Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Mass Effect, Wiedźmin 2, nawet GTA IV - to są gry z wyborami moralnymi, kiedy TY decydujesz jak posuniesz fabułę naprzód. To o czym mówisz to jest zwykła cut-scenka.

Oczywiście masz rację,przepraszam.

Oczywiscie, ze ma racje. To o czym ty mowisz to kompletne bzdury. Nie grales chyba w zadna gre z wyborami moralnymi.

Słuchaj nie chce mi się z wami dyskutować,nie widzisz że odpuściłem by nie musieć odpowiadać na twój nic nie wnoszący post?

Odnośnik do komentarza

 

Zobaczymy. Narazie wiadomo jak już to wygląda na PC podczas gdy wersja PS4 nie zdążyła jeszcze zaistnieć.

 

Tyle ze sam Gameplay wcale PCtowo nie wyglada,prawy gorny rog wyglada ludzaco podobnie do PS4,i nie sa to moje spostrzezenia...

Nie zdziwie sie jak dowiemy sie ze byl to gameplY z ps4

to jest gameplay z pc. Gosc gral na padzie.

Odnośnik do komentarza

Taki patent mi się marzy,dużo osób narzeka że na HC wystarczy trafić kogoś w nogę by zabić,fajny byłby patent jak zabijałby strzały w korpus i głowę,a np. w kończyny,powodowały nie możność ich używania.Np. w rękę to mielibyśmy taka sytuację jak w samolocie,który jest poniżej 35%,czyli ciężko wycelować,znosi na zdrową stronę,bo zapieramy gunu o biodro.W nogę np. wywracalibyśmy się i musielibyśmy się czołgać,ale wątpię by takie dokładne strefy trafień zrobili.

Odnośnik do komentarza

Taki patent mi się marzy,dużo osób narzeka że na HC wystarczy trafić kogoś w nogę by zabić,fajny byłby patent jak zabijałby strzały w korpus i głowę,a np. w kończyny,powodowały nie możność ich używania.Np. w rękę to mielibyśmy taka sytuację jak w samolocie,który jest poniżej 35%,czyli ciężko wycelować,znosi na zdrową stronę,bo zapieramy gunu o biodro.W nogę np. wywracalibyśmy się i musielibyśmy się czołgać,ale wątpię by takie dokładne strefy trafień zrobili.

taki tryb to można nazwać super HC chyba xD, pamiętam że  w operation flashpoint były te motywy i było to trochę uciążliwe po dłuższym czasie gry, raczej by się nie przyjęło wsród ludu hehe

Odnośnik do komentarza

Taki patent mi się marzy,dużo osób narzeka że na HC wystarczy trafić kogoś w nogę by zabić,fajny byłby patent jak zabijałby strzały w korpus i głowę,a np. w kończyny,powodowały nie możność ich używania.Np. w rękę to mielibyśmy taka sytuację jak w samolocie,który jest poniżej 35%,czyli ciężko wycelować,znosi na zdrową stronę,bo zapieramy gunu o biodro.W nogę np. wywracalibyśmy się i musielibyśmy się czołgać,ale wątpię by takie dokładne strefy trafień zrobili.

 

Ta, wtedy popełnialiby samobójstwo i czekali aż jakiś medyk ożywi ich ze 100 % i pełną sprawnością :) Nie wyobrażam sobie zresztą sceny jak po ostrej wymianie ognia same kuternogi wokół się snują, próbując celować z gnata. Choć ja bym tam wpadł i dobijał potem takich z LKM-a :D

 

Jak już, to fajnie jakby mocne trafienie na dłużej powodowało jakiś wstrząs, może nawet upadek, albo przy 15 % zaczynałoby się krwawienie i liczba spadałaby do 0 % jeśliby nie została ta osoba uleczona (coś jak w przypadku pojazdów) - przynajmniej by tępe pałki nie uciekały przed medykiem, który z troską próbuje rzucić im apteczkę.

 

EDIT: Choć z tym krwawieniem to jednak głupi pomysł, bo co jeśli w drużynie nie będzie medyka? Hm, chyba że dałoby się inaczej zatamować krwawienie - np. perkiem bandaży, albo przy pomocy jakiejś stacji medycznej na ścianie.

Edytowane przez Mendrek
Odnośnik do komentarza

Taki patent mi się marzy,dużo osób narzeka że na HC wystarczy trafić kogoś w nogę by zabić,fajny byłby patent jak zabijałby strzały w korpus i głowę,a np. w kończyny,powodowały nie możność ich używania.Np. w rękę to mielibyśmy taka sytuację jak w samolocie,który jest poniżej 35%,czyli ciężko wycelować,znosi na zdrową stronę,bo zapieramy gunu o biodro.W nogę np. wywracalibyśmy się i musielibyśmy się czołgać,ale wątpię by takie dokładne strefy trafień zrobili.

Nie no jak chcesz takich wrażeń to chyba musisz w Arme 3 zainwestować :)

BF4 raczej będzie tak samo "CoDowy" jak 3. Czy to źle czy dobrze to chyba kwestia gustu, mi się 3 podobała więc łyknę i tą.

Niech tylko DICE nie idzie w ślady kolegów od CoDa bo jak będą tak samo odgrzewać kotleta to kolejnego BFa już nie kupię.

Odnośnik do komentarza

Battlefield 4 byl puszczany na karcie, ktorej jeszcze nie ma na rynku (Radeon 7990). Mam nadzieje, ze to nie jest sygnal, iz gra bedzie wymagala potwornej mocy obliczeniowej, ktorej PS4 nie bedzie mialo. Licze, ze to tylko reklama nowej karty. To musi wygladac na nowej konsoli Sony, tak samo jak na pokazie. Wedlug mnie Killzone:Shadofall prezentuje sie o poprzeczke wyzej.

