Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Di

Użytkownicy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Di

  1. Di odpowiedział(a) na jaszczoor temat w Mobile
    Możecie coś powiedzieć na temat telefonów na 2 karty SIM, które są dostępne w Polsce? Na Allegro są przede wszystkim myPhone'y, które wyglądają jak podróbki Nokii. Od 1,5 roku mam 2 telefony i trzymanie obu telefonów zaczyna mi wadzić, a ani jednej ani drugiej karty nie chcę się pozbywać. Szukam przede wszystkim eleganckiego i niezawodnego telefonu, na ogromie funkcji mi nie zależy.
  2. Di odpowiedział(a) na Action temat w 2D
    Ale masz złudzenie trójwymiarowości walki przy przesuwaniu się postaci, a w SF4 do czynienia mamy tylko ze scrollingiem.
  3. Wystarczy przejrzeć kilka tematów dotyczących turniejów, które się odbyły i zobaczyć, ile kosztowały wejściówki Rzadko kiedy kwota ta jest niższa niż 20 zł. Poza tym stwierdzenie "turniej z nagrodami" jest zbyt ogólne, bo nagrodą z jednej strony może być coś od sponsorów, a z drugiej po prostu podzielone pieniądze z wejściówek. No i jaka bijatyka? Bo teraz nawet w Tekkena nie można zebrać dużej ilości osób ze względu na leciwość "piątki". Lepiej poczekać do jesieni.
  4. Di odpowiedział(a) na Action temat w 2D
    Ale po co traktować jako grę 3D bijatykę, w której jedynym elementem 3D jest grafika, a system jest 2D? To już bardziej 3D jest DBZ Ultimate Battle 22:
  5. Ja czekam na Platinum, które po angielsku mają wyjść w marcu.
  6. Di odpowiedział(a) na Gizi temat w Hardware
    Jeśli ktoś nie ma na co wydawać pieniędzy: http://allegro.pl/item532821580_arcade_sti...er_rarytas.html Takie sticki chodziły niedawno na Allegro po ok. 150 zł.
  7. Di odpowiedział(a) na albrechtus temat w Tekken
    Jak chcesz to rozstrzygniemy to beer-matchem o paczkę żelek Haribo zaraz po wyjściu tego Tekkena na konsole. Pasi? Można gdzieś znaleźć informację na temat autorów muzyki w BR?
  8. Di odpowiedział(a) na albrechtus temat w Tekken
    Tolerancja to to, o ile można się pomylić, a to, o czym piszesz, to okno, w którym można daną rzecz zrobić, żeby siadła. Brak tolerancji = idealny timing. Mashter dobrze pisze.
  9. Chodzi o ? Jeśli tak, to to już wyszło. W Japonii rok temu, a poza nią jesienią.
  10. Di odpowiedział(a) na albrechtus temat w Tekken
    Fajnie, fajnie. Szkoda tylko, że i tak pewnie znowu przyjdzie mi grać Pandzią z powodu ułomnego manuala Choć HS, TP, silniejsze juggle... łaj not, taki miś mi pasuje. No ale pożyjemy, zobaczymy. Najważniejsze, że ten nowy Tekken mi się bardzo podoba i jeśli nie będzie dużej sceny w SF4, to pewnie tylko do niego się ograniczę, jeśli chodzi o bijatyki.
  11. Di odpowiedział(a) na albrechtus temat w Tekken
    Pawle, mógłbyś więcej napisać nt. nowego Heńka? Jak wygląda nowe kolanko w klatkach? TP ma karę tylko na WS 4? Jak się robi takiego stompa (lewa noga) i co daje?
  12. Czemu? Mnie gra wciągnęła jak bagno BTW: Zaznaczaj spoilery (odnośnie CT)
  13. Di odpowiedział(a) na albrechtus temat w Tekken
  14. Di odpowiedział(a) na albrechtus temat w Tekken
    Przecież VHO napisał o tym jeszcze na tej stronie
  15. Di odpowiedział(a) na Action temat w 2D
    W czasie oczekiwania na SFIV możecie pograć w TO
  16. Gdyby w każdym momencie obaj grający mieliby kontrolę nad swoimi postaciami, to mielibyśmy totalny chaos zamiast gry turniejowej, o której tak często piszesz. Przy okazji: w sygnaturze masz kilka błędów. EDIT: -> En intelidżent mułw.
  17. Di odpowiedział(a) na albrechtus temat w Tekken
    Oj Pawle, żarty się Ciebie trzymają Ale to nie Pączek, to on ma tutaj teraz konto Cabanas. A to pewnie Di. Ja wtedy raz wygrałem z Krakersem.
  18. Di odpowiedział(a) na Action temat w 2D
    Nie pogracie, bo nie ma tam PS2 od jakiegoś czasu. Jedyna opcja to oryginał i granie na PS3 albo X360. Ja już nie gram w Calibura, a do bijatyk mimo wszystko trochę ciągnie. Na dodatek SFIV wychodzi akurat po sesji, więc powinienem znaleźć wolny czas
  19. Di odpowiedział(a) na Action temat w 2D
    Warszawiaki dwuwymiarowe, jak wyjdzie SFIV to chętnie spróbuję się nauczyć w to grać, może w końcu załapię 2D system I oby nie skończyło się tak, jak było w przypadku 3s i mojego Twelve'a
  20. W sensie nie tylko do przodu/tyłu ale i w bok, Nemo?
  21. Di odpowiedział(a) na albrechtus temat w Tekken
    (1:37) Ciekawe to kolanko.
  22. Di odpowiedział(a) na wężyk temat w PC
    Nie można zapominać o przygodówkach: Ace Ventura, Wacki, Sanitarium, Hopkins FBI, Teenagent, A.D. 2044 czy Amerzone. No i emulator PSX-a, a tutaj jest z czego wybierać... A co do Heroes 3 (SoD), czy możecie polecić jakieś dobre mapy M/L na 2-3 osoby (ew. z przeciwnikami), bez specjalnych ograniczeń na zamki i bohaterów? Jeśli tak, to możecie od razu dać link albo wrzucić daną mapę na jakiegoś rapida, jeśli nie jest ona dostępna w RoE/AB/SoD? Mamy kilkaset map i samo szukanie zajmuje dużo czasu
  23. Di odpowiedział(a) na Gizi temat w Hardware
    @ornit Statek w butelce jakoś ludzie potrafią upchnąć.
  24. ontopic: Unikać gry ze Sway'em, bo Bażant gra i...
  25. Di odpowiedział(a) na albrechtus temat w Tekken
    Ja tu już nie moderuję, więc wiesz... Ja chciałem, jednak niestety mój post został zlekceważony.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.