Skocz do zawartości

Monster Hunter 4 Ultimate (tematyka offline)


Rekomendowane odpowiedzi

Ultima w czwartek już powinna mieć

pewnie będą mieli w czwartek ale mam nadzieje że nawet wcześniej

najgorsze jest to że pracuje do 20, wiec po pracy już gry nie kupie, moge pojechać tylko przed pracą, więc jesli dostaną w czwartek o 15 to dupa zbita bo i tak dopiero nastepnego dnia kupie, mam nadzieje że jednak uda się przed piątkiem

 

bierzesz urlop?

 

raczej nie, chociaż mam bardzo dużo zaległego, mam 39dni urlopu xD mógłbym sobie 2 miesiące wziąć, ale nie chce, chociaz nie wykluczam że jakieś pojedyńcze dni rzeczywiście wezme, zależy jak sie sytuacja rozwinie

 

ewentualnie może właśnie na dzień zakupu wezme żeby przeskoczyć problem o którym pisałem powyżej

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

A ja się biję z myślami czy kupować grę na nośniku czy na karcie. Wiem że i tak i tak jej nie sprzedam więc pod tym względem jest mi to obojętne. Pytanie kiedy będzie dostępna tu a kiedy tu, skoro premiera niefartownie jest w piątek podczas gdy apdejty eszopu zawsze są w czwartki :/ Niby na eShopie już wisi za 189 zł ale nie ma żadnego kupna przed premierą i nawet nie wiem czy na 3DSie tak się da. W sumie nawet wolałbym cyfrówkę, ale boje się zeby nie było tak że z racji piątkowej premiery będę musiał czekać cały kolejny tydzień. Inna sprawa że nawet jakbym wziął karta i tak są marne szanse że dostane szpil w piątek. Jak jeszcze trafi się kurier który w weekendy nie jeździ to gra przyjdzie na poniedziałek, a nie za bardzo kojarzę w Krakowie sklep który ma dostepne gry an 3DSa "od ręki". Help me faken... :/

Odnośnik do komentarza

jeśli komuś sie uda kupić gre wcześniej niż mi to zniose jajko xD

 

dzowniłem dziś do ultimy znowy, gość mówi że dostawa pewnie bedzie razem z nowymi 3dsami i pewnie w czwartek, niewielka szansa że w środe.. no cóż od poniedziałku dzownie codziennie i męcze ich xD

 

 

 

ale bije sie z myślami co zrobić z konsolą lub przystawką.. wszystkie opcje mają plusy i minusy

 

new 3ds

++ lepsza grafa (chociaż mam zamiar w sklepie poprosić żeby mi pozwoli odpalić n3dsa i na własne oczy musze to zobaczyć)

+ szybsze działanie

+ cycek pewnie średnio wygodny ale zawsze coś

+ dodatkowe guziki boczne, mogą być lepsze do obracania kamery prawo lewo niż cycek

+ łatwo kupić na premiere

--- najdroższa cenowo opcja

--- wspieranie chorej polityki nitnendo

 

circle pad

++ najtańsza opcja (ok 40zł)

+ łatwo kupić

+ gałka, średnio wygodna

+ dodatkowe guziki boczne zapewne znacznie wygodniejsze niż gałka

+ konsole sie wygodniej trzyma

- tak naprawde gałka w ccp pewnie jest najmniej wygodna ze wszystkich gałek

 

circle pad od hori, specjalnie do MH

++++ najwygodniejsza opcja: gałka w fajnym miejscu i dodatkowe boczne fuziki, full opcja do obrotu kamery

+ wygodne trzymadełko do konsoli

+ cenowo do przeżycia ok 150zł

--- bardzo trudno kupić :(

 

tak naprawde najbardziej kusi circle pad hori z powodu wygody. ale ryzyko kupna, długiej dostawy lub zaginięcia paczki, (pipi)anie sie u celników - wszystko to mnie zniechęca

new 3ds na drugim miejscu o ile prawdą sie okaże ta grafika, jeśli nie to można zaorać tą opcje

normalny cpp nie kusi i jest jedynie ostatnią deską ratunku

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

shocked.gif

 

 

o nie!!!

różnica jest dramatyczna!!

