Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

No chyba, że SONY wyda grę na swojej nowo zakupionej platformie GAIKAI i wypuści aplikację lub dodatkowe pudełko podpinane pod ps3 gdzie raczyć się będziemy wypasionym BF4 z niezauważalnym lagiem konsola-serwer, full hd i zerową kompresją obrazu. Oczywiście zapewne będzie trzeba opłacić abonament za usługę, nowy premium dla czwórki a i tak dostępne to wszytko będzie na terenie Japonii gdzie 100 megowe łącze to standard hehehe ;)

globalna srednia predkosc neta to 11Mb.

Japonia ma srednio 28Mb

nie ma kraju gdzie lacze 100Mb to standard.

najblizej ma Korea gdzie srednia to 42 i litwa gdzie srednia to 33

Odnośnik do komentarza

No chyba, że SONY wyda grę na swojej nowo zakupionej platformie GAIKAI i wypuści aplikację lub dodatkowe pudełko podpinane pod ps3 gdzie raczyć się będziemy wypasionym BF4 z niezauważalnym lagiem konsola-serwer, full hd i zerową kompresją obrazu. Oczywiście zapewne będzie trzeba opłacić abonament za usługę, nowy premium dla czwórki a i tak dostępne to wszytko będzie na terenie Japonii gdzie 100 megowe łącze to standard hehehe ;)

globalna srednia predkosc neta to 11Mb.

Japonia ma srednio 28Mb

nie ma kraju gdzie lacze 100Mb to standard.

najblizej ma Korea gdzie srednia to 42 i litwa gdzie srednia to 33

 

Wychłostaj mnie i przeciągnij pod kilem :)

Te 100 to walnąłem tak aby zobrazować jak daleko za murzynami jesteśmy, nie miałem pojęcia jaka jest średnia prędkość gdziekolwiek. Teraz już wiem i jeśli padnie takie pytanie w Buzz'ie to mam pewność, że znam na nie odpowiedź hehe 8)

Odnośnik do komentarza

Fajnie jakby były strefy trafień na żołdaku,tam gdzie dostanie,tak upada.

 

podbijam. gdyby dopracowali animację i tak właśnie to wyglądało byłoby super. Choć to tego mega daleka droga, bo narazie no zwykłę hitboxy (trafiony-nietrafiony) nie działają dobrze, a co dopiero strefy :D

 

W sumie od nowej części wymagam dopieszczenia, dopracowania. Nie chcę większych map, chcę animację, pogodę, pory dnia - więcej takiego realizmu, mniej bugów. I najlepsze jest to, że na tym się napewno zawiodę hehe

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Jak czytam nke ktore pomysly to wydaje mi sie,ze kilika osoob pomylilo arme z bf.Skoro nikt tego nie powiedzial to ja powiem. Gra bedzie szla w strone CASUALI,nie HARDCOROWCOW i o chowaniu w szafach,dostaniu w zoladek i upadaniu mozecie juz teraz zapomniec.Ale napalajcie sie dalej ;) A ja za kilka miechow powiem,a nie mowilem.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

A ja bym chciał zaawansowane dowodzenie, by dowodzący miał dostęp do HUD-a, dzięki któremu może wydawać rozkazy całej drużynie np. wyznaczanie ścieżek ataku, wskazywanie na obronę celów, skupienie się na jakimś pojeździe. Za wykonywanie tych zadań byłaby spora premia punktowa, co by mobilizowało ludzi do robienia ich. Poza tym więcej różnego rodzaju misji, coś jak ulepszona Strefa Wojny z KZ, tyle że w jednym momencie trzeba np. bronić jakiegoś miejsca, a jednocześnie przeprowadzać akcje zaczepne. Dodatkowo mogły by być sub-cele, jak np. zniszczenie jakiegoś mostu, anteny nadajnikowej, obrona magazynu amunicji - takie małe cele których spełnienie pomagałoby jakiejś stronie w realizacji tego głównego. Dodatkowo główny dowodzący (jeśli byłby taki) mógłby wyznaczać ludzi do konkretnych celów i decydować o ich aktywacji (np. moment wyruszenia konwoju, który dowiezie zaopatrzenie i trzeba go ochronić). Oczywiście wtedy dobrze by było więcej graczy na mapie, by nie było tak że jakiś cel wykonuje 1-2 osoby, bo reszta robi coś innego.

