Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Microsoft potwierdzil, ze na E3 zostanie zaprezentowana nowa czesc Forza Horizon zmierzajaca na konsole XBOX ONE i PC.  

Cytat

W sprawie wypowiedziała się Fernanda Delgado – szefowa Xbox Hiszpania i Portugalia – który podczas rozmowy z dziennikarzem Gamereactor wspomniała o cyklicznym publikowaniu kolejnych odsłon serii:

„Premiery kolejnych części Forzy są cykliczne i jeśli jesteś fanem Forzy, wiesz doskonale jak to wygląda. Pojawiło się wiele spekulacji na temat tego, gdzie zostanie umiejscowiona następna Forza Horizon i o tym opowiemy w późniejszym czasie na E3.”

https://www.ppe.pl/news/57603/forza-horizon-4-na-e3-2018-microsoft-potwierdza.html

TRAILER Z E3 

Edytowane przez Mroku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czekam z ch,ujem w ręku, jestem gotowy na kolejny rok męczenia Forzy Horizon aż wycisnę z niej wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Optymalnie się jaram, zwłaszcza, że będzie dostępna od razu w ramach XGP :cool: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Wiele osób pisze, że chciało by Japonię. Bo w tej części wypadało by stworzyć Festiwal w Azji . Ale Japonia jakoś nie pasuje mi do Forzy i jej party summer klimaciku.  Może twórcy postawią na Tajlandie? Chyba, że Azjatycki trop jest błędny i będzie Brazylia albo Ibiza. 

Edytowane przez chris85

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie. Ale zakładam, że bliżej mu do NFSa niż Horizon. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jaram sie i biore dej łan, ciekawe czy do tego czasu uporam sie z trojeczka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja to bym chciał Bałkany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A wyobraźcie sobie taki scenariusz:

Forza Horizon 4. 2018 rok. Miejsce festiwalu: Czeczenia. W eventach specjalnych ścigamy się rowerem z rosyjskim czołgiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Japonia, Azja lub Kanada i bedzie dobrze chyba ze poludniowa ameryka ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oby nie ruch lewostronny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Afryka/Azja. Innej opcji nie widzę.

Ale jednak najbardziej prawdopodobne wydają mi się Chiny/Japonia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

japonia to mus - gorskie serpentyny, sprinty wsrod pol ryzu, tokio drift w nocy w swietle neonow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pięknie wykonana, śnieżna Norwegia + wsparcie dla 60 klatek na BeastBoxie i mnie mają; wciąż nie przemawia do mnie ten słoneczny klimat Australii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nigdy nie będzie wsparcia 60 klatek w grze która w tych samych warunkach ma chodzić na zwykłym Xboxie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zależy co rozumiesz przez warunki, ale pociągnę Cię za język i dopytam z wyprzedzeniem: chodzi Ci o otwartość świata i poniekąd włączony na stałe tryb multiplayer? Jeśli nie to przypominam, że masa gier, które na BeastBoxie dostała wsparcie do 60 klatek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

No chodzi o multiplayer właśnie, zawsze tym się wykrecaja, chociaż teraz byłoby to dziwne, skoro na PC można grać z kumplami w Horizon w 60 fpsach. 

No chyba że nie ma crossplay w Horizon, ja już za MS nie nadążam.

Edytowane przez easye

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, easye napisał:

Nigdy nie będzie wsparcia 60 klatek w grze która w tych samych warunkach ma chodzić na zwykłym Xboxie. 

kolejny raz piszesz tę bzdurę, masz jakiś dowód na tę teze? cytat, artykuł.... cokolwiek? 

Bo Microsoft twierdzi co innego:

2 minuty temu, easye napisał:

ja już za MS nie nadążam.

no właśnie widać, że nie nadążasz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wg. sieci jest crossowe multi, więc tym bardziej dziwi mnie, że MS trzyma się tych (pipi)ych 30 klatek na sprzęcie który może dużo, dużo więcej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Developer decyduje co robi z mocą konsoli, Microsoft nikogo przy niczym nie trzyma (czy to w kwestii  multi czy w singlu) 

Edytowane przez asax

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ale Forza Horizon 3 nie była robiona na XoX. Myślisz, że tak sobie pstrykną palcami i zrobią zoptymalizowaną wersję pod nową konsolę w 60 fps? Do takiego patcha potrzeba czasu i sporo roboty, a PG robi cały czas na wysokich obrotach. Może przy FH4, która będzie robiona od podstaw zrobią jakiś alternatywny tryb FHD 60 fps, no bo chyba nie mówicie o 4K 60 fps :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, easye napisał:

No chodzi o multiplayer właśnie, zawsze tym się wykrecaja, chociaż teraz byłoby to dziwne, skoro na PC można grać z kumplami w Horizon w 60 fpsach. 

No chyba że nie ma crossplay w Horizon, ja już za MS nie nadążam.

Crossplay jest na 100%, bo grałem z kumplami, nie było żadnych problemów... Oprócz tego, że port na PC jest skopany i wywala do Windowsa bez powodu. Ale to problem PC, nie Xboxa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nie, nie na otwartym polu, ale na myśl o Norwegii (lub Japonii) w 1080/60 zaczynam czuć się nieprzyzwoicie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, Shagohad napisał:

Crossplay jest na 100%, bo grałem z kumplami, nie było żadnych problemów... Oprócz tego, że port na PC jest skopany i wywala do Windowsa bez powodu. Ale to problem PC, nie Xboxa.

Chyba problem z pecetem kumpla, bo ze znajomymi gram od dluzszego czasu i ani razu mnie nie wywalilo do pulpitu.

Godzinę temu, asax napisał:

kolejny raz piszesz tę bzdurę, masz jakiś dowód na tę teze? cytat, artykuł.... cokolwiek? 

Bo Microsoft twierdzi co innego:

No to od tego roku dopiero zmienili zdanie - jak zwykle rychło w czas, swoja konsole mogli nawet glupim Destiny z HDRem w 60 fpsach sprzedac to jak zwykle MS s(pipi)ili sprawe.

Dla posiadaczy brak 60 fps w Horizon to bylby dealbraker, nadal jestem mocno sceptycznie nastawiony i oby nie skończyło sie na wsparciu 4k i 30 fpsacah.

Edytowane przez easye

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi