Skocz do zawartości

DC Cinematic Universe


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Film ma niesamowicie równy poziom z paroma scenami które są kosmicznie zabawne

 

Spoiler

(wybicie wioski, matka polki dot) jak i zbyt nużące (romans Harley, wspomnienia szczurołapki).  Wielki plus za pominięcie Jokera i za tak dużo elementów gore.

Ależ ten Gunn to jest złoto w tym biznesie, chciałbym zobaczyć jego kolejne negocjacje wynagrodzenia.

Odnośnik do komentarza

Przyłączam się do zachwytów - iście bezkompromisowy film, który swoim przesadyzmem stale wywoływał radość w mym duchu. Krew się leje, twarze wybuchają, a dziwaczne bohaterowie przyciągają uwagę i co najważniejsze - mimo ich dużej liczby nie czuje się, żeby ktoś tu był potraktowany pobocznie, bo w zasadzie wątek każdej postaci ładnie się domyka.

 

Jedną z moich ulubionych sekwencji była...

Spoiler

Ucieczka Harley z więzienia. Czuć było moc w tych ujęciach! Micha mi się śmiała jak przechodziła przez te korytarze wyrzynając kolejnych żołdaków. I jeszcze te kolorki pod koniec - istne szaleństwo.

 

A i jeszcze jedno - jak na film z lat dwudziestych XXI wieku przystało...

Spoiler

Nie zabrakło wzmianki o LGBT. Ale jak zgrabnie i nienachalnie wpleciono tu freudowską teorię jakoby nadopiekuńcza matka powodowała u chłopca późniejsze zainteresowanie tą samą płcią.

 

Obok Jokera to najlepszy film nowego DC. Mam nadzieję, że dalsze filmy Warnera będą nadal tak ryzykowne jak ten, choć wyniki finansowe są podobno poniżej oczekiwań - także jeśli macie ochotę na krwawy i zabawny blockbuster to warto iść wydać te dwie dychy na bilet.

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ależ mi ten Legion Samobójców podszedł :obama:. James Gunn umie przenosić postacie z komiksów na srebrny ekran. Każda postać była bardzo dobra, ale najbardziej spodobała mi się Ratcatcher. Do tego świetny humor i brutalność, no taka parszywa dwunastaka obecnych czasów. Chyba sobie kupie na blu-ray jak wyjdzie i postawie obok Strażników Galaktyki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Legion lepszy 10x od jedynki ale niestety nie bez wad. Najwieksza to rozwlekanie scen akcji przez co film mi sie w pewnym momencie dluzyl. Kolejna to Harley i jej poczucie humoru i zarty. Strasznie juz meczace. Gdyby jej nie bylo to film nic by nie stracil. Nie wiem tez co zadzialo sie w scenie w obozie bo to wygladalo tak jakby zabili typa a doslownie 2m przed nim stala kolejna grupka i sie tylko patrzyla i czekala az podejda. Nie wiem, moze cos przeoczylem. A tak poza tym to spoko, chyba i tak lepiej niz te seriale od mcu. Do weekendu nie bede o nim pamietal.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...