Skocz do zawartości

Monster Hunter 4 Ultimate (tematyka offline)


Rekomendowane odpowiedzi

Na Gafie ludzie, którzy grają już w podstawową 4kę po japońsku piszą, że nie ma co się sugerować oglądaniem zwiastunów na PC. 4 wygląda tak samo jak 3, z tym, że tym razem mapy są o wiele większe i bardziej złożone. Opisujący swoje wrażenia kładą nacisk zwłaszcza na to, jak mobilny jest teraz nasz łowca. Wszędzie można się wspiąć, wszędzie można wskoczyć.

 

i jeszcze kilka gifów z pełnej wersji czwórki:

 

20140421215224804.gif

 

20140421221336a69.gif

 

20140421220633c81.gif

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

ja też sie jaram, ostatnio w monstera grałem z ludźmi w MH unite na psp za pomocą jakiejś aplikacji która pozwalała grać przez internet symulując na psp ad hoc, ale to było dawno temu, nie moge sie doczekać :D

 

zwłaszcza że na tym trailerze pokazali mase nowych stworów, mimo że większość to tylko inne wersje kolorystyczne tych co były w mh4 to jednak zawsze to dla nas coś nowego (a i wydaje sie że róznice są większe niż tylko zmiana koloru)

Odnośnik do komentarza

No widac na trailerze. Nowa mapa pustynna (w mh4 nie ma pustyni). Chyba też kraba nie bylo (brakowalo mi krabow). No i nowe podgatunki wielu potworów ktore mialy premiere w mh4. No i ns koncu widac tez chyba calkowicie nowego potwora ktory zaatakowal rathianke

 

tyle wiadomo na razie. Pewnie jeszcze cosujawnia. Byc moze nowego bossa lub ukrytego bossa

 

co do grafy to mam wrazenie ze ulepszyli efekty specjalne jak swiatlo, cienie i np animacje atakow (strumien wody fajny) ale pogorszyli tekstury i nuektore modele. W dodatku gdzieniegdzie jest dziwaczna kolorystyka. Jedna z map jest dziwacznie żółta a nawet nie jest pustynią

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Trochę cross-promocji z okazji dziesięciolecia serii:

 

- Koszulki Uniqulo
http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=109015962&postcount=163

 

- Gitara ESP (broń w grze, jeśli dobrze zrozumiałem), skórzana kurtka, czekoladki
http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=109015962&postcount=163

 

 

To, co wyżej i jeszcze więcej (okulary, torby golfowe, desery, wisiorki itepe)

http://game.watch.impress.co.jp/docs/news/20140422_645431.html

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

nowy trailer mh4u przeznaczony na E3

 

 

w sumie pomijając sam trailer to fajnie że coś sie dzieje w temacie MH poza japonią, to chyba pierwszy raz gdy ta seria bedzie prezentowana na E3, do tej pory mimo wielkiego hitu w japonii to w europie i usa seria była traktowana bardzo olewacko i jeśli już nawet coś wyszło to zwykle był rok opoźnienia i było to niszowe

mam nadzieje że idą lepsze czasy dla MH poza japonią :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

nowy trailer, pokazuje niewiele nowego, głównie kawałki miasta, cutscenki, pare urywków z walki, ale pokazuje jednego kompletnie nowego potwora więc warto zobaczyć

 

 

nowy potwór wydaje sie być "na bazie" rathlosa, ale połączony z tigrexem (opieranie się na rękach-skrzydłach, i jeden z atakó przypominał atak bariotha (lodowego szablozębnego)

 

ogolnie podjarka rośnie, ciesze sie ze w moim wieku czas szybko zlatuje, ani się obejrzę a już będzie premiera :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...