Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ten gameplay bedzie mial otoczke, w postaci jakiejs konferencji. Czy po prostu pojawi sie na ich oficjalnie stronie?

 

Slyszalem, ze ma byc kobialka w tym nowym battlefiel'dzie. Tea Bag'owanie bedzie mialo w koncu racje bytu. :) No i mam nadzieje, ze medyk bedzie bialy w multi. Bo w singlu, to nawet prezydent moze byc dla mnie czarny :blum2:

odbywa się game developer Convent chyba jak sie nie mylę

Odnośnik do komentarza

Najwieksze wrazenie zrobilo na mnie... stado ptakow! :woot:  W ogole te ogromne przestrzenie, bez spadkow animacji ani zadnych zadyszek. Tego wlasnie oczekuje od nex-gen'ow. Fakt, gameplay z PC, ale spokojnie taka jakosc otrzymaja next-geny. Poza tym animacja kosy wydaje sie byc plynnniejsza, i szyzbsza. Mam nadzieje, ze tak bedzie w multi. Gra wychodzi pod koniec roku, wiec sila rzecza musi byc PS4 w tym roku. Oby w Europie sie pojawila.

Odnośnik do komentarza

w połowie miałem ochotę już wyłączyć.Komu ten singiel potrzebny ? Widzę ten sam mechanizm, niskich lotów SI i gameplay z pc, jedynie animacja kolejny raz podnosi poprzeczkę a trailer jak zwykle pokazał wszystkie najlepsze smaczki z gry czyli grając w pełną wersje niespodzianek już nie będzie :/..tania ta polityka EA.

Mam nadzieje że multi dorówna i choć trochę przewyższy starą dobrą, poczciwą BC2.

Edytowane przez Bushisan
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

czyli BF4 będzie dostępny na premierę PS4 :( (pipi)e przez nich muszę kupić już w tym roku konsolę :(

 

STRZYGĘ TRAWNIKI, ZGRABIĘ LIŚCIE I ZAOPIEKUJĘ SIĘ TWOJĄ ŻONĄ ;) JAK TRZEBA TO WSZYSTKO W SUPER NISKICH CENACH !!! 

                                                                              ZBIERAM NA PS4 

Odnośnik do komentarza

- 5:02 pancerna ramka okna :]

- żołnierz nosi 3 rodzaje broni, system zmiany celowników jak w MOHu (ACOG/szczerbinka)

- w prawym górnym rogu jakieś informacje z Battleloga, kto co zrobił w grze, po jakiego ch.uja to w singlu??

- otwarta przestrzeń, zniszczenie środowiska, sekwencja w walącym budynku robi wrażenie, liczę na taka grafikę na PS4, chociaż widzę, że nie jest na nią zapowiedziana.

- Cena PC - zwykła wersja 169 zł, jakaś specjalna 199, ceny PC dobiły do cen konsolowych :]

 

Ostatecznie trailer mnie robi, nie mogę się doczekać czwórki.

 

EDIT

Zielu, nie widzę PS4 na liście preorderów: http://www.battlefield.com/battlefield-4/buy

 

EDIT2

Niech podadzą na jakim komputerze (bebechy, wartość) leciał ten gameplay.

Edytowane przez Pryxfus
Odnośnik do komentarza

Aż tyle gameplayu się nie spodziewałem. Widać raczej ewolucję w stosunku do trójki niż coś rewolucyjnego- choć jeżeli mówimy o konsolach to przeskok z trójki na ps4 (a wersja pokazana teraz, którą mam nadzieję ujrzeć w takiej samej formie na ps4 ) jest cholernie widoczny. 

 

Walić to że mamy kolejny pokaz skryptów, ai do niczego czy okrojony teren działań. To jest singiel na 5-6 godzin i niech będzie w jakiejkolwiek formie bo ani zawyży mi na ocenie bf4 ani zaniży. Przynajmniej wiemy jak prezentują się początkowe gry na next genach jeżeli chodzi o gameplay. Jeżeli ewolucja będzie na poziomie aktualnej generacji konsol (pierwszy resistance-> killzone 3, crysis 3 itp) to za niedługo zobaczymy niezłe perełki.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

singiel to tylko pokaz możliwości silnika gry :P i tak multi będzie głównym daniem, no i trzeba skłądać juz preordery limitka ma zawierac jeden pełny płatny dodatek, jak było to z limitką b3, pamietam jakie cyrki były z dostępnością tej wersji

Odnośnik do komentarza

Preorder jedyną słuszną opcją.

Ja mam inny problem, czy PS4 będzie dostępne w Europie na premierę BF4? Wolałbym grać od premiery gry na jednej platformie, bo jeśli nextgen wyjdzie w Europie np. trzy miesiące po premierze gry to nie wiadomo, czy postęp w multi będzie do przeniesienia z PS3 na PS4. Ostatecznie wezmę grę najpierw na trójkę potem na czwórkę, choć jak sam to czytam to widzę jak dziwnie to brzmi :]

Odnośnik do komentarza

czyli BF4 będzie dostępny na premierę PS4 :( (pipi)e przez nich muszę kupić już w tym roku konsolę :(

 

STRZYGĘ TRAWNIKI, ZGRABIĘ LIŚCIE I ZAOPIEKUJĘ SIĘ TWOJĄ ŻONĄ ;) JAK TRZEBA TO WSZYSTKO W SUPER NISKICH CENACH !!! 

                                                                              ZBIERAM NA PS4 

Ty masz z czego odłożyć,jak dostaniesz 13-nastkę :P

Odnośnik do komentarza

Tak jak mówili, bardziej ewolucja, niż rewolucja. Te 17 minut, szczerze, bez szału (ładna grafika, skrypty, fajne wybuchy - standard). Po prostu podjechany bf3. Tak jak większość bardziej liczę na gameplay z multi. Martwi mnie jednak, że bf4 robiony jest na tyle platform. PS4 to dla nich dziewiczy teren jeszcze. Jeśli tyle bugów było na ps3 przy bf3 to co dopiero będzie tutaj...obym źle kombinował.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...