Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

To, ze problem bedzie w PL to wiadomo w sumie od dawien dawna. Kwestia jaka bedzie skala tego problemu. Nie bede rzucal ilosciami bo to informacje, ze tak powiem niejawne ale o konsole bedzie trudno. Bardzo trudno. Pojawila sie data poczatku wrzesnia jako ta graniczna po ktorej, po zakupie preordera, konsoli raczej juz nie dostaniesz. Ostatnie info jakie mam to to, ze nawet poczatek wrzesnia juz nie jest pewny. 

W sieciach z preorderami powinna sie pojawic juz informacja, ze zakup preordera nie gwarantuje dostawy sprzetu w pierwszym rzucie :confused:. Wariatkowo. Zastrzelila mnie informacja od jednego goscia ze sklepu UK. Rzucil iloscia, ktora jest niewiele mniejsza niz to co dostanie CALA Polska. No i mowil, ze martwi sie czy mu konsol wystarczy. Niestety, jestesmy w te klocki trzecim swiatem.

 

No ale to nie zmienia faktu, ze i tak w koncu w BF4 na PS4 mozna bedzie pograc za calkiem niezla cene :)

 

Zielu, co tam ciekawego napisali bo nie bardzo mam czas przekopywac sie przez tony wpisow.

Odnośnik do komentarza

Swietna cena Ps4 sprawial, ze pre-ordery poszy jak swieze buleczki. I wyobrazcie sobie, jaka fabryka jest w stanie przez pare miesiecy wyprodukowac ponad 1.5 mln sztuk? Trzeba nasycyc rynek, tam gdzie jest nawiekszy popyt, czyli zach Europa i USA Teraz w UK to tylko w amazonie i GAME mozna skladac zamowienia, ale oni nie gwarantuja konsoli w tym roku. Tak wiec ciezko bedzie o PS4, dla tych co wczesniej nie zamowili. 

 

A swoja droga, wiecie ile rozeszlo sie na swiecie egzemplarzy BF4? Bo taki CoD:Ghost podobno zarobil juz milard dolarow.

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze już chyba miesiąc temu była informacja że w Chińskich fabrykach jest gotowych 1 mln konsol, a co do sprzedaży Ducha to jest to propaganda Acti gdyż jest to suma za jaką wysłali grę do sklepów a nie sama sprzedaż. Ale wiadomo kupę trzeba sprzedać więc reklama dobra rzecz 

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

a co do sprzedaży Ducha to jest to propaganda Acti gdyż jest to suma za jaką wysłali grę do sklepów a nie sama sprzedaż. Ale wiadomo kupę trzeba sprzedać więc reklama dobra rzecz

Zielu wiem,ze mozna nie lubic acti ale to nie propaganda tylko kazdy dev tak robi. Sony Ms tak samo. Rockstar jest wyjatkiem.

 

Kabotyn dzieki za propozycje kupna bf4 ale,nie dzieki. Wiekszosc ekipy bedzie grala za 2 tyg na next gen wiec nie widze sensu kupna na ps3.

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Swietna cena Ps4 sprawial, ze pre-ordery poszy jak swieze buleczki. I wyobrazcie sobie, jaka fabryka jest w stanie przez pare miesiecy wyprodukowac ponad 1.5 mln sztuk? Trzeba nasycyc rynek, tam gdzie jest nawiekszy popyt, czyli zach Europa i USA Teraz w UK to tylko w amazonie i GAME mozna skladac zamowienia, ale oni nie gwarantuja konsoli w tym roku. Tak wiec ciezko bedzie o PS4, dla tych co wczesniej nie zamowili. 

 

A swoja droga, wiecie ile rozeszlo sie na swiecie egzemplarzy BF4? Bo taki CoD:Ghost podobno zarobil juz milard dolarow.

Ja dostałem informację z GAME że preorder  złożony po 6 sierpnia nie gwarantuję że konsole dostaniesz na premierę. Na szczęście ja złożyłem 3 sierpnia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...