 

http://www.legitreviews.com/news/15327/

Odnośnik do komentarza

Fanie, ze sie pochwaliles ile masz z 13 stki. Graty.

 

Technicznie bardziej podobal mi sie Killzone, w BF3 gralo mi sie swietnie w multi, choc w Killzone tez. Nic nie stoi wiec na przeszkodzie, zeby zaopatrzyc sie w oba tytuly. :)

 

Przepraszam w sumie nie pomyślałem, zabrzmiało to teraz jak czytam sam na chłodno strasznie dresiarsko i debilnie. Po prostu strasznie nakręciłem się na nową generację czytaj ps4 a te nowe gry robią na mnie wrażenie. Wcześniej myślałem skąd tu kasę odłożyć na tą zabawę a jak potwierdzili mi dzisiaj, że będą wypłacać problem zniknął. Ale fakt to jupi z mojej strony wypadło bardzo blado. Przepraszam jeśli kogoś zniesmaczyłem.

Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

Obejrzałem przed chwilą raz jeszcze gameplay z Bf4 i Shadow Falla i nie zgodze się z Tobą. To BF4 prezentuje lepiej. Nie zapominajny że przy takiej grafice jest jeszcze zniszczalne środowisko. Wcale bym się nie zdziw jeżeli na nextgenach bf4 będzie chodził na pecetowym odpowiedniku średnich

ustawien graficznych(przeciez PS4 mimo że jest mocne nie jest jakimś potworem technologicznym)

Edytowane przez Lionel
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem przed chwilą raz jeszcze gameplay z Bf4 i Shadow Falla i nie zgodze się z Tobą. To BF4 prezentuje lepiej. Nie zapominajny że przy takiej grafice jest jeszcze zniszczalne środowisko. Wcale bym się nie zdziw jeżeli na nextgenach bf4 będzie chodził na pecetowym odpowiedniku średnich

ustawien graficznych(przeciez PS4 mimo że jest mocne nie jest jakimś potworem technologicznym)

 

 

Tylko pamiętajmy, że ps4 to zamknięta architektura, gdzie wiadomo, że pracuje się tylko pod wyznaczone parametry i można wycisnąć z tego 100%. Dla tego liczę, że wersja konsolowa choć trochę będzie zbliżona wizualnie.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Battlefield 4 byl puszczany na karcie, ktorej jeszcze nie ma na rynku (Radeon 7990). Mam nadzieje, ze to nie jest sygnal, iz gra bedzie wymagala potwornej mocy obliczeniowej, ktorej PS4 nie bedzie mialo. Licze, ze to tylko reklama nowej karty. To musi wygladac na nowej konsoli Sony, tak samo jak na pokazie. Wedlug mnie Killzone:Shadofall prezentuje sie o poprzeczke wyzej.

 

http://www.legitreviews.com/news/15327/

Nie bedzie to tak wygladac Kabotyn. 7990 to karta za 5k zl/750$850$ do 1000$. Cale ps4 bedzie kosztowac maks 500$.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Voytec ty to lepiej wróć do BF3 a nie myśl już o BF4 ;)

Na razie BF3 pozyczylem i nie wiem co bede mial z konsola, ale jeszcze do multi wpadne :P

 

 

Fanie, ze sie pochwaliles ile masz z 13 stki. Graty.

 

Technicznie bardziej podobal mi sie Killzone, w BF3 gralo mi sie swietnie w multi, choc w Killzone tez. Nic nie stoi wiec na przeszkodzie, zeby zaopatrzyc sie w oba tytuly. :)

 

Przepraszam w sumie nie pomyślałem, zabrzmiało to teraz jak czytam sam na chłodno strasznie dresiarsko i debilnie. Po prostu strasznie nakręciłem się na nową generację czytaj ps4 a te nowe gry robią na mnie wrażenie. Wcześniej myślałem skąd tu kasę odłożyć na tą zabawę a jak potwierdzili mi dzisiaj, że będą wypłacać problem zniknął. Ale fakt to jupi z mojej strony wypadło bardzo blado. Przepraszam jeśli kogoś zniesmaczyłem.

Nie no luzik, bez spiny. Tak sie tylko drocze ;)

 

 

Wy juz wrozycie ze na PS4 gra nie bedzie wygladac jak na tym pokazie? Jeszcze ponad pol roku do premiery konsoli a juz zapowiedziany BF4 nie bedzie wygladal tak jak na PC. Ja je.bie. Jezeli taki wasz czarny scenariusz mialby sie sprawdzic to BF4 moze w ogole nie wychodzic.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Kurde ciężko coś powiedzieć jak to będzie, nie znamy jeszcze najważniejszego nowej konsoli, czytaj na czym będzie śmigać grafika;/ Fajnie by było jakbyśmy uświadczyli te fajerwerki graficzne na ps4 jednak na tą chwilę nie wiemy tak na prawdę czego można oczekiwać. Ja mam nadzieję, że premiera będzie ogólno-światowa i nie zostaniemy w tyle grając w gry multiplatformowe. Cięzko było by nadrabiać choćby miesiąc. Mam nadzieję, że wszyscy gracze zostaną potraktowani tak samo.

Odnośnik do komentarza

Panowie, wiele zostało powiedziane nie za bardzo mam co dodać od siebie nowego. Jedna myśl tylko - nie tykam BF4 na PS3 bo normalnie szkoda czasu i wrażeń - to będzie mój prywatny launch title na PS4. I to wszystko już w tym roku. Piękna sprawa.

 

Albo jednak zmieniam zdanie i słowo ode mnie

 

 

(pipi)a ja j.ebie pograłbym w to

 

+ Dodał MODERATOR
(pipi)a ja (pipi)ie, dałbym warna za ten spoiler

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...