Skocz do zawartości

Monster Hunter 4 Ultimate (tematyka offline)


Rekomendowane odpowiedzi

wiesz co, ludzie na neogafie porównali czwórkę na 3DS i new 3DSie. Tutaj masz cienie (są bardziej miękkie):

 

IyWj4MB.jpg

 

a tutaj tekstury (na pierwszym screenie słabo to widać przez jakość i trzeba się przypatrzyć, ale na drugim jest już wyraźna różnica):

 

FcxdqDE.jpg

 

rGah91pl.jpg

Odnośnik do komentarza

na ostatnim jest poważna różnica.. czyżbym musiał drugi raz kupić to (pipi) obesrane? NINTENDO I HATE YOU!!!!!!!!

 

 

kurde jak wiecie jarałem sie mh4 od dawna ale caly czas marudziłem na textury więc jak mam do wyboru wersje z lepszymi texturami to naprawde mnie kusi ... ale to pewnie 300-400zł pojdzie w plecy przy kupnie nowego i sprzedaży starego

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Ale przynajmniej ładowarkę już masz :mocking:  Kup sobie nowego 3DSa, możesz wybrać taniego malucha lub pięknego XLa z motywem MH. Chyba większość forumkowych posiadaczy 3DS wymienia starego na nowego. Ja widzę same plusy takiej operacji, no dobra, minusem jest różnica którą trzeba dopłacić. Ale przecież kochamy Nintendo, c'nie? :)

Odnośnik do komentarza

Ale przecież kochamy Nintendo, c'nie?

 

no właśnie problem w tym że nie do cholery.

 

wyobraźcie sobie (pipi)ice jaka by wszystkich wzieła gdyby np sony wypuściło playstation 3.5 która ma lekko poprawione bebechy ale gierki wyglądają zauażalnie lepiej, z radością byście kupili drugi raz to samo - jedynie troche ulepszone?

jak bym chciał sie bawić w takie coś to bym grał na pc i co pół roku dokupował lepsze podzespoły

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Oglądałem gameplaye, wcześniej nie grałem w żaden taki tytuł. Ta gra jest kozacka, niestety nie posiadam już aktualnie żadnej konsoli nintendo. Jak się trafi jakaś dobra okazja na 3dsa to biorę, bo muszę to ograć. Jak jest z różnorodnością bossów do bicia? dużo ich jest? Bo w takim d3 jest niewiele i przez to jakoś mnie nie ciągnie do tej gry.

Odnośnik do komentarza

na ostatnim jest poważna różnica.. czyżbym musiał drugi raz kupić to (pipi) obesrane? NINTENDO I HATE YOU!!!!!!!!

 

 

kurde jak wiecie jarałem sie mh4 od dawna ale caly czas marudziłem na textury więc jak mam do wyboru wersje z lepszymi texturami to naprawde mnie kusi ... ale to pewnie 300-400zł pojdzie w plecy przy kupnie nowego i sprzedaży starego

Ciągną od ludzi kasę jak się da :) No ale nie ma co narzekać bo przynajmniej na "starym" też idzie zagrać. Mnie by chyba szlag jasny trafił ze złości jakby MH4 zrobili new3DS only. Ale póki co mam to w d...e. Zwykłego 3DSa kupiłem dwa lata temu, XLa kupiłem jakiś rok temu. Pieprzę ich, przecież nie będę co roku zmieniał konsoli. Może zmienie jak wyjdzie więcej exów na tego nowego 3DSa, ew. za jakiś rok-dwa, chociaż wtedy to już chyba będzie można wypatrywać pełnoprawnego następcy.

Edytowane przez lechu
Odnośnik do komentarza

ew. za jakiś rok-dwa

 

za rok 2 pewnie wyjdzie "jeszcze nowszy 3DS turbo edyszyn" który znowu będzie miał o kilka % lepsze bebechy i pewnie cycka zastąpionego prawdziwą gałką, i znowu sie ludzie rzucą jak idioci upewniając nintendo że może ruchać ich jak chce na lewo i prawo

 

 

wpadłem na to że mogłbym starego 3dsa odsprzedać bratu i przy okazji zyskać osobe z którą bym mogł pograć w MH lokalnie :D chociaż głónym powodem jest to że nie chciało by mi sie pieprzyć na allegro ze sprzedażą

 

ale gdybym sie decydował na nowy zakup to zastanawiam sie jaką opcje wybrać - ładniejsza konsola ale monster pre-instalowany już na karcie, czy osobno konsola i osobno pudełkowy monster (różnica ceny bundla i kupowanych osobno to jedynie 5zł - w konsoleigry.pl)

i pytanie - powiedzieliście że można położyć obok siebie 3dsy i zgrać dane przez wifi - domyślam sie że chodzi o sejvy itp, a co właśnie z pre-instalowanymi bundlowymi grami - bo moj obecny 3ds miał pre instalowane animal crossing - co z tym sie dzieje? moge to przegrać i mieć na obu konsolach? (pewnie nie), czy moge to zgrać na nową i stara utraci? czy w ogole nie da sie akurat tego zgrać? (te rozważania są zwiazane właśnie z zastanawianiem sie czy nie lepiej wiząć monstera pudełkowego zamiast bundla)

 

 

z innej beczki - jeśli konsola ma wbudowany system przegrywania danych na nową konsole to już to pokazuje że nintendo odrazu miało w planach że każdy użytkownik powinien kupić kilka ich konsol - czyli jest to ruchanie z premedytacją

Odnośnik do komentarza

połasiłem sie na 3dsa z MH3u ale też na nowe poki i troche animal crossing. żeby być "bezpiecznym" przed nowymi konsolami to powinienem poczekać aż wyjdzie całkowicie nowa konsola nintendo i wtedy kupić "3ds final edyszyn" żeby mieć w miare pewność że nie będę musial za rok dokupić nowej lekko ulepszonej wersji

 

jak jest z tym przegrywaniem danych? a zwłaszcza bundlowego AC?

Odnośnik do komentarza

połasiłem sie na 3dsa z MH3u ale też na nowe poki i troche animal crossing. żeby być "bezpiecznym" przed nowymi konsolami to powinienem poczekać aż wyjdzie całkowicie nowa konsola nintendo i wtedy kupić "3ds final edyszyn" żeby mieć w miare pewność że nie będę musial za rok dokupić nowej lekko ulepszonej wersji

 

jak jest z tym przegrywaniem danych? a zwłaszcza bundlowego AC?

 

Jest narzędzie data transfer służąca do przeniesienia danych między konsolami.

 

AC Ci się usunie, ale będziesz mógł je od nowa pobrać z eShopu

 

 

 

Już nawet Yano, wielki bojownik w krucjacie przeciwko nintendo bierze dla uwaga, trochę mniej rozmazanych tekstur xD

 

Także wstyd Rayosie.

 

 

Wstyd, nie wstyd - nie stać mnie :reggie:. Ale będę miał za friko na jakiś czas, więc chociaż się pobawię

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...