Skocz do zawartości

Platinum Club


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w RE5 spędziłem kilkaset godzin, wielokrotnie przechodząc kampanię, a szóstkę odłożyłem po skończeniu pierwszego rozdziału Leonem (2h), bo mnie strasznie nudził (+ to co opisał mashter). Pepe, jeżeli zdecydujesz się na kupno to daj znać, przymierzam się do powrotu i w coopie powinno być znośnie.

Odnośnik do komentarza

Nie inwestujcie w RE6, bo skończycie pod prysznicem razem ze mną.

dobra, zmotywowałeś mnie żeby NIE KUPIĆ!

(sprośny wieprz, ot co!)

;)

nom, będę tam wył sam. A tak całkiem serio to są lepsze gry. Cholercia! Śmiem twierdzić, że jest masa lepszych gier.

@ GrzesPL - nawet co-op nie pomaga :/

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza

nie, odpuściłem... gra podobała mi się bardzo, ale nie chciało mi się biegać za znajdzkami - szkoda mi było czasu :)

dziwiłem się tylko, że ludzie psioczyli, że lista jest zgliczowana i przy każdym NG nie wpada losowy puchar za sekwencję; mi wpadły wszystkie;

 

banał jeśli chodzi o tę grę; wygłupiłem się już platynując takie perły jak oba infamous i AC2; gry baaardzo mi się podobały, ale zbieranie kryształków, piórek, figurek, wibratorków i młotków już mnie drażni... mogę jeszcze przycisnąć z jakąś mapką, jak zostanie mi na koniec kilka sztuk (vide: ostatnie kilka punktów podmiany w NFS:MW czy kilka banerów, których nie rozbiłem w normalnej grze), ale szukanie kilkudziesięciu kryształów czy piór? nie, kiedy pod tv na półce i na hdd leży kilka fajnych tytułów a ja mam mniej czasu na cioranie ;)

Znajdźki mnie nie wkurzały tak bardzo, a to z racji tego, że z braku gier próbuję wycisnąć wśo z tytułów. Flagi, pióra i kryształy zebrałem ale jedyne co mnie wprawiało w białą gorączkę to pucharek za serię 10 zabójstw. Ni h*ja nie mogłem tego zrobić (cienias jestem, ot co). Multi też jakoś straszne nie jest. Trzy jeszcze i spokój z nim. Ale jedno mnie roz*upia. To multi to czysty totolotek. Zwłaszcza ten tryb Łowca/Ścigany. W ciągu pół minuty łatwo można z pierwszego miejsca spaść na ostatnie. Ale i tak wciągające dosyć. Platyny i tak nie będzie przez tą serię 10 killów.

Odnośnik do komentarza

szczerze mowiac, to multi w tej grze jest jedynym multikiem na ps3, ktory przyjalem z autentycznym opadem jadaczki... jako osoba nie lubiaca multi bawilem sie tam wprost rewelacyjnie. nie pamietam ile godzin mi tam zeszlo, ale raczej sporo :)

trofika za 10 zabojstw mam i nie pamietam, zebym specjalnie sie za niego zabieral - chyba przy okazji wpadlo. ogolnie mam 77% trofeow (podstawki). zostalo kilka lokacji do obejrzenia + cos za multi. raczej nie wroce ;)

