Skocz do zawartości

Platinum Club


Square

Rekomendowane odpowiedzi

jak by koleś mial krzepę to by sie sam odezwał.

z drugiej strony od czego jest master ;)

 

Jakiej krzepy. Napisałem wiadomość zarówno do Square'a jak i do Igora. Nie rozumiem o co ci chodzi. Wydawało mi się że można się dołączyć (tak mi powiedział mashter) do tematu, ale najwidoczniej to jakieś zamknięte grono osób.

Nie rozumiem w ogóle całej akcji.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Powiem tak: gdyby w kof13 trzeba było zrobić wszystkie kombosy od każdej postaci na platynę, to byłaby to na 100% najtrudniejsza platyna na PS3. Na szczęście nie trzeba, dlatego uważam, że jest 9/10, a nie 11/10 :)

 

W SF4 trzeba zrobić wszystkie od każdej postaci i jeszcze są naprawdę ciężkie survivale i time attacki, w których trzeba mieć okropną cierpliwość i dyscyplinę (nawet robiąc "tylko" lariaty giefem).

 

Wiesz, przy tych poje'banych platynach, to już absolutnie kwestia "czy bardziej podejdzie pod twoje skille, czy mniej". Ciężko tutaj osądzić, czy platyna w NGS2 jest trudniejsza niż GT5, dla mnie jest trudniejsza, dla Ciebie może być trudniejsza w GT5. W tych platynach różnicę są zbyt małe, żeby dało się to idealnie zmierzyć.

Odnośnik do komentarza

Sprawdź sobie np. numer 7 Terrego, robiłem go prawie godzinę :)

 

Jeśli byleś w stanie zrobić wszystkie kombosy od Viper, ostatnie od Kena i kilka innych, to jestem przekonany że masz wystarczającego manuala do zrobienia 6-7 kombosów od każdej postaci w KOFie 13.

Potrzebujesz czasu, żeby oswoić się z timingami i innym systemem inputów.

Edytowane przez mashter
Odnośnik do komentarza

Tak jak pisałem, musisz cierpliwie poczekać. To że jesteś całkiem nowym użytkownikiem ma też jakiś wpływ na to, bo na pewno nie będę tracił czasu żeby dodawać ludzi, którzy zarejestrowali się tylko po to żeby być na naszej liście.

Igora w to nie mieszaj, bo chłopak jest niewinny. Chciał tylko pomóc i chwała mu za to.

Odnośnik do komentarza

Grzesiek weź wyluzuj :)

 

Czemu koniecznie oceniamy poziom trudności pełnymi ocenami? Uważam, że nie jest to dobry pomysł ponieważ jest kilka gier które zasługują na więcej niż 8 albo więcej niż 9, ale nie zasługują na cała ocenę więcej.

 

Dla mnie m.in. taką grą jest KZ2, który na pewno zasługuje na 8.5, to samo tyczy się kilku innych tytułów.

 

Może zrobimy jakieś głosowanie? Jakaś demokracja?

Edytowane przez mashter
Odnośnik do komentarza

Takie było pierwsze założenie, żeby podawać całe oceny. Wiedzialem też od razu, że przy niektórych tytułach będzie ciężko ocenić poziom trudności. Swoją drogą pisałem już nie raz, aby podawać swoje sugestie co do zawartości tematu.

Odnośnie łatwiejszego obliczania średniej, to tak było na początku, kiedy średnią liczyło się w pamięci. Jak doszło dużo ocen to przerzuciłem liczenie do excela, wraz z całym zestawieniem platyn.

 

Mashter, wiem że to twój znajomy, ale po prostu wydało mi się to trochę dziwne, że pierwsze co zrobił po zarejestrowaniu to podanie swoich ocen. Bo ani ta lista nie jest reprezentatywna na większą skalę, ani nie ma się czym chwalić. Przedstawia jedynie forumowe grono, czyli ludzi o których wiemy w co grywają, jakie mają zdanie temat tej, a tej gry itp.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jakiej krzepy. Napisałem wiadomość zarówno do Square'a jak i do Igora. Nie rozumiem o co ci chodzi. Wydawało mi się że można się dołączyć (tak mi powiedział mashter) do tematu, ale najwidoczniej to jakieś zamknięte grono osób.

Nie rozumiem w ogóle całej akcji.

 

oczywiście, ze zamknięte!

bowiem tylko dla psxextreme member :bye:

p.s

pozdrawiam i na zachętę przesyłam + co by zachęcić naszego nowo hardkorowego uczestnika do dalszej zabawy :)

pozdro..

 

p.ss

ta lista to mój pomysł(przechwala sie) :)

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

ta lista to mój pomysł(przechwala sie) :)

 

No mogę potwierdzić, że tak było i inicjatywa wyszła od Ciebie.

 

 

dla wyjasnienia dodam, ze to do badan na potrzeby forum :ph34r: (mam maly pomysl na up-grade dzialu z trofkami) ;)

to nic wielkiego, a wygląda to tak..

skoro mamy tematy z trofeami i mamy graczy, którzy o nie walczą to dlaczego by nie zrobić w pierwszym poście, zaraz pod najważniejszym Platynowym trofeum listy użytkowników, którzy juz je zdobyli. na pewno byłoby to dla nich godne wynagrodzenie - widniejący nick zaraz na początku każdej strony w pierwszym poście, normalnie kozak! :) sam bym specjalnie zaglądał i sie wszystkim chwalił - zwłaszcza DS2 :P

 

 

ale ...

 

 

Ewentualnie można stworzyć nowy temat z podziałem na gry i tam dopisywać ludzi.

nowy temat to juz gruba sprawa, ale tez fajnie :)

 

 

To już był mój pomysł :)

Odnośnik do komentarza

Hmm, a co jest takiego trudnego (na ocenę powyżej "8" w K2? Wymagający, ale nie przegięty, Elite i... ?

no ja np. zabierałem sie do tej gry ze 2,3 razy zęby ja skończyć i wszystko kończyło sie fiaskiem.

czyli sumując: baty na sieci + bardzo wymagająca końcówka gry.

dopiero po długim upływie czasu wróciłem z zapartym tchem, bowiem wyzwania te nie pozwalały mi spać spokojnie po nocach - nie mogłem sie poddać przecie.

moja ocene 9, usprawiedliwiam tym, ze jest to moja pierwsza, taka trudna platyna, wiec jej smak jest nieco wyższy :)

 

 

OK, tylko ja podesłałem to równo tydzień temu, także czuję się trochę olany :)

naprawdę, osoby tak bogatej/obfitej w Platynki z pewnością nie powinno sie olewać, zwłaszcza w tym temacie,ojj nieładnie..

 

milo nam gościć i tu z mojej strony przeprosiny ;)

podobnie, jak i zazdrość odnośnie MGS HD Collection + wiele innych.. ;)

 

 

To już był mój pomysł :)

co 2 głowy to nie jedna :)

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Czemu koniecznie oceniamy poziom trudności pełnymi ocenami? Uważam, że nie jest to dobry pomysł ponieważ jest kilka gier które zasługują na więcej niż 8 albo więcej niż 9, ale nie zasługują na cała ocenę więcej.

O wlasnie. Powinnismy miec mozliwosc oceniania z plusami i minusami (przy czym nie wiem czy takie 4- liczone by bylo jako 3.75?).

Square, skoro i tak wszystkow rzucasz w excela, nie stanowiloby to wiekszego problemu, prawda?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...