-
GTA VI
No już nie przesadzajmy, że opinia każdego tutaj się jakoś bardzo liczy, tylko dlatego, że jest forumowiczem. KoBik napisał kiedyś o jakiejś grze więcej niż trzy zdania? Albo nasz spec od generowania opinii poprzez chat GPT? To już chyba wolę zdanie Asmona.
-
GTA VI
Ponoć zostały ostatnie 3 sztuki, SZYPKO kupować
-
GTA VI
Ale to, że tam średnia krajowa w przeliczeniu na złotówki to 15 tys i że dla nich zakup gierki to jak dla Ciebie kupienie patyczków do uszu, to już detal :)
-
Cinema news
Rozczarowanko. Liczyłem na Elliota Page'a
-
GTA VI
mam nadzieję, że dupska już posmarowane
-
Te remaki klasyków powoli wymykają się spod kontroli
Te remaki klasyków powoli wymykają się spod kontroli
-
GTA VI
Dopóki Graczdari niepowie, że po premierze GTA6 wszystkie gry będą chodzić po 500zł, to w to nie uwierzę.
-
GTA VI
Może właśnie dlatego go "zgubił"
-
GTA VI
Ponoć gra została zbanowana w Chinach. Za dużo przemocy czy pedalstwa?
-
GTA VI
- GTA VI
Patrz Bożenko jak ten czas zasuwa- GTA VI
Ten ziomek ma skłonność do wyolbrzymiania, ale jeżeli faktycznie Cockstar przegnie pałę to dla mnie będzie to większy deal breaker niż brak gry na płytce. Muszę się jeszcze zastanowić czy na pewno brać day1.- GTA VI
Latami pracowali na taką pozycję jebacza alfa w Giereczkowie. Prawda jest taka, że i tak większość z nas będzie tak wyglądać w dniu premiery- GTA VI
Wszystko zależy od skali tych cięć. Jeżeli warsztatów będzie więcej i nie będę miał dostępu do jednego to przeżyję, podobnie jak mi zablokują dostęp do jednego salonu fryzjerskiego czy jakiegoś budynku czy dwóch, no ale jeżeli będzie się to wiązać z odebraniem mi ogólnie mechaniki tuningu / połowy opcji customizacji postaci / całej dzielnicy lub jakiejś dużej wyspy, no to już się robi niefajnie i będę musiał stanąć przed lustrem, spojrzeć sobie w oczy i odpowiedzieć na pytanie czy na pewno chcę się aż tak zeszmacić dla gry wideo i wspierać taką patologię. Wydając ponad 3 stówy mam prawo już oczekiwać niemal pełnej zawartości gry, a nie jakiejś kurwa wersji demo.- GTA VI
Już kurwa bez przesady, obejdzie się bez tych dwóch dodatkowych fryzur i kilku gównociuszków. To pewnie i tak będzie gra na 100+h z masą opcji customizacji. - GTA VI