Skocz do zawartości

Django Unchained


Rekomendowane odpowiedzi

Ja też się zdziwiłem że nikt poza mną nie wyraził opinii o tym filmie. I myślę że albo wszyscy czekają grzecznie na premierę w kinie, albo mają wy(pipi)ane na Quentina, co raczej odpada bo gość robi fajne filmy. Więc zakładam że tu nikt nie piraci filmów, a ja jestem złodziejaszek buraczek biedny polaczek.

Odnośnik do komentarza

Ogladnalem wczoraj godzine i piec minut bo zasnalem zmeczony kreceniem batow. Klimat nieziemski, beka z niewolnictwa i zart za zartem o czarnuchach - generalnie jak to jakis murzyn bedzie ogladal prawilny to chyba sie zagotuje. xD Dzisiaj ogladam dalej to dam znac, troche podczas seansu mialem wizje, ze zaraz sie skonczy dziki zachod i pojawia sie betonowe lasy ale to tylko urojenia. Muzyka rozwala na kazdym kroku, tytulowy numer mocarny - tutaj Quentin nie popuscil. Zdam pozniej relacje fachowa co i jak ale juz wam mowie, ze jest mocno no i fakt, ze to pierwszy western w kinie od lat z miejsca daje mu +1 jako precedens.

Odnośnik do komentarza

Zaliczone. To, co sie tutaj wyprawia to zbior dobrych ujec i akcji jak u quentina, dobre dialogi i mega wkret w trywialna fabule. Fajne uwypuklenie przemocy, niezle strzelaniny i pomimo prawie 3 h nie znudzilo mnie. Fajnie, ze postacie lepiej nakreslil Tarantino niz w innych swoich filmach. Generalnie polecam jak cholera, pozytywnie sie zaskoczylem. Zabraklo mi napadu na pociag i rabowania banku. 8/10

 

Dawac w spoilery przemyslenia nt. fabuly, smaczki itd. :P

 

 

mało filmów ziomek oglądasz westerny powstają cały czas. seth macfarlane nawet jednego kręci.

 

I kto chce ten jego western ogladac? xD

Odnośnik do komentarza

obejrzałem

 

jakość chvjowa, i ogólnie nie wkręciłem się w klimat.

 

będzie trzeba zobaczyć ponownie, w HD, na spokojnie bo na te chwile film dupy mi nie urwał. ale to nie znaczy że jest coś z nim nie tak.

 

jest bardzo dobrze, ale jak pisałem jakość filmu i warunku w jakich go oglądałem uniemożliwiły mi docenienie go w całości.

dicaprio zagrał oskarowo, waltz tak samo, foxx też ok, jackson się postarzał a Hilde bym rvchał.

 

ogólnie beka z murzynów jest grana przez cały film, dużo krwi, dobre dialogi czyli tarantino style

 

 

filma polecam

 

z oceną się wstrzymam do ponownego obejrzenia.

Odnośnik do komentarza

Niech ktoś opisze jakim cudem to jest część trylogii? Dzieje się w tym samym wszechświecie co Bękarty Wojny?

 

"Trylogię zemsty" Tarantino łączy tylko i wyłącznie motyw zemsty. Podobno następny film ma wrócić do II wojny, gdzie biali żołnierze dyskryminowali czarnych w armii - ci drudzy będą się mścić na tych białych.

Odnośnik do komentarza

9/10

 

Geniusz!A nie przepadam za Tarantino

 

 

 

PS. "Trylogia zemsty" Dawno nie słyszałem takiej ściemy. Wymyśone na siłę i na poczekaniu połączenie 3 nic nie mających ze sobą wspolnego filmów tylko po to, żeby potem natrzepać kasy na wspólnym wydaniu "trylogii" na blurej wraz z kubkiem z napisem "django"

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

PS. "Trylogia zemsty" Dawno nie słyszałem takiej ściemy. Wymyśone na siłę i na poczekaniu połączenie 3 nic nie mających ze sobą wspolnego filmów tylko po to, żeby potem natrzepać kasy na wspólnym wydaniu "trylogii" na blurej wraz z kubkiem z napisem "django"

 

Nie wiem, czy to wymyślił Tarantino, ale po prostu chodzi o wspólny motyw tych trzech filmów, nic więcej. Przecież zemstę miałyby ze sobą wspólną. Żydzi na nazistach, niewolnik na swoich prześladowcach, prześladowanych żołnierzy na innych żołnierzach.

Odnośnik do komentarza

@Masorz - zapewniam, ze lepszego screenera nie bedzie. Moze jakims cudem jakis VODRIP ale tam jakosc jeszcze gorsza. Czekac na jakies 720p z oficjalnego BD bo to, ze Django wycieklo to tylko sprawka kopii rozsylanych na gale, tak meczylibyscie slepia przed TSem na 42 LED. Tak wiec do kina marsz, ja sie wybieram wkrotce, Quentinowi sie moj hajs nalezy.

Odnośnik do komentarza

waltz odje.bał znowu porządną mowę dziękczynną na globach. to nie to samo co rozwinięta metafora po statuetce za "bękarty" ale i tak git. widać, że jest mu dozgonnie wdzięczny i chłopaki są przyjaciółmi a nie tylko kolegami z pracy. strasznie inteligentny i skromny typ. słychać też, że poprawił angielski przez te pare latek.

Odnośnik do komentarza

Pie,rdolone arcydzieło, prawie cały seans siedziałem z erekcją. No ale nie można było się spodziewać nic innego po typie, który zrobił jeden z najlepszych filmów wszech czasów i nie ma na koncie słabego tytułu. 10/10 i serduszko na filmwebie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...