Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Di

Użytkownicy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Di

  1. Di odpowiedział(a) na Suavek temat w Retro
    Zamówione tęczowe Pro, teraz tylko poczekać kilka tygodni :).
  2. Di odpowiedział(a) na Suavek temat w Retro
    Piękna rzecz, dzięki!
  3. Di odpowiedział(a) na Suavek temat w Retro
    Kurde, ten Thor kusi. Czy tutaj jest opcja grania w docku przez kilka osób na przewodowych kontrolerach? Brać wersję Pro czy warto dopłacić do Max? Celuję w granie na emulatorach: PSX, PS2, DS, 3DS, Saturn.
  4. Di odpowiedział(a) na Suavek temat w Retro
    Ekstra, dzięki :). EDIT: Poranna kawa nie wjechała jeszcze - myślałem, że Flip 2 ma dwa ekrany, a teraz patrzę, że nie ma... Ech ;].
  5. Di odpowiedział(a) na Suavek temat w Retro
    Rozważam zakup Retroid Pocket 2, ale chciałbym zapytać, czy po podłączeniu do docka - czy to od Retroida, czy od np. Steam Decka - można podłączyć kontrolery przewodowo (a jeśli tak, to jakie) i czy można grać w ten sposób w kilka osób na jednej konsoli. Planowałem korzystać ze Steam Decka na wyjazdach do grania w bijatyki czy inne tytuły na multi, ale może na Retroidzie byłoby łatwiej, no i sam sprzęt byłby mniejszy. Monitor zakładam że i tak bym zabierał, a możliwość grania w tytuły z (3)DS-a z dwoma ekranami dodatkowo kusi.
  6. start.ggYOMI GATE - EMEA TEKKEN Cup 4 - MAJOR [PL - POZNAŃ]The best place for YOMI GATE - EMEA TEKKEN Cup 4 - MAJOR [PL - POZNAŃ] brackets, streams, standings and schedules all in one place!
  7. Di odpowiedział(a) na Figaro temat w Tekken
    Asuka to ostatnimi czasy jedna z najpopularniejszych postaci w Tekkenie 8, więc pora na poradnik do tego "goryla" ;).
  8. Di odpowiedział(a) na ogqozo temat w Switch 2
  9. No i nic z tego nie wyszło, gdyż ponieważ...
  10. Dziękuję. Poczytałem na stronie Nintendo i... rozpisane jest to tak, że takiego konkretnego przypadku chyba nie ma. Mogę zmienić członkowstwo za ok. 80 zł albo dołączyć do rodziny i zobaczyć co się stanie. Tak więc jeśli masz jeszcze slota, Postal, umożliwisz mi bycie królikiem doświadczalnym.
  11. Ktoś się orientuje jak działa układ rodzinny, gdy mam indywidualny abonament jeszcze przez rok?
  12. Di odpowiedział(a) na newyorkdanzig temat w Region Filmowy
    Good Boy - sam film "OK", z kilkoma jump-scare'ami, choć pomimo krótkiego czasu trwania lekko się dłuży. Natomiast to, jak wypadł tytułowy pies, jest czymś naprawdę niezwykłym. Oglądając film wielokrotnie zastanawiałem się jak oni to zrobili, ile razy powtarzali sceny. Shelby Oaks - bardzo mieszane uczucia. Ciekawy pomysł na fabułę, jest kilka scen z gęstszą atmosferą, które zapamiętuje się po seannsie, a główna aktorka daje z siebie wszystko (może za dużo momentami), ale z drugiej strony widzę tu próbę napakowania zbyt wielu motywów do jednego filmu oraz miejscową groteskę, choć niekoniecznie celową - np. w ostatniej scenie.
  13. Di odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Ogólne
    W czwartek o 19 ruszy sprzedaż fizycznej wersji Post Trauma (PS5) na stronie Super Rare Games: Super Rare GamesPost TraumaPublisher of Super Rare Games for the Nintendo Switch and PlayStation.
  14. Do turnieju Tekkena 8 "Side Dash" (ostatniego TWT Dojo w Polsce) zostały 2 tygodnie. Turniej odbędzie się 8 listopada w Warszawie, blisko centrum (15 minut piechotą od Dworca Centralnego), a dodatkowo staramy się załatwić atrakcyjnego sponsora na nagrodę dla zwycięzcy, więc wysoka frekwencja pomoże nam w nawiązaniu współpracy, być może długofalowej. Jeśli jeszcze się nie zapisaliście, zapraszamy! https://www.start.gg/tournament/side-dash-last-minute-twt-dojo-tournament
  15. Di odpowiedział(a) na newyorkdanzig temat w Region Filmowy
    W Drabinie faktycznie, ale wydawało mi się, że Angel Heart też miał taki klimat. Odświeżę za tydzień, będę mądrzejszy.
