Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Daj spokój... Mam 500 giga i chyba tylko 10 wolnego miejsca. Na dysku siedzą gry, trochę dem, filmy, zdjęcia i muza. Nie po to kupuję konsolę by mieć na niej tylko kilka gier. Jeśli bym się na to godził kupił bym iXa hehe ;)

Jasne, że pewne tytuły usuwam ale są też takie warte pozostawienia, czy to dla znajomych, czy warte ponownego odpalenia lub grania raz na jakiś czas z doskoku. Więc jeśli miałbym większość gier z psn to nie uśmiecha mi się ściagać ponownie 20-30gb gdy najdzie mnie ochota w nie popykać.

Odnośnik do komentarza

Unicestwienie jest jednym z dwóch nowych trybów gry, które spotkacie w Battlefield 4. Zasady są bardzo proste – w losowym miejscu na mapie pojawia się bomba, o która walczą dwa zespoły. Po przejęciu bomby należy ją dostarczyć i uzbroić w jednym z trzech wrogich punktów. Kiedy punkt zostanie zniszczony, nowa bomba pojawia się w innym losowym miejscu. Wygrywa ten zespół, który jako pierwszy zniszczy wszystkie trzy punkty wroga.

Już dzisiaj ten nowy tryb gry pojawi się w becie Battlefield 4 na wszystkich platformach. Oznacza to że już teraz – na trzy tygodnie przed premierą gry – możecie zagrać w 3 fascynujące tryby rozgrywki, w tym jeden zupełnie nowy!

Unicestwienie jest już dostępne na kilku serwerach. Ilość serwerów z tym trybem rozgrywki będziemy stopniowo zwiększać. Nowy tryb gry planujemy udostępniać do końca trwania beta testów Battlefield 4  (15 października).

Odnośnik do komentarza

Kabotyn, a dominacje troche pomeczyles w tej becie czy tylko podboj? Tam jest akcja dosc zwawa- moim zdaniem spokojnie porownywalna do close quarters. Mapa mala, ciasna, pelno przejsc i mozliwosci zajscia przeciwnika od tylu, do tego 0 sek. oczekiwania na resp. (zaje.bista rzecz) i brak pojazdow- tylko piechota. Jedyne, co mi przeszkadza (jeszcze, bo mam nadzieje, ze z czasem sie przyzwyczaje), to ten zmieniony feeling strzelania i oczywiscie kosa pod kolkiem, ale intensywnosc akcji jest naprawde niezla.

 

Jezeli dadza dominacje na kazdej mapie z podstawki i dlc, to moze nie bedzie zle. Byloby wtedy pewnie ze 20 map zamiast 3 w BF3 CQ.

 

PS: Co do tej kosy pod kolkiem jeszcze: jak wypuszcza do ps4 te pady zmodyfikowane, ktore kiedys wklejalem, to bedzie mozna kolko (=nóż) na dodatkowym przycisku pod spodem miec. Wtedy nozowanie powinno byc duzo latwiejsze- byc moze nawet latwiejsze niz w BF3. Mozna bedzie robic melee w ogole bez odrywania jakiegokolwiek palca od sticka (BF4) czy innego spustu (BF3). Dodatkowo pod drugim spodnim przyciskiem X do skakania (jesli to dalej bedzie uniemozliwialo zdjecie blachy) i jestes praktycznie nienożowalny  ;)

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

W nic Zielu nie bede cisnal. CoD to byl, jest i bedzie kupa, nawet next-gen tego nie zmienil! Activision nadal toczy ta sama parowke. Bf4 jest dla mnie totalnie przemodelowany, tak ze wyszlo z tego jakies dziwne monstrum, jakas hybryda bf, cod'a oraz MoH. Te dwa ostatnie skladniki zabily mi klase assualt'a. I juz nie chodzi tutaj o skakanie, zyczajnie nie podoba mi sie ten feeling. No i wyeliminowanie strzelania podczas skoku. co wydaje mi sie absurdem. Bo niby realizm, taaa jasnee. Realizm, sralizm.  :sleep:

Odnośnik do komentarza

Dla samej złotej paki nie chce mi się grać.Co do Bf4 to zawsze marzyła mi się hybryda Bf z COD,wygląd ludzików i customizacja z COD z pojazdami i rozwałką z Bf,Bf4 temu najbliżej,ale niestety na PS4.Na PS3 gra jest słaba,brzydka i rozmazana,zagram w Bf4 dopiero jak ogarnę PS4,czyli może za rok.

Odnośnik do komentarza

Marek w ogole co ci dropnelo w tej zlotej paczce? To jest cos takiego jak ma fifa ultimate team?

Jakies bronie karty,como,granaty tak?

Tylko ja sadze,ze dice naprawde przywiazalo wieksza role do gameplayu i wy(pipi).. to w BF3 bylo glupie a wrecz debilne? Mi tak gra naprawde sie podoba.

Odnośnik do komentarza

Narazie nie wiadomo ile pkt trzeba do 100lvl, ale w moim przypadku tej setki na pewno nie bedzie. Podaruje sobie chyba ta gre, i poczekam na Bad Company 3. Beta, naprawde, dawala mi fun na poziomie zerowym.

Chesz mi powiedziec Kabotyn,ze do 2015 nie bedziesz gral w bf? Jakos tego nie widze :P
Odnośnik do komentarza

Marek w ogole co ci dropnelo w tej zlotej paczce? To jest cos takiego jak ma fifa ultimate team?

Jakies bronie karty,como,granaty tak?

Tylko ja sadze,ze dice naprawde przywiazalo wieksza role do gameplayu i wy(pipi).. to w BF3 bylo glupie a wrecz debilne? Mi tak gra naprawde sie podoba.

 

Akurat w złotej paczce dostałem 

 

- 50% BOOST przez 1h

- 50% BOOST przez 1h

- 25% BOOST przez 1h

- pierdołę do modyfikacji emblematu 

- jakiegoś perka na jakąś broń 

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Jakoś mam wrażenie że w PS4 skończy się zabawa takimi zabawkami typu zmodyfikowane pady :) Sony nie po to umieściła przycisk Share byście korzystali z innego pada.

ale co ma przycisk share do tego? Przeciez oni nie robia swoich padow jak jakies manty, giotecki czy inne razory, tylko biora oryginalne pady od sony, mocuja dwa dodatkowe przyciski i okablowuja je. Przycisk share jak byl, tak bedzie (i tak samo bedzie dalej dzialal).

ja nie sadze, zeby mieli nie wypuscic wersji na nowe generacje. Daje im jakies pol roku na to.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...