Skocz do zawartości

Monster Hunter 4 Ultimate (tematyka offline)


Rekomendowane odpowiedzi

DV435.gif

 

kurfa dzwoniłem znowu do świata gier - mają już ale nie chcą sprzedać przed piątkiem!!1 co za (pipi)e !!! a pare godzin temu mowili że jak dostaną to będą sprzedawać!@!1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

rayos rozumiem że dorwałeś to poprzez znajomości a nie normalnie w sklepie?

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

świat gier ma odemnie wielkiego karnego kutasa w dupy za takie kłamstwo!!

 

- dzien dobry macie już mh4?

- tak mamy ale sprzedajmy od piątku

- a mowila pani pare godzin temu że jak dostaniecie to bedzie można kupić

- no ale nie można (w tle głos faceta: nie dyskutuj z nim)

 

kurfa już nic u nich nie kupie

 

 

jedyna szansa to dowiedzieć sie gdzie ultima ma magazyn i zrobić włam xD

 

 

 

nie wytrzymam tego, chyba sie na(pipi)ie i pojde spac o 21 żeby szybciej czas zleciał.............................

1cf.gif

812517.gif

815726.gif

Edytowane przez Yano
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

tumblr_lpw84fxvSG1qh4i0n.gif

 

 

dzowniłem znowu do konsoleigry , powiedzieli że jutro powinni mieć ok 13-14 i raczej będą mogli sprzedać bo gość "nie kojarzy żeby dostali jakieś posmo od dystryburora zakazujące sprzedaży dzień wczesniej" - więc jutro od 12 dzownie tam i jade kurna!!

jak mi wywalą tekst że jednak w piątek to serio sie w(pipi)ie!!!

 

 

rayos nie kop leżącego! śmiejesz sie z cudzego nieszczęścia.... eh grać w zelde i jeść gdy masz monstera przed sobą?

to tak jak byś miał śliczną napaloną szesnastke w łóżku i zamiast coś z tym zrobić to byś poszedł na ryby zwalić konia :yuno: :yuno: :yuno:

 

 

...Yano...ogarnij się...dorosły jesteś.

 

 

NIE!

no-2.gif

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Nie miałem jeszcze giadroma. szukam grzybów. Jeśli chodzi o porównanie graficzne 3U do 4U to 4U wygląda lepiej. Lepsze tekstury postaci, wrogów, wszystko chodzi jakby szybciej, dynamiczniej. Generalnie wydaje mi się, że zdjęcia w sieci są przekłamane lekko, nawet moje filmiki nie oddają jak ta gra wygląda na żywo. Okej, niektóre tekstury są ohydne, ale reszta jak najbardziej in plus

Odnośnik do komentarza

1289786438231.jpg

 

 

 

FU był raczej średni graficznie

 

napewno poprawili cieniowanie i efekty specjalne względem unite, wcześniej cieniowania prawie nie było. ale textury otoczenia pewnie są słabsze niż w unite :/

 

 

 

kurde rayos - jak bym serio przyjechał do kraka po monstera to teraz już bym sie zbliżał z powrotem do warszawy i mogł zaraz grać, a tak to nawet nie wiem czy jutro zdołam kupić ;(

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...