Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Darude

. Sa to co prawda milisekundy, ale w grze, w ktorej zabija sie w ulamku senundy milisekundy maja znaczenie ;)

Tak szczegolnie kiedy łoisz w cymbał gosciowi ten sie odwraca i widzisz swoj  zgon ,a nie widzisz czy w ogole w ciebie wycelował naprawdę ,a to były sekundy które miały znaczenie i wtedy twoje zdziwienie ,a o co tutej chodzi? .

Dzis tez chciałem pograć to przeważnie po zakonczeniu rundy miałem czarny ekran i mapka się nie ładowała , musiałem zamykać aplikacje .Plus z tej rozgrywki  to ,ze przynajmniej nie było lagów na Mekongu i Hajnanie tak  jak zawsze :confused:.

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

giniemy od dwóch strzałów a przeciwnik po połowie magazynka hasa sobie jak mały zając mając nas głęboko.

pare tyg. temu mialem akcje, ktora idealnie to uwidaczniala- niestety oczywiscie sie nie nagralo, ale bylo to tak:

lece za typem na jedwabnym szlaku, zeby mu blache zdjac, ale w ogole go nie doganialem (brak biegu druzynowego) a zblizalismy sie do D gdzie duzo sie dzialo wiec stwierdzilem, ze nie bede ryzykowal i go zastrzele. No wiec otwieram ogien i wale kolesiowi w plecy- idzie seria, idzie, zadaje mu obrazenia i juz mial wpadsc kill, az tu nagle znienacka pyk! pyk! i sam zginalem. Zastrzelil mnie jakis jego ziomek, ktory znalazl sie jakims cudem za mna, i to normalna bronia szturmowca (nie zadna snajperka czy czyms). Pytam sie- jakim cudem, skoro ja duzo wczesniej do tamtego zaczalem strzelac?!?

A tamten kolo w ogole wtedy wynik cos kolo 44-15 mial i MVP mi zgarnal... Ja sam z nim mialem chyba 0-6 albo 0-7, gdzie co najmniej 3-4 razy ladowalem kupe kulek w niego w starciu 1 na 1 i za kazdym razem ginalem z gromkim "WTF!?!?". Raz tez np. zaczalem do niego strzelac akurat jak wskakiwal na to takie ogrodzenie z siatek z kamieniami wokol D. Oczywiscie strzelal chyba w trakcie animacji wdrapywania sie, bo bez problemu i tak mnie zabil.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak na konsolach, ale mnie fest wkur.wia double kille, praktycznie non stop na takiej dominacji w trakcie potyczki padam ja i gościu do którego strzelałem. Nawet na małe dystanse. Chyba zbyt dobrze o netcode to nie świadczy.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Nie wiem o co chodzi,ale HS nie chce mi dzialac w BF.Normlanie rozpoznaje komendy ps4 a w grze nie.

Tez macie buga,ze to cos co jest odpowiedzialne za wyswietlanie z ktorej strony sie dostaje jest z dupy.Typ strzela z przodu a pokazuje,ze ktos laduje mi w plecy.

50 raz tak mam,zawsze jak glupek sie odwracam a tam nikogo nie ma.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem o co chodzi,ale HS nie chce mi dzialac w BF.Normlanie rozpoznaje komendy ps4 a w grze nie.

Tez macie buga,ze to cos co jest odpowiedzialne za wyswietlanie z ktorej strony sie dostaje jest z dupy.Typ strzela z przodu a pokazuje,ze ktos laduje mi w plecy.

50 raz tak mam,zawsze jak glupek sie odwracam a tam nikogo nie ma.

 

1. Sprawdź w opcjach w grze czy masz włączony VoIP i nie wyciszony mikrofon.

2. Tak.

Odnośnik do komentarza

lol, tez nie wiedzialem - a jak je niby mam aktywowac ?

hehe - podczas gry (np. momentu wyboru miejsca respawnu) wejdź w menu gry i spójrz w dolny prawy róg ekranu. Tam jest info o dostępnych procentach. Najedź na nie (gałka w prawo powinno przeskoczyć) i aktywuj - najpierw rozwinie ci się lista wraz z ilością dostępnych i możesz sobie wybrać.

Wczoraj jak wybrałem 200% to ranga w kilkadziesiąt minut wpadła ...  :sorcerer:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Siema. Nie jestem pewien czy pisze w dobrym temacie,jesli nie, to prosze mnie poprawic :) Gram na PS4 i szukam osob chetnych pograc w BFa , w teamie , w kooperacji. Nie szukam ludzi ktorzy graja tylko dla wysokiej liczby zabic, ale takich ktore umieja wspolpracowac na polu bitwy i doprowadzac dzieki przewadze zgrania do wygranej :) Osoby w wieku 18+ mile widziane, sam mam 23 lata i troche doswiadczenia w temacie :) PSN: haseemha , pozdrawiam.

Edytowane przez IrenicuS
Odnośnik do komentarza

Siema. Nie jestem pewien czy pisze w dobrym temacie,jesli nie, to prosze mnie poprawic :) Gram na PS4 i szukam osob chetnych pograc w BFa , w teamie , w kooperacji. Nie szukam ludzi ktorzy graja tylko dla wysokiej liczby zabic, ale takich ktore umieja wspolpracowac na polu bitwy i doprowadzac dzieki przewadze zgrania do wygranej :) Osoby w wieku 18+ mile widziane, sam mam 23 lata i troche doswiadczenia w temacie :) PSN: haseemha , pozdrawiam.