 

do jasnego chuja pańskiego, musze kupić new 3dsa...

kto chce kupić mojego starego?

 

 

mówisz że bez znaczenia... troche tak gra i tak bedzie świetna. ale mimo wszystko różnica jest ogromna, a ja od samego początku marudziłem na jakość textur w 4 które są gorsze niż w 3 i niż nawet w 2 na psp. nie mówiąc już o wersji na ps2 albo wiiu - a tutaj kurde na tych porównaniach textury potwora są lepsze niż na ps2 ! (no dobra może nie lepsze ale porównywalne, napewno znacznie lepsze niż na starym 3dsie)

 

nie po to marudziłem przez rok na te tekstury żeby teraz przymknąc na to oko i olać możliwość grania w znacznie lepszej jakości...... ehhhhh

 

 

jak byście dorwali jeszcze jakieś porównania to zapodajcie, chce mieć jak najwięcej dowodów żeby podjąc decyzje

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

"http://imgur.com/a/OdB1s

Monster Hunter 4G, a couple shots of Tetsu, there's a quality difference, but honestly I couldn't even tell until I looked at the pictures after taking them. I really don't think a N3DS is worth it unless a game comes along for it exclusively that's actually worth it, which there isn't one yet, announced or otherwise imo.
Also, ignore the health, was just standing there trying to get pictures.
Something else of note is that the game looks quite different than these pictures though, the pictures make it brighter and such, the Gore photo in OP of the Old 3DS looks even worse because of the bright lighting. You can even see the dot matrix? Scan lines? Whatever it is in my photos.
Anyway, has nothing to do with the demo. But totally not worth getting a N3DS over"
 
 
classic czarny z motywami z OoT 3D >>> n3DS classic z wymiennymi panelami :reggie:
No ale jakbym miał zwykłego 3dsa to pewnie bym wymienił :frog:
Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Nosz q.rwa z tymi teksturami... Przepraszam, ale takie jaja to na prawdę mają rację bytu tylko u Nintendo. Pograłem trochę w demo i chociaż wiem że będę ciorał w ten tytuł to z bólem serca muszę przyznać że w wersji na zwykłego 3DSa wygląda mega słabo. Tak na oko to o klasę niżej niż MH3U...

Odnośnik do komentarza

Szczerze to brzydka ta limitka z MH. Ja chyba bym już nawet był skłonny odżałować zakup kolejnego (trzeci kuwa!) 3DSa ale żeby był w jakimś zjadliwym kolorze. Dostępne XLki mi się nie podobają i nic na to nie poradzę. Podoba mi się biały maluch ale dla mnie to zakup bez sensu bo przy najbliższej okazji i tak bym kombinował żeby dorwać XLke. Chyba muszę zacisnąć zęby, wziąć głęboki oddech i czekać kiedy to łaskawe Nintendo wyda białego nXL i pozwoli mi trzeci raz zapłacić za tą samą platformę. Lubię ich gry ale w temacie chamskiego dojenia klientów przechodzą sami siebie.

Edytowane przez lechu
Odnośnik do komentarza

Zamowilem sobie kolekcjonerke z USA. Najarany obrazkami i zapowiedziami na BIG TREASURED BOX oraz figurke myslalem ze bedzie zacnych rozmiarów i pieknie wykonana. Wyprzedala sie w gamestopie bardzo szybko a ja bylem szczesliwy ze sie załapałem.

Przy obecnym kursie dolara 120$ to prawie 500zl (tak, gamestop liczy sobie 60$ za wysylke) ale zacisnalem zęby myslac ze bedzie warto, bede mial drewniana skrzynie na skarby i bede w niej trzymal skarpety.

 

Nagle obejrzalem to:

 

http://uk.ign.com/videos/2015/02/03/unboxing-monster-hunter-4-ultimate

 

I sie przewrocilem, pudelko z tekturki, wielkosc jak opakowanie od hamburgera, figurka jak wypierdek....da fuck dude ?! W pore odołałem zamówienie, yebac capcom :obama:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...