Skocz do zawartości

DC Cinematic Universe


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość ragus

WW to rozumiem będzie taki Kapitan Ameryka nakręcony jeszcze raz? Pani Gadot, mimo że ładna, kompletnie mnie nie przekonała w BvS, gdyż drewno z niej jest przeokrutnie, wiec na film z nią rownież nie czekam.

Odnośnik do komentarza

Też tak myślę. Animowane JLD to taka próba terenowa, a Batman to zabezpieczenie. Pewnie się boją, że sama ekipa Justice League Dark nie 'kupi' odpowiedniej publiczności. Batmana z kolei wszyscy znają, wszyscy lubią, wszyscy oglądają. On ma przyciągać ludzi. Choć jak dla mnie jest on zbyteczny. Fajowo, że Matt Ryan ponownie wciela się w Constantine'a choć w nieco innej formie. Może da mu to szansę na rezurekcję serialu albo nawet filmowy start.

Odnośnik do komentarza

Sutku, ale że film może wyglądać dobrze po zwiastunie to żadna rewelacja. Co innego pokazać cycki, śmieszne teksty, wybuchy, a w tle piosenkę Queena, a co innego zrobić dobry film. Zwiastunem MoS też się jarano, wyszło jak wyszło. To samo z BvS.

 

do kina idę, zwiastuny mi się podobały, ale nie powiem, lampka mi się zapaliła jak widzę chu,jowe recenzje.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Sutku, ale że film może wyglądać dobrze po zwiastunie to żadna rewelacja. Co innego pokazać cycki, śmieszne teksty, wybuchy, a w tle piosenkę Queena, a co innego zrobić dobry film. Zwiastunem MoS też się jarano, wyszło jak wyszło. To samo z BvS.

 

do kina idę, zwiastuny mi się podobały, ale nie powiem, lampka mi się zapaliła jak widzę chu,jowe recenzje.

No ja dzisiaj widziałem dwa razy nowy zwiastun w kinie i szczerze to zniechęcił mnie do filmu zamiast zachęcić. Do tego te nieśmieszne żarty, o jezu, widać że target PG13. 

 

 

Tak na serio to czy ktoś w ogóle bierze pod uwagę takie g.ówna jak rottentomatoes czy metacritic? Nie macie swoich głów i opinii?

No ale po co oglądać każde guwno? Żeby się samemu przekonać, że to guwno i tylko stracić czas oraz pieniądze? Jak ktoś nie jest pewny co do jakości filmu to właśnie recki są po to aby wyrobił sobie zdanie czy chce obejrzeć jakiś film czy nie. 

Odnośnik do komentarza

Tak na serio to czy ktoś w ogóle bierze pod uwagę takie g.ówna jak rottentomatoes czy metacritic? Nie macie swoich głów i opinii?

 

No np. ja biorę na poważnie, bo wiem jak te serwisy działają. Np. rottentomatoes i ich "procenty" to nie jest średnia zamieszczonych ocen tylko procentowe zestawienie recenzji negatywnych i pozytywnych. Czym większy procent, tym więcej recenzji pozytywnych a mniej negatywnych, nie ma znaczenia tutaj jaką ocenę dany krytyk wystawił filmowi. Więc jeżeli 7 na 10 krytyków uważa, że SS to film niegodny polecenia to istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że naprawdę jest to (pipi). A ja na prawdopodobne (pipi) nie mam zamiaru pieniędzy wydawać. 

Edytowane przez Blue
Odnośnik do komentarza

Jokera podobno mało :/, na 10 minut, a Leto, mimo że niezły, to nie ma czasu zabłysnąć na ekranie. No i znowu leży tempo, montaż jest niby chu,jowy, antagonista to jakiś mlon i ogólnie fanservice wszędzie, bez ładu i składu.

 

Szczerze mówiąc, spodziewałem się tego, że BvS zostanie zjedzone przez recenzentów, to raz, a dwa, że będzie chu,jowym filmem. Tutaj jednak jestem zaskoczony odbiorem.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...