Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

dziala wam to zwiekszone XP z battlepackow?

ja w co drugim battlepacku mam +25% (raz w zlotym nawet +100% mialem), ale kompletnie nie widze po meczach, zeby mi cos naliczalo... Lipa jakas z tymi battlepackami...

Wczoraj wieczorem liczylo, ale to chyba po kodzie z preordera bylo.

Wczoraj z tym walczyłem ale rozgryzłem to.

Musisz któregoś z nich aktywować. W czasie gry wchodzisz startem w menu i na dole powinien być przycisk "kwadrat". Po jego kliknięciu powinna się rozwinąć lista z dostępnymi bonusami . Wybierasz który czy np. 25% czy 50% i leci przez godzinę. Dobre jest to że to jest czysta godzina gry. Nawet jak się wyjdzie do menu to widać że licznik stoi i nie odlicza czasu.

 

edit:

Zaqair nie gra a wszystko wie :woot:

 

 

edit 2:

zapomniałem dodać:  (pipi)ane czołgi.

musiałem tak mi lżej

Edytowane przez Bronas_
Odnośnik do komentarza

Dokładnie, należy wejść w menu po otwarciu battlepack i tam wybrać boost, który chcemy aktywować. Trzeba przyznać, że przy 50% (taki miałem max) punkty lecą bardzo szybko. Nie wiem co dzieje się przy 100% :|

Potwierdzam co Bronas mówi, czołgi są do życi. Próbowałem wczoraj pojeździć na Zavod 311 i jak gra przeciwko Tobie ogarnięta ekipa techników to zapomnij o czołgu. Zresztą tak jest na każdej mapie.

Odnośnik do komentarza

(pipi)a mać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kupiłem dziś BF4 wpadam do domu piwko, pizza i ognia. Odpalam konsole, płytka ląduje w czytniku wyskakuje info aby pobrać aktualizacjeOK a nastepnie info o jakiś śmiesznych teksturach zlewam to, jak w przypadku BF3 i co powrót do dasha, próba instalacji kończy się podobnie. Fanfastycznie.

Teraz czytam że bez dysku ani rusz.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Siadłem dziś wieczorem do gry. Patrze 20 znajomych gra w BF4 , myśle sobie super. Szkoda tylko że do nikogo dołaczyć się nie udawało przez 15 minut. Ogólnie zaliczyłem dziś 5 zwiech, 23 level wbijałem trzykrotnie. Zwiechy akurat wtedy gdy fajne rundy były. Troche człowiek w plecy. Pocieszajace jest to że w sumie jak sie juz udało grać to było całkiem przyjemnie.

Odnośnik do komentarza

Nalicza ci wiecej Xp podczas meczu. Jak masz aktywny xp boost to przy pkt pojawie sie strzalka w gore.

wlasnie dlatego napisalem, bo sie nie pojawiala i nie doliczalo nic ;) doliczalo mi tylko +100% ale to z kodu za preorder musialo byc(mclusky- zajrzyj sobie w mojego posta w luznych gadkach, to zobaczysz jaka to robi robote  ;) )

 

nie wiedzialem, ze trzeba to aktywowac- rewelacja rozwiazanie. W sumie mam tego 5 szt. (w tym jedno z 200% :]) i do tego 6 jeszcze nieotwartych :). Dzieki za info, panowie

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

 

Mam nadzieję że szybko wprowadzą płatne serwery.

Co?! Trzeba będzie wykupić jakiś serwer aby zaprosić znajomego? (pipi) beka stulecia, a jeszcze większa z tych idiotów co to wykupią.

 

 

Tworzenie plutonów będzie naprawione dopiero pod koniec tego lub na początku następnego roku, więc sądzę że płatne serwery pojawią się szybciej. Stąd moja taka nadzieja 

Odnośnik do komentarza

No i znowu moje przemyślenia.

Podszedłem wczoraj z innym nastawieniem i było wpąsiu aczkolwiek ratio w dupe cały czas.

Zanim wbiłem się na serwery poleciałem na poligon potrenować. I co się okazało? Ano to, że jednak ustawienia defaultowe dla pojazdów są o wiele lepsze niż weteran dlatego, że weteran jest lekko zmodyfikowany. Odszczekuje to co powiedziałem. Gra się coraz lepiej, ale hitboxy są największą bolączką. Latanie jetami jak ktoś tu już wspominał faktycznie przypomina szybowiec.

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję że szybko wprowadzą płatne serwery.

Co?! Trzeba będzie wykupić jakiś serwer aby zaprosić znajomego? (pipi) beka stulecia, a jeszcze większa z tych idiotów co to wykupią.

 

Tworzenie plutonów będzie naprawione dopiero pod koniec tego lub na początku następnego roku, więc sądzę że płatne serwery pojawią się szybciej. Stąd moja taka nadzieja

To tworzenie plutonow pozwoli grać ze znajomymi w jednej drużynie? Jeżeli tak, to co dają te płatne serwery?
Odnośnik do komentarza

kod musi być wpisany do marca, ale ze ściągnięciem samej gry to nie wiem.


 

 

 

Mam nadzieję że szybko wprowadzą płatne serwery.

Co?! Trzeba będzie wykupić jakiś serwer aby zaprosić znajomego? (pipi) beka stulecia, a jeszcze większa z tych idiotów co to wykupią.

 


Tworzenie plutonów będzie naprawione dopiero pod koniec tego lub na początku następnego roku, więc sądzę że płatne serwery pojawią się szybciej. Stąd moja taka nadzieja

 

To tworzenie plutonow pozwoli grać ze znajomymi w jednej drużynie? Jeżeli tak, to co dają te płatne serwery?

 

 

W bf3 mogłeś wyrzucać kogo chciałeś i dawać znajomym rangę vip dzięki czemu mieli pierwszeństwo do servera. Do tego ustawienie map i reguł jakie rządzą na serwerze wprawdzie na PC było więcej opcji ale może teraz będzie z tym lepiej.

Odnośnik do komentarza

Zniszczenia na currentgenach sa takie same jak na pc i nextgenach?

Powiem ci,ze przez BF3 zapomnialem,ze w ogole zniszcenia sa w tej grze.Niektore mapy przypominaja te z BC2.

Da sie ladnie je rozpierdzielic,ale to nie jest poziom BC2.Watpie czy na pc i nextgenach beda jakies roznice,to co masz rozwalic to rozwalisz,ale na next genach bedzie napewno to wygladalo ladniej.

Odnośnik do komentarza

<typowy polaczek mode on>

Cieszy mnie niezmiernie wasze niskie ratio i mam nadzieję, że zwiechy będą jeszcze częstsze ;) To oczywiste, że skoro JA nie mogę się z wami bawić to WY macie się bawić nie za dobrze...

Od teraz moimi najlepsimi psyjaciółmi są Danielskii, kozbinio i nogus bo oni tak ja jak czekają i cierpią... po cichu... w samotności... bezsennie - licząc ubrane w mundury barany...

<...mode OFF>

 

Wasze uwielbienie destrukcji z BC2 robi się powoli ... hmmm... zabawne... Jak sobie wyobrażacie destrukcję na Sekwanie czy na metrze (nie znam nazw map z BF4) Przecież zniszczenie budynku który stoi na powierzchni kilkuset metrów kwadratowych to nie to samo co rozwalenie dwukondygnacyjnego pudełka rodem z Arica Harbour z BC2 - ta wyidealizowana destrukcja to po prostu iluzja - grywalna ale jednak iluzja...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...