Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś się wygrał w BF3 to się nie dziwie, że ma deja vu. W moim przypadku dzięki Dice i ich słynnemu input lagowi, który przerósł ich możliwości developerskie, nie podzieliłem zachwytów i zrezygnowałem z frustrującej zabawy w BF3.

Rozgrywka w BF4 ma zdecydowanie inny felling, bardziej wciągająco-pochłaniający. Także na PS3. W dniu wczorajszym sprawdziłem betę na PC i ta gra w 1080p wygląda świetnie. Pomijam fakt, że na PC to sobie mogę ugrać co najwyżej z 2 kille bo koszą mnie niemiłosiernie ale jeśli tak to będzie wyglądać i działać na PS4 biorę na premierę nowej konsoli.

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

o (pipi)a... :confused:

po pierwsze wypadaja, po drugie zle slychac, po trzecie gowniana jakosc dzwieku, po czwarte to jest MONO!! Teraz to sie zdenerwowalem- z moich obecnych sluchawek jestem mega zadowolony i to byla JEDYNA rzecz od ps3, ktora planowalem zatrzymac (nawet ps move chyba oddam)...

swoja droga przejscie z eleganckiego zestawu BT na jakis badziewny kabel jest krokiem wstecz na miare MS...

to teraz tylko czekac na ogloszenie z pompa nowego zestawu stereo za pewnie jedyne 150-200 EUR...  :confused:

 

dzieki w kazdym razie za info- bedzie trzeba oddac stare sluchawki razem z konsola, zeby z bezuzytecznym zlomem nie zostac...

 

...ale gnoje...

 

 

e: aaaa, chwila moment, bo przeczytalem jeszcze raz i napisales Zaq "na premiere". Czyli po premierze zorganizuja obsluge tych wszystkich zestawow? To by troche lepiej bylo (choc dalej choojowo).

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

podepnij sluchawki pod tv lub kino domowe

 

Nie mam aż tak nowego tv :) i nie mam wejścia USB, zresztą do premiery tyle czasu a oni patcha nie umieją zrobić by zainstalował się w dniu premiery, żenada. Przecież skoro konsolo już od dawna w produkcji to co oni robią ? pierdzą w stołki ?

Odnośnik do komentarza

U mnie na pewno nie, bo w kinie domowym nie mam wyjscia na słuchawki, a w tv jest tylko mini jack. Będę musiał odkurzyć jakieś stare słuchawy NA KABLU, podłączyć do TV i wsunąć słuchawkę z pada do ucha. Jak to czytam i myślę, że tak ma wyglądać start kolejnej generacji to się załamać można. Tak jak pisałem w CW myślę, że w ten sposób chcą programowa uniemożliwić korzystanie z niebrandowanych headsetów.

Odnośnik do komentarza

jak hs pod tv podepniemy, to nawet jesli dzwiek bedzie dzialal normalnie, to mikrofon na pewno nie.

w takim razie mozna jakiekolwiek zwykle sluchawki pod niego podlaczyc i wyjdzie na to samo...

ja jeszcze nie wiem, jak to rozwiaze- poki co i tak bede na ps3 gral, a do polowy grudnia (czy kiedy tam dostane swoje ps4) albo to juz naprawia, albo ludzie podsuna sprawdzone rozwiazania.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...