Skocz do zawartości

DC Cinematic Universe


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Wczorja premiere dla prasy miała Wonder Woman 1984, recenzje są w większości pozytywne a WB z okazji premiery online wrzuciło do neta pierwsze 3 minuty filmu

 

 

 

oraz Soundtrack 

 

 

 

WW1 urzekła mnie swoją skalą - a raczej jej brakiem. Nie ratowano galaktyk i nie prostowano linii czasu. Celem była jedna wioska gdzieś na froncie podczas 1WŚ. Liczę ze i tutaj nie zawiodę się.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 27.12.2020 o 17:29, Shankor napisał:

Obejrzałem i uważam, że jest to ten sam poziom co jedynka. Mniej wyspy amazonek, więcej pompatyczności i Gal Gadot w krótkiej spódniczce. 

Oj nie zgodzę się. Jedynkę się jeszcze dało oglądać ale 1984 to jest tak ze 3 poziomy niżej. 

Odnośnik do komentarza

No obejrzałem te Wonder Women. 

 

Kurczaki. Jak oglądałem jedyneczkę to myślałem, że reżyserka faktycznie ma jakiś pomysł na tę postać. Nie wiem, co kierowało nią teraz. Oglądałem, bo było śmiechowo, ale nie jest to dobry, ani nawet średni film. Fabuła? No gdzieś już widziałem ten motyw xD W jakimś filmie familijnym klasy C z lat 70. i TO NIE RAZ xD Zamiana miejsc, życzenia i te pierdoły tanie. 

 

Efekty? Seriooooo? Masz film za miliard i efekty na poziomie teleranka? Tym bardziej, że scen akcji są może 3 przez całe 3 godziny? 

 

Nie jest tak źle jak niektórzy pisali, da się to obejrzeć jak masz srogiego kaca, bo film nie udaje jak Tenent, że jest czymś więcej niż gowwnem, ale sorry. Miało być sporo lepiej. Aktorzy się starają jak mogą, ale to żadne pocieszenie. 

 

PS. I jaki zmarnowany potencjał;/ Masz lata 80., a widać to jedynie po tym, że w pierwszej scenie otwierającej film idzie jakiś gościu w ulizanej fryzurze. I to chyba tyle tych szalonych lat 80. Reszta śmiało mogłaby się dziać w dzisiejszych czasach. Super muza z tamtego okresu? Nie! Moda? Nie! Bo po co? Tutaj największy minus, bo potencjał był. Nawet intro mogli zrobić na wzór filmów/seriali z tych lat to by stanął każdemu stulejarzowi jak ja. Ale NIE, po co? 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jakoś ostatnio Snyder deklarował, że nie ma planów na ekspansję swojej wizji DCEU po JL. A samo JL z 4-odcinkowego story zamieni się na jeden 4-godzinny film (i wciąż nie padła żadna deklaracja kiedy w 2021 zobaczymy JL na HBO Max).

Coraz częściej mówi się za to o ekranizacji Batman Beyond, a to za sprawą newsa o tym, że Batman Keatona (w ekranizacji wciąż odkładanego Flasha) ma być tym "Prime" w DCEU zamiast Batfflecka. Nie powiem, Keaton w roli grumpy Old Man Wayne ładnie by wszedł :banderas:

Odnośnik do komentarza

Ile to miliardów poszło i lat zmarnowanych na budowę "uniwersum". Tak bardzo to zyebali, że nie było innej opcji, jak tylko wpleść multiwersum. Teraz będą produkować kilka jajec rocznie, a jak film przypadkiem się uda to "hops, trafiasz do kanonu skurwys..."

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...