Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj po solidnej rozgrzewce na BF3 CQ wbilem na koniec jeszcze raz na dominacje w becie:

- pierwsza zwieche zaliczylem dopiero po prawie 1,5h, akurat jak mialem zamiar konczyc. Nie mam pojecia, od czego to zalezy

- po raz pierwszy czerpalem w koncu przyjemnosc z tej gry

- po raz pierwszy tez mialem w miare niezle wyniki (jeden mecz z 13:3 nawet zakonczylem)

- weszlo tez pare kos (plus jedna kontra), pomalu zaczynam sie przestawiac

 

Dostalem tez dwie kontry nozem i przyznam, ze te kontry do troche bezsensownych sytuacji prowadza momentami:

w BF3 jak sie z kims mijasz w biegu i obie osoby odwracaja sie i siegaja po noz, to ten kto byl szybszy zgarnia blache. W BF4 w takiej sytuacji ten kto jest szybszy czesto dostaje kontre- wygrywa wolniejszy...

 

Ogolnie jednak na plus. Mam wrazenie, ze wyeliminowali faktycznie pare- jakby to nazwac- bledow czy tez arkadowych elementow: skakanie, teleport przy nozowaniu, hitmarkery... Inna sprawa, ze fajnie sie z tego korzystalo ;)

Jesli wyeliminuja to wieszanie sie, to moze beda z tej gry ludzie.

Mam tez jeszcze cicha nadzieje, ze DICE wezmie pod uwage reakcje po becie i przygotuja jeden schemat sterowania z BF3 (swoja droga ciekawe, jak to bedzie na ps3 wygladac- tam przeciez np. strzelanie pod L2/R2 zamiast L1/R1 ma byc. Byc moze jeszcze jakies zmiany czy wiecej opcji przygotuja).

 

e: aaa, no i SCAR-H dla szturmowca fajna pukawka :)

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

zaje.biscie, wlasnie sie nad tym zastanawialem pol h temu, po ile bedzie u nas  :)
wie ktos jeszcze moze, czy zdrapka kupiona za granica (w EUR) mozna doladowac polskie konto PSS?

ok., niewazne- sklepe.pl sprzedaje kody z wysylka na maila.

 

e: orientuje sie ktos moze, czy w wersji finalnej bedzie mozna samemu "komponowac" sobie swoje field upgrades czy tylko te z gory predefiniowane (ofensive, defensive etc.) beda? To bylby konkret.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

A co takiego genialnego było w tych poradnikach że warto było przepłacać?

 I znowu ten temat powraca :( przecież kupując premium nie myślałem o żadnych poradnikach, 2XP, po prostu chciałem mieć spokój i kupić wszystkie DLC  od razu !!!. A że coś dostałem ekstra za zaufanie do nich to co, źle ?. Dlaczego znów wałkujesz ten sam temat 

Odnośnik do komentarza

wczoraj (prawdopodobnie :) ) ostatni wieczor z beta zaliczylem, skupiajac sie na nozu.
Strasznie frustrujace jest koszenie w tej grze, a to z jednego powodu:
zeby zdjac blache musi animacja do samiutkiego konca doleciec (a animacje wydaja sie dluzsze niz w BF3). Nie wiem ile razy mi je kasowali, bo zabraklo doslownie ulamka sekundy. Powinno byc jak ze strzelaniem: jak 75% animacji przeleci to kill zaliczony.
te kontry tez sa irytujace- znowu wczoraj co najmniej dwie zebralem (sam raz skontrowalem). Jak obskakujesz goscia a ten sie obroci, to bardziej sie oplaca stanac przed nim prowokujac go do kosy i wtedy skontrowac, niz samemu po noz siegac. Wkurzajace tez, ze nawet na dominacji pelno jest typow kladacych sie gdzie popadnie albo kampiacych po katach.

Natomiast na wielki plus dwie rzeczy:
ani razu nie zostalem z nozem w łapie (i ze spuszczonymi gaciami), zlikwidowali tez chyba (albo zminimalizowali) ładowanie sie noza- bez problemu scialem dwoch typow bedacych pare m od siebie.

Wczoraj zadzialal tez zdecydowanie syndrom jeszcze jednego meczu.

Ogolnie musze przyznac, ze rozbudzil mi sie apetyt na pelna wersje. Mam tez dziwne przeczucie, ze wiekszosc czasu bede znowu spedzal na dominacji z nozem w łapie ;)

 

PS: 3 zwiechy w 2,5h

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

 

A co takiego genialnego było w tych poradnikach że warto było przepłacać?

 I znowu ten temat powraca :( przecież kupując premium nie myślałem o żadnych poradnikach, 2XP, po prostu chciałem mieć spokój i kupić wszystkie DLC  od razu !!!. A że coś dostałem ekstra za zaufanie do nich to co, źle ?. Dlaczego znów wałkujesz ten sam temat 

 

Zaufanie,tak,to jest to słowo którego mi brakowało.Nie pisałem do ciebie,tylko zaqa,szkoda żepoczułeś się zobowiązany do odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Today we also wanted to inform the community that DICE is promising to keep the action going all year-long with the return of Premium membership for Battlefield 4. With membership, players can expect themed digital expansion packs, new weekly content and personalization options. And just as your stats, unlocks and rank will be transferrable from current-gen to Xbox One and PlayStation 4, so to will Battlefield 4 Premium membership.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...