Skocz do zawartości

Platinum Club


Square

Rekomendowane odpowiedzi

God of War - Daję 7. Nie wiem, jesteście robotami skoro dajecie tej grze 3 czy 4, ale (pipi)a, o ile na co dzień nie przeklinam w ogóle, tak grając w tą (pipi).aną grę i challenge moje zdania nie składały się z niczego innego prócz "(pipi)a, je.bana gra!' i tak przez bite 3 godziny podczas próby zrobenia tych zje.banych challenegy. Nigdy więcej tego nie odpale i pier.dole. Albo nie, daje 8, jestem noobem.

Odnośnik do komentarza

Wszystkie 6 challengy w Vanquish zrobiłem w 4h i nie wydobyłem z siebie ani jednego brzydkie słowa, dla mnie to była przyjemność i jedynie przy 4 misji przesiedziałem z ponad godzine. Robiąc przez 3h challenge w GoW'ie wyczerpałem limit przekleństw na te dziesięciolecie więc daje 8. No dobra, zostańmy przy 7 bo to jedyny puchar który jest mega frustrujący, ale przysiegam, gdyby był kielon za przejście na GOD z automatu byłaby to pozycja na 10. Jestem noobem w GoWy, albo nie ogarniam systemu, w każdym razie zdarłem gardło.

Odnośnik do komentarza

Hitman: Rozgrzeszenie. Trudność 3/10, platyna b. prosta. Polecam grę przejść dwa razy- najpierw normal i nie zwracać uwagi na trofea, a potem hard i zbierać na nim dowody. I w ogóle po przejściu na normal, hard był dla mnie dużo łatwiejszy bo obczaiłem "o so chosi" i sterowanie też już miałem opanowane.

Natomiast grę oceniam 9/10, a grafice daję dychę!

Odnośnik do komentarza

 

No to przy NGS2 byś wyrzucił konsolę przez okno.

 

 

???

Mam platyne w NGS2 i konsola jest na swoim miejscu.

 

Przeszedłeś NGS2 na master ninja, a masz problemy z GoWem? Pierwszy raz coś takiego widzę.

To tak jakby dla kogoś jakaś czasówka z NFSHP była trudniejsza od Zico w WHD O_o

Odnośnik do komentarza

 

Jestem noobem w GoWy, albo nie ogarniam systemu,


To. Swego czasu dwie pierwsze części przeszedłem na najtrudniejszych poziomach trudności, ale zawsze miałem problemy z systemem walki i nigdy nie była to łatwa przeprawa. A jeśli jesteśmy już w temacie MN, czy to w NGS1 czy 2 to jest on dosyć "prosty" i jedyna trudność we wbiciu platyny w NGS2 to chore lagi i 2 misje na UN. Tyle, przyczepiliście się jakby nie mogło mi to sprawić trudności więc już skończmy ten temat, ja nie latam za osobami które mają problemy w uzyskaniu platyny w ME czy Vanquish choć sam uważam je za średnio-trudne z przehype'owanym poziomem trudności. :|
Odnośnik do komentarza

Wracajac do tematu , wbilo sie 3 platynki.

 

1.Sleeping Dogs - 3 - jedna z przyjemniejszych platyn, super gierka

 

2.DanceStar Party - 4 - fajnie moga zakonczyc sie uklady partnerskie z zona :thumbsup:

 

3.Gwozdz porgramu Ninja Gaiden 3 - 9.5. Hell Yeah!!!!!

 

Dawno juz nie mialem takiego problemu z ocena trudnosci gry.Chcialem dac 10 , ale poniewaz celuje w 100% w tej grze to nie moge.

 

Ps.Grzesiek jak dobrze zauwazylem to NG3 wskakuje do top hardcore-ow. :yes:

Odnośnik do komentarza

@Pepesz 
Platynka w MGR i tak nie jest tak trudna jak sam podejrzewałem. Z początku myślałem, że nie będzie można używać wspomagaczy, każda walkę trzeba będzie przejść nohit czy też po każdej porażce zaczynać od początku etapu, a potem okazało się, że można każda walkę restartować jeśli nam się nie uda czy też:

 

PS. Na poziomie Reveangence gram po taniosci - Infinity Wig A i granaty paralizujace  :P Da sie S-ki robic w ten sposob, ale nie ma juz tej satysfakcji. Jak przestane byc workiem do bicia na tym poziomie to sprobuje normalnie to przejsc ;)

