Skocz do zawartości

DC Cinematic Universe


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Tak prezentuje się obsada Suicide Squad od Gunna

Spoiler
  • Idris Elba as Bloodsport
  • John Cena as Peacemaker
  • David Dastmalchian as Polka-Dot Man
  • Daniela Melchior as Ratcatcher 2
  • Steve Agee as King Shark
  • Nathan Fillion as TDK
  • Mayling Ng as Mongal
  • Flula Borg as Javelin
  • Sean Gunn as Weasel
  • Michael Rooker as Savant
  • Pete Davidson as Blackguard
  • Peter Capaldi as The Thinker
  • Alice Braga as Sol Soria

Waller, Captain Boomerang, Rick Flagg i oczywiście Harley wracają z poprzedniego SS

 

Wąsiary Nathana na streamie :banderas:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy uniwersum DC jest aż takie ubogie, że muszą robić 30 filmów o jednym superbohaterze? Następny filmem powinno być battle royale wszystkich Batmanów....

 

Nie jestem czytelnikiem komiksów ale dobry film z innymi bohaterami DC bym z chęcią zobaczył i się zaskoczył - jak przy Guardias Marcela, których w ogóle nie znałem.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, MLeKSk napisał:

Skoro w filmie mają smartfony to akcja nie będzie się chyba działa pod koniec lat 80-tych jak to było wcześniej mówione? A trailer mega. Miałem obawy co do stroju i bat-autka, ale w ruchu prezentuje się to ekstra, więc jestem już spokojny.

 

Nie było chyba nigdy mówione, że w będzie w 80-tych bo przecież Joker z 2019 jest mniej więcej pod koniec 70-tych, Bruce jest tam dzieckiem więc ogólnie rozkmina jest taka, że oba filmy dzieją się w tym samym uniwersum 

Odnośnik do komentarza

Było już wspominane, że sceneria będzie miksem nowoczesności z klasyką. Traktuj to jako elseworld.

 

No i właśnie. Panele FanDome można skreślić w dwóch słowach: multiwersum i różnorodność. Pomysł na odbudowę DCEU jest prosty. Każdy film będzie osobnym tworem ale częścią multiwersum. Jeżeli film siądzie widzom możliwe są crossovery, jeżeli nie, utnie się kończynę i weźmie za coś inne. Całość zainicjuje Flash i dwa Bamany (Batffleck i Keaton).

No i jak pisałem wyżej multiwersum pozwoli na dowolne miksowanie wątkami i postaciami więc motyw z Michaelem B. Jordanem jest jak najbardziej prawdopodobny zwłaszcza, że eS Cavilla będzie tylko od cameosów. 

Choć na razie DC/WB jest ostrożne w tym temacie i na razie tylko sprzedaje laurke na panelach.

Panele są jeszcze do zobaczenia wg harmonogramu

https://schedule.dcfandome.com

choć większość opiera się na klasycznym Q&A.

 

plus trailer BTS z SS Gunna pokazujący nieco scenerie.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Interesuje się komiksami, ale już nie ogarniam tego (pipi)nika z filmami DC i co  w jakim uniwersum się dzieje.

 

Batman spoko trailer czekam. WW rowniez czekam, bo pierwszy jej film to chyba najlepsze co zrobilo DC. Na Adama mam wy(pipi)ane, The Rock mnie zaczyna meczyc, jego morda jest wszedzie.

Odnośnik do komentarza

Batman Reevesa dzieje się w "Year 2" jak to określili na panelu i będzie originem kilku bohaterów i villainów. Technicznie rzecz biorąc Reeves rozwija koncepcję Nolana z DK

Spoiler

 

To dobry koncept bo przedstawia typa nie jako postrachu Gotham ale jako zamaskowanego gościa, którego nie wszyscy biorą poważnie, gościa który popełnia błędy.

 

Jak na razie czekam na Batka najbardziej.

