Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

DC Cinematic Universe

Featured Replies

Opublikowano

no super spoko zajęliście, ale to chyba lepiej poczytać jakiegoś fan ficka z batmanem, bo to i tak idzie jako nieoficial, a mleko się już wylało

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Wyświetleń 364,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Najpopularniejszy posty

Opublikowano

To jest jeszcze raz to samo tylko z dodatkowymi scenami?

 

Cos czuje, ze joker bedzie tylko w tym snie xD

Opublikowano
38 minut temu, MLeKSk napisał:

Jeszcze nikt nie wrzucił? Szok :-D Oglądajcie do samego końca :-P 

 

 

 

 

Szieeet, niech mnie ktoś teleportnie miesiąc do przodu.

Opublikowano

Kurde nie widac tych 120 extra minut w trailerze. No ale jak to nie tanie dokretki to sie chyba jeszcze raz przemecze.

Opublikowano

Wielu ludzi zapomina w jak komfortowej sytuacji znalazł się Snyder. Ilu reżyserów ma możliwość zrobienia filmu, oddanie go innemu reżyserowi po czym za pomocą społeczności dostać go z powrotem, poprawić (również własne błędy) i wypuścić po raz kolejny znów jako własny? Oczywiście nikt nie chciałby żeby ceną za to była śmierć dziecka.

Snyder absolutnie nic nie traci tą wersją nawet jeżeli okaże się średniakiem w kinie rajtuzowym. A będzie średniakiem bo z gówna bicza nie ukręcisz nawet z dodatkowym materiałem. Plus na chwilę obecną Snyder nie ma zamiaru rozwijać dalej swojej koncepcji. JL to teraz właściwie one-shot dla DC.

 

Mnie interesują tylko zmiany jakie poczynił względem swojej pierwotnej wersji. Niestety by wiedzieć, które to zmiany trzeba by znać surową wersję materiału. Ale operując pierwszymi trailerami i BvS powinno dać się wychwycić co poniektóre wątki. Plus liczę, że wersja snyderowska wyjaśni kilka palących spraw chociażby edgy Luthor. Ma być podobno Desaad, a ktoś tam nawet dojrzał Granny Goodness więc będzie co oglądać. Innymi słowy lepiej będę się bawił z wyłapywania różnic aniżeli z samego filmu.

Opublikowano

Snyder chce kontynuować historię za pomocą komiksów. 

Już jacyś kultowi rysownicy się zgłosili z DC COMICS. 

 

Gdzieś były te newsy.

Opublikowano

Ja myślę, że to po prostu będzie dobry film.

Będący dalszą częścią mrocznej wizji Snydera, podobnie jaką były Man Of Steel i Batman v Superman.

Opublikowano
  • Autor

i w sumie git. Chyba po raz 3ci wole te kliamty 2dark4you i setny raz alegorie Superman = Jezus niż kolejny popcornik o ktorym zapomnę że go oglądam w trakcie seansu.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jest możliwe. Ostatnio lata plota nt. rebootu Supermana, a nawet obsadzenie w tytułowej roli czarnoskórego aktora.

 

A to wszystko po zapowiedzi latynoskiej Supergirl (Sasha Calle) w filmowym Flashu.

Zarówno DC jak i Marvel celują w multiwersum więc otwarli sobie tym furtkę na dosłownie każdą wariację. 

 

Nie no Heniek miał rozmowy w sprawie podpisania umowy na kilka "gościńców" w DCEU. W sumie już nie pamiętam czy klepnięto umowę czy nie.

Opublikowano

W sumie wolę tego pięknego skurczybyka w roli Gerwanta z Libii, no ale teraz taka moda że wszystko idzie w czerń. Aż chyba zacznę wiecej rzeczy w jaśniejszych barwach kupować ;) 

Opublikowano

Kurde no jak dla mnie Cavill z aparycji to idealny SuperMan, totalnie zmiana z dupy.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jak to sie mówi - do trzech razy sztuka. Serio, ostatnie co bym sie spodziewał to przewaźająca ilośc pozytywnych recenzji Snyder Cutu. W ciągu dwóch dni przybyły ze dwie negatywne recenzje. 

Screenshot_2021-03-17-06-21-44.png

Opublikowano
  • Autor

brałbym ze szczyptą dziegciu te opinie bo mówią one "no, lepsze niż wersja z 2017"

Opublikowano
8 godzin temu, Solderowy123 napisał:

Jak to sie mówi - do trzech razy sztuka. Serio, ostatnie co bym sie spodziewał to przewaźająca ilośc pozytywnych recenzji Snyder Cutu. W ciągu dwóch dni przybyły ze dwie negatywne recenzje. 

Screenshot_2021-03-17-06-21-44.png

 

Mówi to tyle, że prawie 80% ludzi mogło wystawić 6/10.

 

I tak się jaram.

Opublikowano

z gowna bata nie ukręcisz

 

nawet jak ten film jest 6/10, czyli o 6 oczek wyżej niż oryginał to i tak po zawodach. Ten Snyder Cut to trochę tak jak wyjść z niezdanego egzaminu, sprawdzić odpowiedzi w zeszyciku i powiedzieć "no kurde, wiedziałem".

 

Niby jest, ale nic to nie daje. 

Opublikowano

Z całym szacunkiem do licznych opinii i recenzji odnośnie wielu tworów, ale moczymordki z Filmwebu i innych tego typu portali filmowych, niby ,,recenzenci bo każdy może", chyba za słabiutko ocenili "Ligę Sprawiedliwości Zacka Snydera": 6/10. Ale że jak? Toż to ocena... kpina, zwłaszcza ewaluując film w kontekście tego, co zrobił z prawdziwą "Ligą Sprawiedliwości" Joss Whedon - czego nie powinno się raczej robić: tak oceniać produkcji Snydera. Zresztą jest to konfliktowe, jak i z lekka sporne; gusta pozostaną gustami... 

 

Spoiler

spacer.png

 

Jest i Joker, Zielona Latarnia. To wiemy - odnośnie tego, kto wystąpi w perełce Zacka Snydera osadzonej w realiach Uniwersum DC. Ale czy powyższe foto, na którym widać Marthę Kent (jeden z ostatnich kadrów najnowszego zwiastuna "Snyder Cut", który mignął dosłownie na ułamek), z których oczu promieniuje szkarłatna poświata, nie wskazuje czasami, że nie jest to ,,ta prawdziwa Martha", ale Marsjanin Łowca (ale który? Kilku w Uniwersum DC mamy), którego jedną ze zdolności jest zmiennokształtność? A może jest to jakiś Kryptończyk z holoprzebraniem na całe ciało, z którego oczu akurat wyziera energia wiązki świetlnej etc., którą przygotowuje do emisji? Czyż nie jest to ciekawa zagwozdka? 

 

 

 

 

 

 

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.