Co nie zmienia faktu, że łatwo na pewno nie jest, ale ja prędko się o tym nie przekonam. :) Na razie żyłuje czasówki w challenge'ach w kozackim tytule jakim na pewno jest Vanquish , a za tydzień wychodzi DOA na którego mam wielką ochotę już od dawna i może połaszę się nawet o platynkę. A jeszcze przecież chodzi za mną od też bardzo dawna Dead Rising 2 Off the Record którego w między czasie będę chciał łyknąć. :<
Dobra, koniec spamu. :)

Odnośnik do komentarza

Nowy DMC to najłatwiejsza cześć gry jaka wyszła bez problemu wbiłem platynę a w kolekcji HD miałem problemy aby wbić

 

DmC Devil May Cry 5/10

 

Sleeping Dogs 3/10

 

Ni No Kuni Wrath of the White Witch 3,5/10 (najlepsze jrpg w jakie grałem na ps3;)

 

Dead Space 3  gra jest dużo łatwiejsza od poprzednich części dodatkowo w grze występuje błąd który daje nieskoczną amunicje takie 3/10

 

Edytowane przez spn_sosnowiec
Odnośnik do komentarza

Nowy DMC to najłatwiejsza cześć gry jaka wyszła bez problemu wbiłem platynę a w kolekcji HD miałem problemy aby wbić

 

DmC Devil May Cry 5/10

 

Sleeping Dogs 3/10

 

Ni No Kuni Wrath of the White Witch 3,5/10 (najlepsze jrpg w jakie grałem na ps3;)

 

Dead Space 3  gra jest dużo łatwiejsza od poprzednich części dodatkowo w grze występuje błąd który daje nieskoczną amunicje takie 3/10

 

 

 

jeszcze nie skończyłem Dead Space'a 3, a juz wiem, ze moja ocena będzie w granicach 8,czy 9, bowiem hardcora już zaliczyłem i to solo.

niestety gra nie jest wysokich lotów, tak jak myślałem na początku, ale poziom trudności jest co najmniej wymagający.

3x podchodziłem, az w końcu kierując sie przysłowiem "do trzech razy sztuka, a za czwartym nauka", i chwyciłem za glich'a z save'ami, którego wykorzystałem nie więcej niz 3 razy. infinity ammo, nie wchodzi w gre, bowiem przeciwnicy, sa bardzo szybcy, co jest główna przyczyna moich zgonów.

 

byc moze grales w co-op'a, ja tej możliwości wciąż nie mam :/

Odnośnik do komentarza

jeszcze nie skończyłem Dead Space'a 3, a juz wiem, ze moja ocena będzie w granicach 8,czy 9, bowiem hardcora już zaliczyłem i to solo.

niestety gra nie jest wysokich lotów, tak jak myślałem na początku, ale poziom trudności jest co najmniej wymagający.

3x podchodziłem, az w końcu kierując sie przysłowiem "do trzech razy sztuka, a za czwartym nauka", i chwyciłem za glich'a z save'ami, którego wykorzystałem nie więcej niz 3 razy. infinity ammo, nie wchodzi w gre, bowiem przeciwnicy, sa bardzo szybcy, co jest główna przyczyna moich zgonów.

 

byc moze grales w co-op'a, ja tej możliwości wciąż nie mam :confused:

Grałem w coopie :) ale gra ma bardzo duzo błędów które ułatwiają jej skończenie polecam gre z tym poradnikiem http://www.ps3trophies.org/forum/dead-space-3/188667-dead-space-3-trophy-guide-roadmap.html
Odnośnik do komentarza

XM wygrales temat :D

 

W jedynce Challenge byly najtrudniejsze, z kazda nastepna pozycja ich poziom spadal, ale musiales miec po prostu zly dzien. Jakbys na luzie, bez spiny odpalil je nastepnego dnia to szybko bys je zaliczyl.

:P

Wbiłem platynkę w "trójce" - takie 5 niech będzie, nawet nie pamiętam czy challenge w tej części były trudne bo robiłem je 2 lata temu wiec obyło się bez trudności. xD

 

 

E:

 

No ale ja miałem taki sam problem z vanquishem. Ja jestem noobem w strzelanki, a ty w bijatyki :)

Wręcz przeciwnie - bijatyki, beat 'em upy czy hnS wciagam jedna dziurką od nosa i idzie mi w nich zaje.biscie, natomiast w strzelaninki zbieram sowite baty. Ot GOW to wyjątek ze mi nie idzie, to samo z Vanquishem że idzie mi aż tak dobrze, każdy challenge pęka "na strzała" i nawet nie zastanawiam się czy AR mi siadł i trzeba się schować.

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...