Takie rzeczy IMO są realne, a wcale nie wymagają jakiegoś uber sprzętu, po prostu więcej graczy i opcje :)

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak czytam nke ktore pomysly to wydaje mi sie,ze kilika osoob pomylilo arme z bf.Skoro nikt tego nie powiedzial to ja powiem. Gra bedzie szla w strone CASUALI,nie HARDCOROWCOW i o chowaniu w szafach,dostaniu w zoladek i upadaniu mozecie juz teraz zapomniec.Ale napalajcie sie dalej ;) A ja za kilka miechow powiem,a nie mowilem.

 

eee tam - tzn zgadzam się z Tobą, ale uważam, że wprowadzenie zaj.ebistych animacji o których mówił Litwin, zmiennych pór dnia czy szczegółowej grafiki idzie w parze z Caualtowością danego tytułu. Nie wiem co jest hardcorowego w tym, że jak żołdak dostanie w nogę to upadnie na bok. W Uncharted to świetnie działa a gra PRO napewno nie jest.

Odnośnik do komentarza

Czy to pisze ta osoba,która kazała mieć zaufanie do Dice po becie(dla mnie demie)?Że naprawiają bugi i będzie ok?Życie pokazało,ile musieliśmy czekac na poprawę tych błędów,zresztą jedne poprawili inne dodali.Jeżeli będzie miał taka rację,to poczekam na zdanie innych.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Jak czytam nke ktore pomysly to wydaje mi sie,ze kilika osoob pomylilo arme z bf.Skoro nikt tego nie powiedzial to ja powiem. Gra bedzie szla w strone CASUALI,nie HARDCOROWCOW i o chowaniu w szafach,dostaniu w zoladek i upadaniu mozecie juz teraz zapomniec.Ale napalajcie sie dalej ;) A ja za kilka miechow powiem,a nie mowilem.

 

eee tam - tzn zgadzam się z Tobą, ale uważam, że wprowadzenie zaj.ebistych animacji o których mówił Litwin, zmiennych pór dnia czy szczegółowej grafiki idzie w parze z Caualtowością danego tytułu. Nie wiem co jest hardcorowego w tym, że jak żołdak dostanie w nogę to upadnie na bok. W Uncharted to świetnie działa a gra PRO napewno nie jest.

Co do animacji to,ja chce miec gre jak najbardziej uproszczona. Szczegolowa grafa,jakies animacje spoko,ale jak sie naucza robic najpierw gre ktora jest

STABILNA i ma MALO BLEDOW i ZWIECH. Co z tego,ze dadza za(pipi)ista animacje,zmiane pory dnia jak na 10 mecz,9 bedzie zwiech.

Moze niech zaczna od:

-Stabilnego softu

-Malo skomplikowanych animacji

-Losowej animacji walacego sie budynku

-Normalnie dzialajcy noz.

-Dzialajacy voip na premiere.

-Ranking ktory pokazuje poprawnie lev.

-Braku przyciagajacych drzew.

-Czolgow ktore normalnie sie prowadza,a nie 30ton i wpada w poslizg.

-Dzwiek ktory normalnie dziala.

-stablinych serwerow

-hitbox'ow ktore sie nie laguja jak ktos(kabotyn ;) ) skancze

-Braku laserow i laterk,a jak juz musza byc koniecznie to lepiej zbalansowane powinny byc.

-Specjana amunicja dla snipera ktora by unieruchomiala pojazdy.(Nie mogla by ta amunicja zabijac ludzi/niszczyc pojazdow)

-Lepszego balansu broni.(P90,M417,SKS,MP7) chyba najbardziej przesadzone bronie od czasu usas,m26 dart.

