
  23. izon odpowiedział(a) na Figaro temat w CD Projekt Red
    Widok Night City w misji czerwony wiesz przywodzący na myśl zdobyte przez maszyny miasto w Matrixie Ta gra nie przeskakuje mnie zaskakiwać. Wspaniały świat..
  24. Na szczęście wyjątkowo recenzenci nie lecą w chuja i potwierdzają moją opinie ale przyznam tez zdarzalo mi się w życiu dobrze bawić przy crapach
  25. Nie jęczę tylko wyrażam opinie po tym co zobaczyłem właśnie dzięki temu, ze gra trafiła do gp. Gdyby nie to prawdopodobnie wziąłbym ta trylogie na premiere, a tak Pan Spencer uchronił mnie przed zmarnowaniem pieniędzy. Ci którym spasowala maja po prostu małe wymagania:)

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.