  16. Di odpowiedział(a) na newyorkdanzig temat w Region Filmowy
    W przyszłym tygodniu w Cinema City będzie można obejrzeć Egzorcystę, Suspirię (oryginalną) oraz Angel Heart (filmy znany u nas jako... Harry Angel ). Wszystkie filmy klasyki, ale pójdę tylko na ostatni, bo najgorzej go pamiętam, a blisko mu chyba było klimatem do Silent Hilla. https://www.cinema-city.pl/static/pl/pl/25lat Z kolei 31.10 Mroczny Maraton Halloween (również w Cinema City). 44 zł za bilet na 4 filmy: Good Boy (2025), Miasteczko Shelby Oaks (2024), Strangers 2 (2025) oraz Drakula. Historia wiecznej miłości (2025). Interesują mnie dwa pierwsze, z których Good Boy ma być grany osobno, a Shelby Oaks tylko w ramach maratonu. Akurat kulturalnie po północy człowiek wyjdzie z kina, żeby nie zasnąć na kupsztalu, jakim podobno jest Strangers 2. Mroczny Maraton Halloween | Kup bilety w Cinema CityObejrzyj Mroczny Maraton Halloween zwiastun i kup Mroczny Maraton Halloween bilety online
  17. Di odpowiedział(a) na Figuś temat w 2D
    Z przyczyn zdrowotnych Kakeru wycofuje się z Capcom Cupa:
  18. Di odpowiedział(a) na pilot temat w Turnieje i zloty
    Moja relacja z Evo France:
  19. Di odpowiedział(a) na Figuś temat w 2D
    Znacie gościa? Spotkałem jak szedł do maczka.
  20. Di odpowiedział(a) na Figaro temat w Tekken
    Pora na Annę.
  21. Di odpowiedział(a) na newyorkdanzig temat w Region Filmowy
    Obejrzałem do tej pory 4 filmy z serii V/H/S. Zwykle średniaki 5/10, ale niektóre historie zostają w pamięci. W przypadko Halloween zapamiętałem "Fun Size", ale dlatego, że był śmieszny, a nie straszny. Z tego, co ostatnio obejrzałem i co jest wg mnie warte uwagi, a niekoniecznie należy do mainstreamu. As Above, So Below - trochę strachu, więcej przygody, ale przyjemnie się oglądało. Timecrimes - o podróżowaniu w czasie. Nie jest to film wybitny, ale w kilku momentach był "aha moment". Dead Mail - świetnie nakręcony (bardzo nietypowo), nastawiony na fabułę. PS Od jakiegoś czasu dodaję sobie horrory do playlisty na IMDB - za chwilę wybije 300 i w sumie im więcej oglądam horrorów, tym więcej chcę ich oglądać ;).
  22. Di odpowiedział(a) na Gizi temat w Hardware
    Dosłownie wczoraj na streamie ktoś mnie zapytał o 8BitDo, ale poza zwykłymi kontrolerami nie grałem na niczym od nich. Odezwę się czy nie będą chcieli nie dać mi czegoś do recenzji, bo samemu nie planuję kupić. Z leverlessów mam Snackboxa MicroXL, który mi się bardzo podoba, ale ponieważ trzeba go sprowadzić z USA, wychodzi drogo. Mam też tego "oryginalnego" Hit Box Arcade, którego recenzowałem: Ciekawą opcję jest modularny Hautepad X - robisz z niego hitboxa/mixboxa/sticka zależnie od potrzeb, a nawet możesz dodać gałki. Mam go, czasem pogrywam, ciekawa rzecz. https://pl.aliexpress.com/item/1005008452947519.html?gatewayAdapt=glo2pol Jeśli chcesz zapoznać się z leverlessami, to na początek polecami Ci jakiegoś taniego Haute właśnie z Aliexpressu - jeśli nie ma konieczności wsparcia PS5, można spokojnie wyrwać za ok. 250 zł.
  23. Di odpowiedział(a) na Gizi temat w Hardware
    No i ostatni stick Qanby, który recenzuję:
  24. Di odpowiedział(a) na Figaro temat w Tekken
    Znowu przychodzę z poradnikiem ;). Tym razem Fahkumram.
  25. Di odpowiedział(a) na Gizi temat w Hardware
    Ostatnio przygotowałem recenzje kilku arcade sticków, może kogoś zainteresuje. W przygotowaniu jeszcze recka Qanba Obsidiana 2.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.