January 10, 201511 yr Author hej koledzy łowcy - zwłaszcza zwracam się do tych którzy mocno siędzą w teamtach 3DS - podobno pojawiło się demo MH4U, europejskie demo, z tego co wycztałem jest dostępne tylko za pomocą specjalnych kodów, i chyba póki co te kody są zarezerwowane dla prasy, ale być może w najblizszym czasie pojawią sie też jakieś kody do rozdania, więc jeśłi obczajacie strony o 3DS albo jakies fora to zwrócicie na to uwagę, moze coś sie uda wyrwać :> ja ze swojej strony będe stronki o MH obczajał tymczasem filmik z tego dema (niestety w dziwnym 3D)
January 11, 201511 yr Author no ja też mocno czekam. chociaż prawdopodobnie to demko niedługo się pojawi dla każdego do zassania z e-shopa chociaż chętnie bym je przygarną wcześniej btw w demie widać opcje "easy" gdzie w czasie gry na mapie pojawiają sie znaczniki które pokazują gdzie jest wróg. mam nadzieje że to tylko kwestia dema, i że pełna gra nie będzie tak uproszczona
January 14, 201511 yr 13 luty. Demo na dzisiaj. 13 lutego będzie też można kupić bundle z z tym srebrnym XLem. Edited January 14, 201511 yr by ragus
January 14, 201511 yr MONSTER HUNTER 4 ULTIMATE ! Limitowany N3DS XL dostępny u nas! DEMO DZIŚ PREMIERA 13 LUTY !!!! RAGUS DLACZEGO CIĄGLE JESTEŚ SZYBSZY Edited January 14, 201511 yr by Rayos
January 14, 201511 yr Author to sprawdzone info?! jeśli tak to aaaaaaaa!@!!! JARAM SIE!!!!!!111 kurde 13 luty to już za miesiąc, a bałem sie że będzie na koniec marca albo coś w tym stylu i demo dziś? o której godzinie? aaarghh a ja jeszcze do 20 w pracy siedze.. cholera no i moj maraton MGSa szlag trafi xD kurde zapewne pare dni będe katował demo, ale potem musze mocno przyspieszyć z mgsem i przejść do 13 lutego bo jak nie to już go nigdy nie skończe pewnie xD
January 14, 201511 yr Kody będą rozsyłane mailami. Nie każdy dostanie, ale osoby, które dostaną będą mogły oddać 3 kody znajomym. Także Yano bądź grzeczny Edited January 14, 201511 yr by ragus
January 14, 201511 yr Demo bedzie wysylane mailem (tak dokladnie to kod na demo) i kazdy kto dostanie bedzie mogl wyslac 3 kody do znajomych. E: Ragus szybszy Edited January 14, 201511 yr by pawelgr5
January 14, 201511 yr Ragus ciągle szybszy Jak ja nie dostanę kodu, ktoś poratuje? <3 ten limitowany N3DS XL to chyba ten sam co był w japonii.
January 14, 201511 yr Author a do kogo będą wysyłane mailem? w sensie gdzie tego maila trzeba podać? oddać 3 kody znajomym. Także Yano bądź grzeczny zawsze cie kochałem!!!
January 14, 201511 yr Ja rowniez. Jak tylko dostane to forumek na pewno zgarnie bo moi znajomi akurat w to nie graja.
January 14, 201511 yr Author przy okazji jeszcze nowy trailer edit jeszcze jeden film, autor gry daje troche informacji w ogole już w demie będzie mozna grać online, więc będziemy mogli to wypróbować odrazu Edited January 14, 201511 yr by Yano
January 14, 201511 yr ja już dostałem kod od znajomego, mi na maila nic nie przyszło jak wrócę z pracy to potestuję
January 14, 201511 yr Jakby ktoś miał już kod to też chętnie przytulę ;0 NVMD - Już mam Edited January 14, 201511 yr by methodment
January 14, 201511 yr Author ja już dostałem kod od znajomego, mi na maila nic nie przyszło jak wrócę z pracy to potestuję nie ma ten znajomy jeszcze jednego wolnego? XD
January 14, 201511 yr Mam 4 kody a co. Jednego dam jano bo to psychofan a potem wrzuce 3. Napisz mi na pw
January 14, 201511 yr Author komu tu trzeba zrobić loda żeby dostać koda? XD napewno nagram film z wrażeniami xD
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.