Skocz do zawartości

Django Unchained


Rekomendowane odpowiedzi

Pie,rdolone arcydzieło, prawie cały seans siedziałem z erekcją. No ale nie można było się spodziewać nic innego po typie, który zrobił jeden z najlepszych filmów wszech czasów i nie ma na koncie słabego tytułu. 10/10 i serduszko na filmwebie

 

Jackie Brown bylo slabe, Prawdziwy Romans mocno srednie. Poza tym sie na filmach Tarantino nie zawiodlem. Django na kozaku, dzis sprosilem ekipe i ogladamy, o ile spod klebow dymu bedzie tv widac. xD

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Pie,rdolone arcydzieło, prawie cały seans siedziałem z erekcją. No ale nie można było się spodziewać nic innego po typie, który zrobił jeden z najlepszych filmów wszech czasów i nie ma na koncie słabego tytułu. 10/10 i serduszko na filmwebie

 

Aż tak dobry ? :) muszę obejrzeć choć co do reżysera mam nieco inną opinię ;) a raczej jego kilku filmach

Odnośnik do komentarza

Pie,rdolone arcydzieło, prawie cały seans siedziałem z erekcją. No ale nie można było się spodziewać nic innego po typie, który zrobił jeden z najlepszych filmów wszech czasów i nie ma na koncie słabego tytułu. 10/10 i serduszko na filmwebie

 

Jackie Brown bylo tylko dobre, Prawdziwy Romans zaj,ebisty.

 

poprawione

Odnośnik do komentarza

Pewnie bylem nietrzezwy i nie zrozumialem Jackie Brown. Co do Prawdziwego Romansu moj blad, krecil kto inny. Nie zmienia to faktu, ze i tak srednio mi przypadl - taka przebluzgana standardowa historyjka milosc/zemsta zazdrosnika. Nie odnalazlem sie. Moze za jakis czas zas podejde to bardziej mnie ruszy.

Odnośnik do komentarza

w ogóle fajną du.pencję wziął quentin na globy. czyli jednak nie jest gejem. no i był szczerze zaskoczony statuetką, nie co ta głupia ci.pa adele.

"...szczerze zaskoczony...."-poczytaj o kulisach imprezy, to będziesz szczerze zaskoczony jego szczerym zaskoczeniem ;)

 

rozwiń. ja oceniam tylko po tym co widziałem.

Odnośnik do komentarza

w ogóle fajną du.pencję wziął quentin na globy. czyli jednak nie jest gejem. no i był szczerze zaskoczony statuetką, nie co ta głupia ci.pa adele.

"...szczerze zaskoczony...."-poczytaj o kulisach imprezy, to będziesz szczerze zaskoczony jego szczerym zaskoczeniem ;)

 

rozwiń. ja oceniam tylko po tym co widziałem.

Ze wzgledów organizacyjnych,aby impreza przebiegała sprawnie i relacja wygladała spektakularnie artyście przydziela się odpowiednie miejsca na widowni, zależnie od tego czy dostanie nagrodę,czy nie.I tak artyxci znając wyniki, muszą biedactwa co rok udawać zaskoczenie :)

Edytowane przez adi
Odnośnik do komentarza

Za(pipi)iste filmidło. Tarantino to geniusz.Waltz klasa, świetny aktor. Film który trwa prawie 3 godziny a gdy się kończy to miałem minę w stylu: "już? tak szybko?". Mogło by trwać i trwać. Jest i akcja, jest krew, są świetne dialogi, słowem jest wszystko i to na wysokim poziomie.

 

Soundtrack niszczy suty po prostu.

 

9/10 JOŁ!

Odnośnik do komentarza

Na pewno lepszy od Bękartów, które po obejrzeniu Django wypadają naprawdę słabo. Filmy są do siebie zresztą bardzo podobne, ale Bękarty w porównaniu wyglądają jak taki trochę nieudany klon, na dopieszczenie którego zabrakło czasu. Czy lepszy od Kill Billa? Jeszcze muszę się zastanowić, no ale na korzyść Django na pewno przypada to, że nie ma w nim jakichkolwiek dłużyzn.

 

Fantastyczny soundtrack, gra aktorska Waltza, Di Caprio i L. Jacksona to małe mistrzostwo świata. Nawet ciężko mi powiedzieć, który najbardziej skradł mi serce. Humor i przemoc na poziomie, którego możemy oczekiwać od Tarantino. Banan nie schodził mi z twarzy przez cały seans.

 

 

 

A ch*uj, jednak lepszy od Kill Billa.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

nash bridges to w ogóle klasa nieziemska taki południowy typowy swagger alfonsa. "WELL SHIT FUCK" <perfectly_executed>

 

jak usłyszałem rick rossa i ta klika popier.dalająca po polnej drodze dilyżynsami niczym czarnuchy ferrari po ośiedlu no to mi szczena opadła. chu.jtam. rzucam BOMBĘ: to jest najlepszy film tarantino w karierze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...