Skocz do zawartości

Assassins Creed: Odyssey


Rekomendowane odpowiedzi

Czyli przecieki znów okazały się prawdziwe. W sumie fajnie, że Grecja - lubię te klimaty, a po Origins to nawet fajnie będzie w podobny sposób pozwiedzać inne antyczne budowle :)
Skoro ta informacja się potwierdziła to znaczy, że następny będzie Rzym, a dopiero później Japonia... No cóż - ja dopiero męczę Unity, więc premiera Odyssey ominie mnie, jak poprzednich kilka części - dobrze jest mieć zaległości w takim tasiemcu :)

Edytowane przez Wredny
Odnośnik do komentarza

Ja bardzo się cieszę, że poszli w Hellade bo akurat mam słabość do tego regionu, jego historii i klimatu. Nie pozostaje nic innego jak tylko trzymać kciuki za Ubi by dali grę jeszcze lepszą niż bardzo dobre Origins :]

Co do Japonii też chętnie bym to przytulił. Byle tylko fabuła była osadzona w epoce Edo. Oj działo by się :]

Odnośnik do komentarza

Wredny najlepsze przed Tobą bo Syndicate to najfajniejsza część AC od Brotherhood. Wspomagany linką parkour po Londynie to coś pięknego. Wyścigi dorożkami, fight club i nawet misje poboczne, w szczególności porwania; w końcu elementy skradankowe ujęte fajnie w uniwersum AC. No i Evie wiadomo. Ogólnie to chyba mój ulubiony open world w grach obok RDR ale ja mało gram w takie gry.Unity też bardzo fajne. Origins czeka w kolejce bo nie podpasował mi setting, to poczeka. Gdyby to Odyssey wyszło w zamian egipskiego epizodu to już bym grał...

Odnośnik do komentarza

Odyssey zapowiada się fajnie, ale jedyne co mnie niepokoi to duży akcent położony na bitwy morskie i ogólne pływanie. Cóż, po Black Flagu kompletnie zraziłem się do tego elementu i obawiam się, że w tej nowej odsłonie też mogę się przez to męczyć. No chyba, że znacznie zmienią cały system pływania i bitew. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
4 godziny temu, kermit napisał:

zbyt zblizony setting do origins, nawet nazwa podobna bo na "o' wiec zaorać

 

Zrobili grę od nowa w Origins to teraz będzie kilka iteracji tego samego - tak było też z trylogią Ezio, trylogią morską (czyli ac III/ac iv/rogue). Za rok będzie kolejny Assassin's Creed tylko, że w starożytnym Rzymie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Bardzo prawdopodobne. Wg. przecieków za rok ma być kolejna odsłona w Rzymie z tym, że starożytnym i dopiero potem przeskok do Japonii.

 

Zobaczymy, ale AC z Japonią zawalił. Pierwszy będzie Ghost of Tsushima i patrząc na czas dewelopingu będzie dopracowanu nie zdziwię się jak będzie na poziomie Horizona.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...