-Jezeli BF4 nie wyjdzie na ps4/xbox 3,to na CQ na konsolach,nie powinno byc wiecej niz 3 flagi.

-Patche powinny byc wydawane szybciej,zamiast raz na 3 miechy patch prawie 2gb,to 1 patch na 1,5 miecha.

I 3 rzeczy ktore nie sa trudne do zrobienia a ulatwily by nam zycie:

-Sklady po 6 osob nie po 4. Albo nawet opcja ustawienia ile osob chcemy miec w skladzie.

-Jezeli dadza prywatne serwery w bf4(jestem pewien na 99% za dadza) to niech dadza opcje banowania ludzi z wybranych panstw(KSA,UAE straszny net tam maja).

-Ranking podzielony na Swiat i Panstwa.(Chcial bym wiedziec ktory jestem w Irlandii.)

 

Czy to pisze ta osoba,która kazała mieć zaufanie do Dice po becie(dla mnie demie)?Że naprawiają bugi i będzie ok?Życie pokazało,ile musieliśmy czekac na poprawę tych błędów,zresztą jedne poprawili inne dodali.Jeżeli będzie miał taka rację,to poczekam na zdanie innych.

Jak bys czytal co pisze,a nie co 5 slowo to bys wiedzial dlaczego tak mowilem. Ale ze czytasz co 5 slowo,co udowodniles swoja kretynska sygnatura to juz nie moja wina.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Wtrącę się trochę :sleep:

Tak z ciekawości szukałem i nigdzie nie ma potwierdzenia, ze BF4 wyjdzie na obecne konsole khem...więc czy dawanie kluczy do bety gry na konsole nowej generacji w pudełkach na poprzednią jest sensowne?

Paradoksalnie wszystko zależy od Danger Close i ich nowego MOH. Zobaczymy czy ten frostbite 2.0 jest za mocny na obecny sprzęt czy w DICE pracują same kalafiory?!

Mi guma w majtach na wieść o BF4 nie pęka bo cudów to już na PS3 - X360 niestety nie będzie...

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Paradoksalnie wszystko zależy od Danger Close i ich nowego MOH. Zobaczymy czy ten frostbite 2.0 jest za mocny na obecny sprzęt czy w DICE pracują same kalafiory?!

 

Bede plakal ze smiechu jezeli moh bedzie dzialal lepiej niz bf3. A co bety bf4 potwierdzono pc,ps3,x360. Ale z drugiej strony nie moga powiedziec i rowniez na xbox 3 i ps4 bo te nie zostaly zapowiedziane.

Odnośnik do komentarza

Na pewno nie, za mało zróżnicowany konflikt. Za to cała IIWŚ już tak, ale nie zrobią, bo dzieci będą płakać że nie ma celowników holograficznych do broni. ;)

??

Caly czas gram z red dotem albo holo, a dzieckiem juz raczej od jakiegos czasu nie jestem...

 

Pewnie chodziło mu że mentalnie,a nie fizycznie.

Odnośnik do komentarza

No i?

Domyslilem sie, ale dalej nie rozumiem zwiazku miedzy uzywaniem holo a "mentalnym dzieckiem".

 

Czasy sie zmienily,graja w gry corz mlodsi gracze,ktorzy nawet nie wiedza,ze 2 wojna swiatowa byla.Nauczeni grac na red dotach,perkach,bzdurach nie kupia gry.

Juz widze jak taki 10 latek lata z kar98k bez lunety.Przeciez nawet w COD:WAW mamy tlumiki,red doty,jakies lasery idiotyzm.

Odnośnik do komentarza

No i?

Domyslilem sie, ale dalej nie rozumiem zwiazku miedzy uzywaniem holo a "mentalnym dzieckiem".

 

Czasy sie zmienily,graja w gry corz mlodsi gracze,ktorzy nawet nie wiedza,ze 2 wojna swiatowa byla.Nauczeni grac na red dotach,perkach,bzdurach nie kupia gry.