8 godzin temu, Shen napisał:

Na Adama mam wy(pipi)ane, The Rock mnie zaczyna meczyc, jego morda jest wszedzie.

The Rock ciągle usilnie robi z Adama herosa choć koncept DC w zapowiedziach mówi raczej o motywie, że każdy złoczyńca jest bohaterem swojej historii. Ciekawi mnie koncept JSA które wprowadzi do kin Black Adam. 

 

8 godzin temu, MLeKSk napisał:

Ciekawi mnie też ten serial o policjantach z Gotham. Jak tego nie spieprzą, to mogą stworzyć całkiem udaną Gackowatą serię.

Wg FanDome GCPD od HBO ma dziać się na przełomie Year 1 i 2 czyli ma być niejako prequelem do Batmana Reevse'a choć oficjalnie nikt nie łączy tych dwóch rzeczy.

Odnośnik do komentarza

The Batman świetny trailer, chociaż IMHO zbyt podobnie to wygląda to Batman Begins.

Z drugiej strony to kolejny reboot, to do czegoś poprzednio nakręconego musi być podobne, nie?

The Suicide Squad zaskoczenie na plus a na Wonder Woman 1984 hajp tym razem lekko opadł.

W Black Adama mam raczej wywalone jajca.

Odnośnik do komentarza

Bardzo fajny trailer. Jedynie to dziwnie wygladające combo, tak jakby ktos mashował przyciki w bijatyce, nie pasowało mi. Szkoda, ze znowu robia kolejny origin story. Jest tyle komiksów, mogliby zrobić coś z nightwingiem, black bat etc.,a oni znowu to samo, ale inaczej. Nawet batman beyond bym przyjął z otwartymi ramionami.

 

A i jeszcze ten Kylo ren wannabe, rzyg. Mogli sobie darowac to gadanie przez maskę.

Edytowane przez 20inchDT
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, _mike napisał:

Czy uniwersum DC jest aż takie ubogie

Obejrzyj Lige Sprawiedliwosci i bedziesz mial odpowiedz.

 

Stety/niestety ale najmniej cringowy w calym uniwersum jest bogacz przebierajacy sie za nietoperza. Chociaz idac tropem Jokera mogliby porobic "powazne" filmy z reszta batmanowskich psycholi. No ale i tak to wciaz uniwersum latajacej myszy.

Odnośnik do komentarza
Bardzo fajny trailer. Jedynie to dziwnie wygladające combo, tak jakby ktos mashował przyciki w bijatyce, nie pasowało mi. Szkoda, ze znowu robia kolejny origin story. Jest tyle komiksów, mogliby zrobić coś z nightwingiem, black bat etc.,a oni znowu to samo, ale inaczej. Nawet batman beyond bym przyjął z otwartymi ramionami.
 
A i jeszcze ten Kylo ren wannabe, rzyg. Mogli sobie darowac to gadanie przez maskę.
To chyba będzie świeży batman,strój fura widać że to początki jego kariery ,mocno też naciskają na dedyktywistyczną robotę nietoperza .A jak chłop jest młody to też bardziej brutalnie i chaotycznie walczy- ma to sens.Mi mega pasuje klimat noir - jaram się bardziej niż jak oglądałem zapowiedzi Batmanów Nolana które btw bardzo lubię .
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Mejm napisał:

Obejrzyj Lige Sprawiedliwosci i bedziesz mial odpowiedz.

Widziałem. Nic z filmu nie pamiętam.

Czyli jednak czekają nas głównie filmy o Netoperku.

 

Myślę, że jeszcze te dwa filmy i spokojnie mogą kręcić - Batman Multiversum: Battle Royale

(Nie wiem czemu ale chciałbym, żeby wtedy Batffleck wygrał).

Potem już można lecieć z komedią romantyczną albo musicalem ;)

 

Ogólnie statystyka pokazuje, że na mniej wiecej 3 filmy z Batmanem dostajemy jeden o innym superze DC. Słabo się tam rządzą. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.