 

No to dobrze trafiłeś kolego. Wszyscy tu mamy 23 lata hehe więc czuj się jak w domu.

 

Ps.

 

 

Osoby w wieku 18+ mile widziane, sam mam 23 lata i troche doswiadczenia w temacie

 

Jakbyś pisał ogłoszenie na badoo czy innym zbiornik.com hehe ;)

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

Najsss...

 

Tak swoją drogą to wyjaśnijcie mi coś. Praktycznie co kilka meczy spotykam się z ludźmi mającymi na broni dodatki: kolimator + dod. cel. mechaniczny. Po kiego wafla? Rozumiem jak ktoś ma np ACOG(4x) + dod. cel. mechaniczny. To ma sens, ale z kolimatorem?

 

Sensu nie ma ale no jak to tak, zostawić niczym niewypełnione miejsce w dodatkach do broni? Prosy tak nie robią, karabin musi być upchany bo samą szyję...

 

Coraz nudniejsza się ta gra robi, niestety.

Odnośnik do komentarza

Wk...wiajaca do granic na moje oko.

Tak mi ta gra laguje ostatnio,że cierpliowść mam na granicy. Nie ma sensu sie chować bo posłana kula ułamki sek.wcześniej zabija Cię za ścianą.Ubić kogoś graniczy czasem z cudem a kolo myk,pyk, dwa strzały i żegnaj. Niestety granie na serwerach z Marsa,USA czy Europy nie ma w tym przypadku znaczenia.

Grafiką niech sie DICE podnieca ale lepiej proponuje się im podszkolić w produkcji dobrego kodu sieciowego bo partolą to od lat a suszą zęby co roku jakie to z nich czarodzieje sic!

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

Sensu nie ma ale no jak to tak, zostawić niczym niewypełnione miejsce w dodatkach do broni? Prosy tak nie robią, karabin musi być upchany bo samą szyję...

 

Coraz nudniejsza się ta gra robi, niestety.

gra robi sie nudniejsza bo ludzie sobie celownik mechaniczny niepotrzebnie zakladaja? Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Mnie wku...ze jak chwile przed zgonem rzucam granatem w typa, to nic mu sie nie dzieje bo te (pipi)...granaty nigdy nie wybuchają. To chyba jedyna czesc tej gry w której mam za każdym razem takie sytuacje. A gra mi laguje w uj, wale w kolesia z metra, pól magazynku z lsat, a gosc jak nic sie odwraca zabija mnie i ma pelny pasek życia.

Odnośnik do komentarza

Wk...wiajaca do granic na moje oko.

Tak mi ta gra laguje ostatnio,że cierpliowść mam na granicy. Nie ma sensu sie chować bo posłana kula ułamki sek.wcześniej zabija Cię za ścianą.Ubić kogoś graniczy czasem z cudem a kolo myk,pyk, dwa strzały i żegnaj. Niestety granie na serwerach z Marsa,USA czy Europy nie ma w tym przypadku znaczenia.

Grafiką niech sie DICE podnieca ale lepiej proponuje się im podszkolić w produkcji dobrego kodu sieciowego bo partolą to od lat a suszą zęby co roku jakie to z nich czarodzieje sic!

to nie kod sieciowy a serwery z 10 tickami na sekunde ;)

Z tego co wiem netcode jest taki jak w BF3 a serwery są od EA. 

Edytowane przez Adi_TEAM LBN
Odnośnik do komentarza

A ja na nowo zacząłem się dobrze bawić. Powtórzę się znowu ale tryb Bomby :) wymiata. Jest jedna prosta przyczyna tego stanu rzeczy: akcja jest nieprzewidywalna i wymaga zaangażowania każdego sprzętu dostępnego na mapie. Weźmy dla przykładu tryb Podboju. W czwórce jest on nudny do przesady. Zapindalam od A do B, za chwile zapindalam z powrotem od B do A bo ktoś tam jednak został. No dobra to teraz zapindalam w końcu na B. (pipi)a, nie zdążyłem no to zapindalam Na C. Wiem, że za chwilę wróg pojawi się na A więc zapindalam tam. Bez sensu. Monotonia. Tak prawda Panowie i musicie przyznać, że Podbój jest spyerdolony w stosunku do trójki.

No to lecimy dalej. Szturm. Tu jest git. Lepiej niż w trójce. Akcja się dzieje, więcej kombinowania, lubie te podchody, ale i tak wiadomo z góry jak potoczy się akcja. Akcja poleci na A lub B, mcomy są blisko siebie i da radę to ogarnąć.

TDM można popykać, Dominacja jest zwalona a teraz tryb Bomby :) - otóż tu nie wiadomo jak się akcja potoczy. Nie wiadomo, gdzie na mapie pojawi sie bomba, a jak juz sie pojawi to jest wyścig kto pierwszy ją przejmie i kto szybciej i sprytniej z nia spyerdoli. I tu się zaczyna cała zabawa. Ponieważ akcja się zagęszcza do miejsca, w którym aktualnie jest bomba to jest masa strzelania, kombinowania i podchodów. Na wiekszych mapach jesteś zmuszony do używania motocykli, quadów, czołgów i latadeł bo i naczej nie dogonisz typa, który na motorynce z bombą zapindala juz na flagę. I nie wiesz nigdy czy akcja poleci na A, B czy C. W trakcie zadymy kierunki akcji ciągle się zmieniają i ciągle jest nowy scenariusz. Podsumowując non stop akcja, dużo killi, dużo punktów, pure fun.

Joł.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...