Skocz do zawartości

HBO Max


Ukukuki

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o tej platformie? Ostatnio rośnie w siłę z bazą całkiem dobrych filmów. Szczególnie w ostatnich miesiącach gdzie wskoczyły filmy z 2017 między innymi Blade Runner 2049. 

 

Ostatnio jest to dla mnie główna platforma do oglądania filmów i seriali. Chociaż do netflixa w okolicy ciekawych premier też będę wracał. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Apka słabiutka (zwłaszcza na telewizory), biblioteka niemal wybitna. Choć wygrywa głównie masą dobrych seriali. Ale w porównaniu do Netflixa brakuje nieco różnorodności (nie ma anime, mało dokumentów itp.). 

 

Ale... dobrze, że w końcu coś ruszyło. Jakby nie to, że Netlfix ostro działa w streamingu to włodarze HBO dalej puszczaliby swoje serie tylko na kablówkach. Jednak zdrowa konkurencja robi swoje. 

Odnośnik do komentarza

 

9 minut temu, dr skrzynia napisał:

Używam częściej niż Netflixa. O wiele lepsza jakość. 90 procent seriali i filmów, które wysrywa Netflix to badziewie, na które szkoda czasu. Na HBO GO jest mniej, ale lepiej.

 

Niemniej sama aplikacja często się zacina.

 

Mi się nie zacina, samej apki używam tylko na PS4. Ja bym właśnie wolał żeby netflix nie strzelał tak tymi serialami, lepiej mniej a dobrze. Chociaż od netflixa bardzo lubię kilka seriali. 

 

Ale... dobrze, że w końcu coś ruszyło. Jakby nie to, że Netlfix ostro działa w streamingu to włodarze HBO dalej puszczaliby swoje serie tylko na kablówkach. Jednak zdrowa konkurencja robi swoje. 

 

HBO strasznie długo się z tym ociągało, chociaż wydaje mi się ,że tu jakiś wpływ miały na to umowy z kablówkami. 

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza

W sumie to jest temat od tego

 

Ale w sumie dobry pomysł żeby HBO GO miało swój temat, zawsze będzie można podrzucić info o nowościach wrzucanych na platformę. 

 

Dla mnie osobiście najlepsza platforma, jakość seriali jaka jest to każdy wie, od żelaznych klasyków jak The Wire, The Sopranos, Six ft Under, Oz, Twin Peaks, Game of Thrones, Treme przez takie potężne nowości jak Sharp Objects, The Deuce, Handmaid's Tale. Filmy też ciekawe idzie wybrać, własnie w weekend poleciał drugi raz Blade Runner, obejrze sobie nowego Thora, już jakiś czas temu ogladałem Arrival zanim trafił na Netflixa itp 

 

Netflix wygląda jak słabo wyposażona wypożyczalnia kaset z lat 90, filmy w dużej mierze to najwyżej średniaki z seriali też za dużego wyboru nie ma jeśli chodzi o pozycje na poziomie (chyba, że przejmą dystrybucje jak w przypadku The end of the fucking world czy better call saul).

 

Aplikacja niestety pozostawia wiele do życzenia, ale no to nie jest najważniejsze. 

 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie jednak Netflix lepszy, bo te starocie, znaczy żelazne klasyki, to ja oglądałem w telewizji jak leciały te kilkanaście lat temu. Z seriali to oglądałem tam na bieżąco tylko Ash vs Evil Dead i Silicon Valley. A ostatnio obejrzałem jeszcze Towarzysza detektywa, po tym jak Farmer dał cynk, że jest na HBO Go. Za to na netfliksie oglądałem sporo ichniejszych produkcji jak Glow, Narcos, Dark, Bojack Horesman, Stranger Things, Mindhunter, Castlevania, Thirteen Reasons Why, Manhunt: Unabomber, The OA, albo takie które przejęli przez lata, jak Trailer Park Boys. A ostatnio zacząłem oglądać Archera i pękły wszystkie sezony w tydzień. Do tego jakieś ciota i (pipi) anime też tam oglądałem i sporo filmów i seriali dokumentalnych. 

 

Na pewno co ma lepsze HBO Go to filmy, bo co chwile jakieś nowości wlatują i w dwa miesiące obejrzałem ze 4 razy więcej filmów niż przez rok na netfliksie . Jakieś starocie też sobie odświeżyłem jak filmy Dario Argento ♥.

Odnośnik do komentarza

Mi z seriali produkowanych przez netflix to podoba się tylko Stranger Things. Reszta w moim guście jest chyba na licencjach. Ogromnym plusem są dodawane filmy, w każdej aktualizacji bazy znajduję coś dla siebie. Na netflixie nie było tak kolorowo. Konkurencja dla konsumentów jest błogosławieństwem więc może być tylko lepiej. 

 

43 minuty temu, _Be_ napisał:

W sumie to jest temat od tego

 

 

 

No jest ale HBO GO rośnie w siłę i warto żeby miał swój temat tak jak netflix. 

 

 

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Frantik napisał:

Mam. Netflix w 4K śmiga jak burza.  A HBO wieczorami chodzi tak, że aż nie chce mi się go odpalać. :(

 

Nadal nie ma apki HBO Go na androida? 

masz tv z androidem?

 

Kilka mscy temu testowałem tą apke to chodziła tragicznie, ale może ogarnęli przez tyle czasu.

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Pod względem apki hbo jest daleko w tyle, porównać się tego do netflix nawet nie da. Do tego mam wrażenie, że jakość filmów to nawet nie full hd.

 

Do tego apka na ps4 nie wspiera DTS czy DS.

 

 

Seriale wiadomo, wysoka liga, ale jak miałbym wybierać, to wolę netflixa, znacznie większa różnorodność wszystkiego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...