Jump to content

Pacquiao

Premium Member
 • Content Count

  1755
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Pacquiao last won the day on December 16 2017

Pacquiao had the most liked content!

Community Reputation

888 Nie-random

About Pacquiao

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

1385 profile views
 1. Myślisz, ze tak szybko się gra z GP ściąga? :p
 2. Wypraszam sobie. Ja żadnych członków nie akceptowałem ani nie akceptuję! To są jakieś pomówienia, na to są paragrafy @Bzduras
 3. Duke Nukem kradnie show bo jest w pełni świadomy, że to nie jego gra Jak nie będzie tego w wersji z Plusa, to polecam dokupić jeśli będzie taka opcja.
 4. Remasterek świetny, przeszedłem cały postacią Duke Nukem
 5. Pacquiao

  PlayStation Classic

  80% chce złapać na premierę żeby szybko przed świętami opchnąć XD
 6. Pacquiao

  PlayStation Classic

  Do mnie z x-kom też właśnie dzwonili i potwierdzili, że dostawa będzie bardzo ograniczona i będą realizowali zamówienie na jedną sztukę, ale między wierszami wyłapałem, że i to nie jest pewne.
 7. To ten słynny izi gejming na PC?
 8. Możesz dołączyć nie mając nawet gry
 9. Wyścigi i soundtrack mega <3 Popup mógłby być trochę mniejszy.
 10. Lato oglądaliśmy przez 3 poprzednie części, więc z pewnością będzie to najmniej oczekiwana pora roku Fakt, że teraz cała mapa będzie podlegała sezonowym zmianom co tydzień (a wyścigi można sobie ustalać dowolnie), to niesamowita zaleta gry. Trzeba oddać PG, że musieli w to włożyć ogromną ilość pracy żeby to nie była tylko zmiana "skinu". PS. Tak patrzę, że na niektórych rynkach sklepiku gra ma już tyle albo niemal tyle ocen i recenzji co FH3 przez ostatnie 2 lata. Ciekawe jak będzie wyglądać sprzedaż po pierwszym tygodniu i ogólna liczba graczy razem z GP.
 11. Ładne podsumowanie. Dlatego też wcześniej pisałem o tym, że skoro zgodnie z umową dostał wynagrodzenie ryczałtowe, to przy ewentualnej wycenie roszczeń Sapkowskiego trzeba mieć na uwadze jaki był stan jego marki w dniu zawarcia umowy i jej rzeczywisty wpływ na sukces gier, bo nie może sobie teraz po prostu zmienić sposobu wynagrodzenia z ryczałtowego na procentowe (tak jak by de facto tego chciał). Ten statek już odpłynął. Z jednej strony większość, by postąpiła tak samo, ale z drugiej strony facet dzięki grom i gigantycznym pieniądzom pompowanym w marketing przez CDP, stał się znany na całym świecie i złotówki ze swojej kieszeni na to nie wyłożył, a teraz ciągnie profity jak jego książki wchodzą do listy bestsellerów NYT przy okazji premiery kolejnej gry. Trochę pokory, by mu się przydało. Mam nadzieję, że prawnicy CDP ostro przytemperują jego zapędy.
 12. 30 letnie dzieci nie ogarniajo gry o resorakach!
 13. Bo wtedy 10% prowizji dla kancelarii, to 6 baniek
 14. Chybiona analogia: W przypadku spraw frankowych chodzi o to, że banki zastrzegały w umowach klauzule zgodnie z którymi mogły dowolnie ustalać kurs po jakim kredytobiorca spłacał kredyt, w oderwaniu od obiektywnych mierników - w tym przypadku umowy odsyłały po prostu do tabel kursowych ustalonych przez bank, który miał tutaj totalną swobodę. Ponadto kredyty były przeliczane po cenie kupna, a raty po cenie sprzedaży. W skrajnych przypadkach na podstawie treści umowy nie można było ustalić w jakiej kwocie kredyt został udzielony. Wychodzi tutaj po prostu zwykła pazerność banków, które zawyżały raty kredytów najpierw przez ustalanie kursów walut powyżej średniej rynkowej, a do tego po kursie sprzedaży zamiast kupna (czyli tak jak był przeliczany wypłacany kredyt). A jeżeli chodzi o Sapkowskiego, to sprawa jest prosta. Jak chcesz żeby zyski rosły wraz z marką to bierzesz procent albo wynagrodzenie mieszane, a nie ryczałtową kwotę, a po 20 latach pitolisz, że jednak chcesz procent (bo tak de facto policzyli te 60 mln, jakby zamiast ryczałtu wziął jednak procent). No ale ma tutaj furtkę, chociaż z kwotą przestrzelił i to mocno. Nikt go w tym przypadku nie oszukał ani nie wykorzystał jego niewiedzy. CDP samo proponowało mu korzystniejszy wariant, to odmówił i to świadomie. Jak dawali mu 6% albo 35.000 zł to mógł np. powiedzieć ok. żebym nie został na lodzie jak zbankrutujecie to dajcie mi 15.000 zł + 3% od przyszłych zysków.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.