Skocz do zawartości

Beka z rapsów, raperów, ich fanów pozerów


Gość Vesper

Rekomendowane odpowiedzi

Jak widzicie na załączonym obrazku Eldoka na wolno aka Coprobo miał nietęgą mine podczas krótkiego wywiadu który starałem się z nim przeprowadzic.

Kiedy zapytałem o najlepszy kawałek czyli fristajl z przed 12 lat Leszek oszalał... Chciał szybko przejść do kolejnego pytania jednak nie zdawał sobie sprawy, że kolejnego pytania nie ma.

 

Jak pęknei 8 tysięcy lajków puszczam wywiad w eter !!

 

Zapowiedz

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ozleFHMts3A

Zapowiada się dobra beka z uszatka

Odnośnik do komentarza

Jak widzicie na załączonym obrazku Eldoka na wolno aka Coprobo miał nietęgą mine podczas krótkiego wywiadu który starałem się z nim przeprowadzic.

Kiedy zapytałem o najlepszy kawałek czyli fristajl z przed 12 lat Leszek oszalał... Chciał szybko przejść do kolejnego pytania jednak nie zdawał sobie sprawy, że kolejnego pytania nie ma.

 

Jak pęknei 8 tysięcy lajków puszczam wywiad w eter !!

 

 

jaka żenada. Ten cały pakoltv to (pipi) nie z tej ziemi.

Odnośnik do komentarza

Przeróbki niektóre dostarczają pozytywnej beki, a Eldo w normalnych wywiadach, tak jak przedmówca pisze, sam się pokazuje jako spięty i przemądrzały znawca, ale z drugiej strony takie ostentacyjne robienie z niego beki przez przeprowadzającego wywiad to już trochę przesada i faktycznie zasługuje albo na, cytując Leszka, "liścia na odmułkę", albo przynajmniej olanie wywiadu (ale przed umówieniem się, widocznie Eldoka nie posprawdzał, jaką formę mają wywiady do PakolTV). Inna sprawa, że brak dystansu do żartów z siebie to cecha jakieś 80 % polskich raperów.

 

Co nie zmienia faktu, że zapowiada się beka i chętnie obejrzę.

Edytowane przez kotlet_schabowy
Odnośnik do komentarza

Rozi zaczal pajacowac w internetach jeszcze bardziej niz na forumku i ludzie po prostu cisna z niego beczke. Przyjelo sie i Kamil zostal takim w sumie memem na slizgach i tak dalej. Nie znam Cie lepiej niz ty sam, po prostu krece beczke straszna z tego wszystkiego i nawet wydaje mnie sie, ze Ci sie nalezy troszke

Odnośnik do komentarza

a ja wlasnie lubie wstawki rozaljusza i czesto sie zgadzam z jego zdaniem. deal with it.

 

a jakies tam glamrapy czy inne slizgi to banda lemingow bez wlasnego zdania, ktora dziala w grupie wzajemnej adoracji. takie male przedpole tego, co dzieje sie na scenie polskiego mainstreamu w rapie.

 

 

czyli banda kurew

 

Odnośnik do komentarza

a ja se wbije tu na(pipi)iony i powiem tak

mam swoje zdanie jesli chodzi o muzyke i nie siedze tylko w rapingu, nie slucham muyzyki od wczoraj

nie bede sie brandzlowal, mialem okazje zobaczyc te rozaliusza pie,rd,olenie kocopolow i wiem dlaczego luzie sie nabijaja

do internetu potrzebna jest pewna doza dystansu, kawal nie je,bania kozy i brak spinania dupy

smiejcie sie, przyznawajcie racje roziemu (props za blak hipi i kendrika end szit), nie mowie ze ten

ale naprawde, do wypowiadania sie ze swoimi opiniami w necie trzeba dorosnac

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

a ja se wbije tu na(pipi)iony i powiem tak..

 

.mam swoje zdanie jesli chodzi o muzyke i nie siedze tylko w rapingu, nie slucham muyzyki od wczoraj....

 

do internetu potrzebna jest pewna doza dystansu, kawal nie je,bania kozy i brak spinania dupy

 

ale naprawde, do wypowiadania sie ze swoimi opiniami w necie trzeba dorosnac

 

Nie widzisz paradoksu ?

Toczycie beke z rozaliusza, eldo, tede wieprza itp. - w koncu temat beka z rapsow, nie ma co spinac dupy itp. Rozumiem, potrzebne sa miejsca gdzie mozna sie posmiac, wyluzowac. Ale jak ktos ma inne zdanie, zgadza sie z rozim czy cos, to juz musi dorosnac do wypowiadania opinii ? Co to ma byc ? Jeden sie jara tym, drugi tamtym, i tak bedzie niewazne ile postow na forumku ktos nawali. Nie da sie udowodnic ze jedna jest lepsza od drugiej.

 

Aha, ocenianie ludzi po tym jakiej muzyki sluchają/tworza jest bardzo mocne nierozsadne.

 

Ja tez muzyki slucham nie od wczoraj ale nie bede robil z siebie zadnego znawcy, bo nie jestem na tyle glupi by wmawiac innym ze moj gust jest najlepszy. Kazda tworczosc ludzka, czy to film, obraz, ksiazka podlega ocenie subiektywnej. Tocze beke wlasnie z takich ludzi, bo jeden woli cole a inny pepsi i nic na to nie poradzisz.

I jeszcze jedna rzecz , jesli chodzi o roziego

 

zeby nazwac to lagodnie, napisze 'niepopularnymi opiniami'

To byla najbardziej gejowska odpowiedz jakiej tylko mogles udzielic, bo wychodzi na to ze niczym sie od tych ludzi, ktorych tak tepisz nie roznisz.

 

Zeby nie bylo ze sie wcina glupi random w rozmowe - slucham muzyki hip hop tak samo jak kazdej innej, jedne utwory mi sie podobaja inne nie, muzyka od dawna jest biznesem czyli chodzi tylko i wylacznie o nabijanie kasy

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza

ale momencik chlopie, w ogole zes wyskoczyl jak mezo z lisci i nie wiem do konca o co chodzi

Tamtego posta w ogole nie pamietam, ale jednak mialem racje

w temacie z beka z raperow etc. etc. nie nabijam sie z wieprzow uszatkow i tym podobnych, bo to mnei zwyczajnie malo/srednio smieszy

Rozaliusz dal kilka(nascie) razy powod do beki i nadal nie przestawal kocopolow pie,rdolic. Akurat w miejscu(miejscach) gdzie internet pamieta i strasznie z tego powodu cisna do dzis z niego beke. Ja jestem zdania ze zasluzyl, bo nie rozumiem bycia tak zarozumialym bucem bez dystansu w internetach. SERIOUS BUSINESS

i to nie byla gejowska odpowiedz, tylko nie chcialem juz cisnac po rozim, na ktorym juz zawiesilem tyle psow ze pewnie napie,rdala w moje zdjecie rzutkami z darta

coz za piekne spiecie dupy, oezu

zreszta wspomnialem wyzej ze props za blak hipi i wiekszosc muzyki ktora wrzuca rozi

takze nie o to mi chodzilo, nastepnym razem wez troszke sie w szczegoly zapoznaj nim rozdziawisz swoje kloaczane wypowiedzi tu w internetach

takze wez spie,rdalaj randomie

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...