Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

tommi

 

 

 


Mclusky tez raz mnie w(pipi)il, jak mi czolg 1 STRZALEM (!!!) z jakiejs yebanej bazooki rozwalil (do teraz mysle, ze musialem w tym samym momencie, chwile przed trafieniem, w kolejna (pipi)a mine Ziela wjechac)

 

Tylko raz? :(

 

to nie był jeden strzał, najpierw cała drużyna oddawała po jednym a Mclusky zawsze kończył :yes: . W końcu to dzięki nam Mclusky jest w rankingu battleloga pierwszym Technikiem w Polsce.

Co do termowizji  w pojazdach to tez jestem zadnie że porównując do BF3 jest to tragedia. W BF3 termowizja i kartacz to jak snajperka. Może chcieli utrudnić życie, bardziej postawić na realizm tylko czemu tak trudno jest ubić piechotę , nie wystarczy (pipi)nąć pod nogi z działa. Kartacz ma to do siebie że nie ma potrzeby dokładnego precyzyjnego celowani a tutaj wydaje mi się że i tak trzeba w łeb trafić by zabić .Ogólnie popsuli moja najlepszą zabawkę. Ale znajdę sobie jakąś nową

 

Odnośnik do komentarza

Tommi, myślę, że samotnym wilkom jest trudniej zdobywać field upgrades jak grają sami i stąd przewaga drużyn.

moim zdaniem rzecz w tym, ze w BF4 szybciej giniesz (i zabijasz) niz w BF3 oraz jak wspomnialem w designie map (wydaje mi sie, ze w CQ latwiej bylo np. ubic jednego czy dwoch bez zginiecia, zawinac sie, obiec ich szybko dookola i zaatakowac za chwile z drugiej strony).

 

e: jak to jeszcze raz czytam i sie zastanawiam, to mysle sobie, ze byc moze kwestia samej znajomosci map tutaj tez duze znaczenie ma i z czasem sie to poprawi troche. Tak czy inaczej jednak kwestia szybszego giniecia pozostaje.

 

Tylko raz?  :(

 

tylko raz jednym strzalem. Ok, to byl strzal w tyl, ale mimo wszystko.

W sumie chyba 0:4 z Toba mialem w tamtym meczu, ale raz przyzezowalem w wymianie ognia bronia majac korzystniejsza pozycje i atakujac jako pierwszy (staliscie na podescie przy C we dwoch niedaleko siebie, ja wszedlem z dolu schodami i otworzylem ogien ale chyba swoim zwyczajem nie moglem sie zdecydowac i zaczalem pomiedzy was strzelac...), a pozostale razy wprawdzie w czolgu z wyrzutni, ale jak kampiliscie w poblizu naszej respy skitrani w budynkach i po wyjechaniu z bazy na(pipi)ialiscie we mnie we trzech ze wszystkiego, co sie dalo, gnoje   :P

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Tommi wam wrażenie że odstawiłeś kofeinę ;) Napisałeś że zrobili to bardziej realistycznie,bo niby trzeba centralnie na to najechać,to ci napisałem że centralne najechanie nie jest realistyczne,bo odpowiedni ciężar(na taki jaki ustawimy minę)uaktywnia ją,nawet jak pojazd jest obok  a nie centralnie na niej.

Odnośnik do komentarza

Tommi wam wrażenie że odstawiłeś kofeinę ;) Napisałeś że zrobili to bardziej realistycznie,bo niby trzeba centralnie na to najechać,to ci napisałem że centralne najechanie nie jest realistyczne,bo odpowiedni ciężar(na taki jaki ustawimy minę)uaktywnia ją,nawet jak pojazd jest obok  a nie centralnie na niej.

 No ale jak aktywuje ją ciężar, który jest nie na niej tylko obok? to aktywuje ją ciężar czy nie? Wybuch miny przeciwpancernej jest raczej zero - jedynkowy nie? albo naciskasz i wybucha albo nie naciskasz i sobie leży...

Odnośnik do komentarza

nie jestem wprawdzie saperem, ale z tego, co kojarze, to w realu (w przeciwienstwie do BF-a) czlowiek bez problemu wysadza mine przeciwpancerna wchodzac na nia. Z kolei wydaje mi sie tez, ze jak na nieubitym terenie przejedziesz pojazdem nad taka mina biorac ja miedzy kola czy gasienice, to jej nie wysadzisz. Sila ciezkosci dziala w dol, nie w bok.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Zakładam że żołdak w oporządzeniu waży ponad 100 kg,ustawia się minę na 300 kg nacisku,a taki nacisk może dać przejeżdżający obok jeep,nie mówiąc o czołgu,także człowiek nawet stojąc na niej jej nie uaktywni,natomiast pojazd będący w sąsiedztwie już tak,tylko nie wiem czy ustawia się na kg czy jakąś inną miarę energii która na nią działa(kgdżul).

Odnośnik do komentarza

Niestety tommi mylisz się nowoczesne miny pancerne nie wybuchają jak się na nią nadepnie. Dopiero nacisk pojazdu uaktywnia ją, dlaczego bo szkoda min na piechotę.

o (pipi)a, Zielu, rozwaliles mnie- tak czytam tego posta i po pierwszym zdaniu mysle sobie "o, to humanitarne te miny zrobili"  ;) po czym doczytalem do konca i padlem :D

 

PS: Przetestowalem jeszcze raz, rowniez na 50% jasnosci i stwierdzam jednoznacznie: termowizja w BF4 nadzien dzisiejszy jest zupelnie bezuzyteczna. Przyklad: Szanghaj, stoje w poblizu flagi A celujac w kierunku mostow i drogi na C- po drugiej stronie mostu WSZYSTKO jest biale. Nic nie widac przez to (pipi)- wyrzucam to w pizdu dopoki tego nie naprawia w jakims patchu.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

no, to rozumiem :)

tak samo to widze- grajac w ekipie nawet piechurem na Sztormie jest konkretnie :) Wczoraj chyba przez kilkanascie minut zayebiste walki o flage A na tej mapie toczylismy- gnoje napierali woda (lodz bojowa, skutery), lądem (piechurzy) i z powietrza (little birdy), w ruch szlo wszystko co mielismy pod reka, od karabinow przez rpg po javeliny, a szala zwyciestwa przechylala sie raz w jedna raz w druga strone   ;) Raz jakis smiec chcial mnie nawet nozowac, ale konterke dostal ;) Szczerze mowiac nawet nie pamietam ostatecznego wyniku tego meczu- wiem tylko, ze naprawde intensywnie bylo i ze swietnie sie bawilem :]

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Wygraliśmy 13 oczkami chodź mieliśmy ponad 100 przewagi. Ale ostatecznie się spielismy i postawiliśmy na swoim.

 

edit: Jeszcze mam pytanie. Kojarzę, że było to już poruszane ale nie wiem czy doczytałem. Premium przechodzi z PS3 na PS4? 

Edytowane przez gums19964
Odnośnik do komentarza

Fajny bezsens,ze w ogloe nie widze roznicy gdzie pierdzielne czolg.Majac Rpg wypierdzielisz w dupe czolgowi zabiera z 25pkt.Pisze,ze moza unieruchomic..

Smawem po bokach tez (pipi) robi i tyle samo zabiera.Raz dziala raz nie.

Ten granat zapalajacy niezly tez bezsens,rzucilem jakiemus kompletnemu nie ogarowi pod nogi.Snajpil i sie palil,patrzac pod ziemie na te fajerwerki, moze mu  z 20 hp zabralo.

Oni w ogole chyba tego nie testowali

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...