Odnośnik do komentarza

Ja niestety mam taką przypadłość, że jak coś zaczynam to muszę skończyć. Tak miałem z serialem "Lost" ( męczyłem się okropnie przez 3 ostatnie sezony i teraz ostrożnie dobieram seriale) i tak mam z grami. Podświadomie muszę wycisnąć z nich co się da. Dlatego też MGS4 śni mi się po nocach (a raczej tryb BBE) i coś czuję, że z tym trofikiem z AC będzie podobnie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jest platyna w AC3 (jedyny na forumie?). Zajęło mi to 62h (na liczniku gry, bo w praktyce chyba ze 100). To chyba najbardziej frustrująca platyna jaką zrobiłem a zarazem najtrudniejsza ze wszystkich Asasynów (a mam ze wszystkich platyny oprócz pierwszej części która nie posiada trofeów). Słowo "najtrudniejsza" odnosi się raczej do "najbardziej wqr.wiająca" bo niby nic trudnego tu nie ma (poza mini grami, które trzeba zrozumieć żeby wygrać) ale gra jest tak strasznie zglitchowana, że nie jeden na pewno odpuścił. Po pierwsze trzeba zrobić 100% synchornizacji tak jak w poprzednich częściach, tyle tylko, że system checkpointów misji jest beznadziejny i nie raz musiałem zaczynać po kilka razy od samego początku (mega wk.urw). Po drugie niektóre misje poboczne są zglitchowane i nie pokazują się na mapie (misje mieszkańców) i trzeba odpalić YT żeby je znaleźć! Po trzecie podobno istnieją zbugowane trofea, które niektórym nie wpadają (ja na szczęście takiego nie miałem).

Broniłem AC3 od premiery i nadal będę to robił, bo uważam, że to kawał solidnego szpila, który bardzo wolno się rozwija i trzeba w grę wsiąknąć, żeby ją w pełni docenić. Ale przez te tragiczne niedoróbki moja ocena spadła o oczko.

AC2 pod względem trudności oceniłem 3/10, Revelations 4/10, Brotherhood 6/10 (także ze względu na glitche oraz dość trudne trofeum za zdobycie olbrzymiej różnorodności w multi) więc AC3 podobnie jak Brotherhood z tym, że bardziej czasochłonna i frustrująca.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Sleeping Dogs - 3

Właściwie jedyna przeszkoda to.. konieczność powtarzania misji do nabicia expa Triady.

Słabo jest to zbalansowane.. dla policji max lvl wchodzi bez problemu na kilka misji przed końcem a dla triady trzeba je jeszcze powtarzać po ukończeniu głównego wątku.. 

To tak dla informacji.. bo nie jest to też jakieś szczególnie trudne.. ot po ukończeniu gry mamy więcej kombinacji i tym samym wpada więcej expa (tzn łatwiej nabić te "trójkąciki, za które mamy premie do lvl).

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

 

Temat zaktualizowany :) Ja macie jakieś uwagi to pisać.

ja mam w imieniu swoim i innych. Co z osobami, ktore nie moga, czy nie maja dostepu do internetu, badz pozbawieni sa praw urzytkowania ps network? jak ktos taki moze zaistniec na naszym forum w temacie PC ?

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Jak wbijesz platynę, dasz znać to się dopiszę :) Od dawien dawna nie sprawdzam profili. Chyba że jest ktoś nowy czyli taka wstępna weryfikacja na starcie. Jak mi np darkknight czy mashter podsyła grę do dopisania, to po prostu to robię bo: a) nie muszą ściemniać, b) nie mam powodów tego sprawdzać, c) nie chce mi się. No i wątpie żeby ktoś chciał ściemniać, że wbił pucharek, a w rzeczywistości tego nie zrobił. To już bylby szczyt lamerstwa.

Poza tym sam pisałeś, że często sprawdzasz innych więc jakby coś było nie tak to pewnie napiszesz  :P

Odnośnik do komentarza

WRC 3  - model jazdy całkiem przyjemny, oprawa graficzna całkiem przyzwoita ale... No właśnie, to jedno ale psuje dość mocno zabawę, a mianowicie każda trasa składa się z trzech połączonych ze sobą mniej więcej na środku odcinków. Przez to w czasie mistrzostw w danym kraju, jeździmy w każdym wyścigu po tych samych odcinkach w obie strony... wieje nudą już przy drugim etapie z 6 lub 7 (zależnie od kraju). Mogli by chociaż zrobić ze 4 odcinki żeby się nie powtarzały. Nie grałem co prawda we wcześniejsze części bo może w tej serii to jest coś normalnego. Ale jeśli komuś to nie przeszkadza to może dodać do mojej oceny z 1,5 oczka.

 

Gra: 6,5/10

Platyna: 2/10

Edytowane przez PeZet911
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.