Skocz do zawartości

Monster Hunter 4 Ultimate (tematyka offline)


Rekomendowane odpowiedzi

ja grałem w multi na ps2 w jedynke i potem w unite na psp poprzez xlink kai (czy jakoś tak), było bardzo fajnie, wiec nie moge sie doczekać az w 4 bedzie mozna grac online bez kombinacji

 

pamiętam jeszcze czasy MH1 na ps2 - zassałem gre z netu kompletnie nie wiedząc o co chodzi, po chwili zakochałem sie na maksa, przeszedlem większość singla, nabijając ok 30h, ale większość contentu byla w multi (w dodatku bez możliwosci robienia go samemu jak na psp i 3ds) wiec kupilem oryginał i wlazłem w świat multi, graczy nie było wielu ale byli wierni, po jakimś czasie zacząłem poznawać tych samych znanych mi graczy, aż w końcu znalazlem kilka osób które regularnie grały i sie z nimi zaprzyjaźniłem (byli chyba z angli i z niemiec), w szczycie formy graliśmy codziennie od ok 23 wieczorem do 6-7 rano przez ponad miesiąc, bardzo mlio wspominam te czasy :D

mimo że online na ps2 byl dosyć raczkujący to i tak fajnie sie grało

 

potem gralem na psp poprzez komputer symylujący adhoc, tez bylo fajnie chociaz bywało sporo kłopotów z lagami  i z dołączaniem, bywalo że 30 min sie siedzialo i czekalo na innych aż im sie uda wejść do naszej gildii, wiec gra byla rozwleczona i bylo mniej grania a wiecej czekania, ale i tak bylo fajnie

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

jasne lagi słabe, ekipa dobra

 

ale MH poza japonią nie jest aż tak popularny wiec dobrze że w razie potrzeby będzie można mieć większą pule graczy do wyboru a nie tylko z samej europy

 

ciekawe w ogole jak gracze będą się łączyć, na psp była tylko gildia do której gracze wchodzili siedząc obok siebie

 

na ps2 w jedynce, i na wiiu pewnie podobnie to działa oprocz singlowej wioski było miasto-online, i w tym mieście mogli sie spotykać gracze, na ps2 chyba 16 mogło wejść do jednego miesta, i z tego grupki 16 mozna bylo się dobierać w 2-4 osobowe grupy ktore szły na questa

nie pamiętam dokladnie ale mam nadzieje że będzie mozna sie w łatwy sposob spotykac ze znajomymi w konkretnym mieście

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli dobrze wywnioskowałem z paru ostatnich stron, to będzie w czwórce normalne multi? 

Oczywiście biorę na premierę, zwłaszcza teraz mam taką chęć, jak co jesień odżywa uczucie do serii, akurat w tym samym czasie co szkoła/studia się zaczynają. Hmmm...

W poniedziałek 3 Ultimate powinno przyjść, potrenuję do tego czasu, może hardkory z tej grupy mnie wezmą na parę misji.

Odnośnik do komentarza

kurde tyle lat mineło odkąd grałem w MH w multi, oczywiście znalezienie znajomego z konsolą do gry siedząc obok siebie odpada w polsce. ja sie w tej serii zakochałem odrazu, ale multi w MH1 na ps2 było jeszcze doatkową serią z miniguna prosto w serce "strzałami amora", nigdy nie zapomne tych 2 miesięcy gdy codziennie wieczorem wchodziłem na ps2 do MH online i grałem z jakimiś kolesiami z angli do 6-8 rano, po takiej dawce cudowności byłem kupiony na 100% i MH stał się moją ulubioną serią.

potem jeszcze na psp poprzez x link kai grałem troche online ale już nie tak dużo

 

ogólnie granie w kilka osób to świetna sprawa, ale zarazem spore ułatwienie w porównaniu z przechodzeniem solo całych gier. zwłaszcza gdy się zbierze 4 ogarnięte osoby z odpowiednio dobranym sprzętem to można nawet finałowego bossa zabić w 2 minuty spamując go atakami tak że nie jest się w stanie ruszyć, i poprostu robi sie gang rape, ale zakładam że mu tu na forumie będziemy mieli sporo dobrej zabawy zanim dojdziemy do tego że każdego będziemy razwalać w 2 min ;)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Ciekawe dlaczego zawsze gdy odpalam demko, najlepiej masakruje mi się DSami, a w pełnych wersjach nijak tym nie idzie grać... Oczywiście będę inwestował w wiecznie żywe GSy i switch axe'y- miłość od pierwszego urgenta.

Też kiedyś grałem przez xlinka, tyle miodu w tym było, że uszami wychodził, coś niesamowitego, mało która gra dostarcza takich wrażeń w multi.

Odnośnik do komentarza

Ja też głównie LS/Hammer, rzadziej DS. Za odsłon z PSP jeszcze ochoczo pomykałem z łukiem, ale od przesiadki na 3DSa jakoś mnie odrzuciło od tej broni. No i na multi fajnie mieć w teamie kogoś kto ogarnia Hunting Horny. Ja niestety nigdy tymi melodyjkami sobie głowy nie zawracałem, ale jak pogrwałem w MHFU po xlinku, to czasami trafiały się ludziki które wiedziały co z czym i był pałer.

Odnośnik do komentarza

HH na multi są super, ale grając samemu ich prawie wcale nie używam (używałem jedynie do mining-runów gdzie nie walczyłem tylko latałem z kilofem i grałem sobie muzyke na nieskończoną stamine żeby szybciej biegać po mapie) bo poprostu są słabsze niż młoty, a granie mizuki dla samego siebie jest mało praktyczne.

jednak gdy jest 3 graczy ktorzy zajmują się dostarczaniem dużych ilości dmg a czwarty jescze im gra muzyczki i np daje zwiększenie dmg albo negacje spadku staminy (zwłaszcza jeśli tamci używają np DSów) to naprawde jest bardzo przydatne, taki grajek też czasem moze atakować ale zwykle ma spokoj i może grać bo potwor skupia się na pozostalych graczach

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...