Juz widze jak taki 10 latek lata z kar98k bez lunety.Przeciez nawet w COD:WAW mamy tlumiki,red doty,jakies lasery idiotyzm.

 

Właśnie chciałem to napisać,że nawet w II wojnie wprowadzili celowniki,bo większości ciężko celowało się z muszki.Dlatego tak dobrze mi szło w Vietnamie :P .Ale w mentalności dziecka,nie am nic obrażającego,bycie dorosłym jest przereklamowane.

Odnośnik do komentarza

Jak się tak zastanowić to ja nawet nie mam wygórowanych wymagań co do kolejnego batelfilda...

Ja byłem Battlefieldem 3 zachwycony już od bety

:) Duża w tym zasługa BC2, która to gra przekonała mnie, że na konsoli da się grać w FPSy -

BF3 miał niezmierzone pokłady zaufania u mnie.

Oczywiście zauważałem błędy gry ale żaden (oprócz braku VOIPA) nie spowodował, że miałem ochotę wywalić płytę przez okno...

Nie dało się z wami pogadać ziomki - to sobie grałem sam - TMD rulez!

 

Inna sprawa, że nie jestem tak marudny jak Szpic czy zaq

:) a Vietnam z BC2 uważam za niezły kawałek ku.py - bieganie i celowanie z muszki i szczerbinki jest dobre jak się jest kurna Oldem Shetterhandem - kumplem Vinetou i jeżdzi srokatym koniem po prerii...

 

Wracając do tematu - jak dla mnie kolejna część BFa może jak dla mnie ukazać się za 3 dni i ja ją kupię w cenie 189plnów nawet jeśli platformą docelową ma być Atari 800XL... - BC2 i BF3 w cenie ok 400plnów zapewniły mi kurde 800h świetnej zabawy co jak dobrze liczę daje 50gr za godzinę :)

 

Same nowe mapy (wystarczy 10-12 sztuk) + troszkę zmieniona ścieżka "rozwoju" wojaka + nowe perki i wyposażenie + 8 dodatkowych graczy + utrzymanie klimatu WSPÓŁCZESNEGO pola bitwy i mają moją kasę z pocałowaniem ręki...

 

Jeśli tylko do gry wrócą pryxu, Danielskii, kozbinio, kosa, hellspawn i mój ziom ze śląska o ptasim nicku nadużywający alkoholu :) oraz cała rzesza ludków których nie wymieniłem to będzie OK... teraz jest pustawo a to oznacza, że BF3 powoli zdycha...

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Inna sprawa, że nie jestem tak marudny jak Szpic czy zaq :)

Oj tam oj tam,mnie doprowadzaja do szalu :

1.Zwiechy

2.Brak dzwieku

3.Hit boxy ktore maja laga

4.I kretyni ktorzy podnosza bez patrzenia czy jest czysto

5.Patche/dlc ktore psuja rzeczy ktore dzialay a po patchu/dlc magicznie sie psuja(np.Sekwana zero zwiech przed cqc,po cqc pelno.)

6.Kosa ktora przyciaga nawet przez sciany.(Gosc zakreca za rog,ja mu wbijam kose i scinam sciane,zeby go dorwac)

 

A Bf3 nie zdycha tylko ludzia mapy sie znudzily. Pryx szaleje na jakims koncercie,Kozbinio biega,Danielskii nie wiem co znim,Kosa wczoraj byl online ale gral w gt5(moze firme rozkreca?). Ja,Zielu,Gesior i Kabotyn jestesmy 7dni w tyg.Kaczor co to mowi o firmie skoro na wake island w rush 3 tunguski moga smigac,czy ci testerzy slepi sa?Albo ogien ktory zabija na DP w CQ jak siedzisz w czolgu.Ja nie mowie,ze sie zle bawie tylko bledy sa denerwujace.Mam juz prawie 700 godzin milo spedzonych z ekipa,tylko szkoda ze nie raz leci mieso ;) przez zwiechy,brak dziweku czy na duzych mapach bo nuda.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...