Skocz do zawartości

Beka z rapsów, raperów, ich fanów pozerów


Gość Vesper

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aphromo

E tam od razu nieprzyjemnie, co z wami ludzie. Akurat beka z rapsów to jeden z fajniejszych tematów na tym forum, niektóre filmiki są bardzo śmieszne ( Jestem Ubogiem dla mnie najlepszy ), sam jak widzę tych młodocianych buntowników w spodniach po ziemię i koszulkach po kolana, to toczę bękę tak samo jak śmieję się z cebulaków biedaków itp.. Jak cos to wszystkie inwektywy śmiało biorę na klatę, i nie będę płakał ani minusował, żadnego minusa tutaj nie dałem jak coś więc wara ode mnie ( dawanie minusów z krycia zamiast próby dyskusji to tchórzowskie gejostwo ).

Farmerosie, widzisz teraz to się rozumiemy - co innego mieć własne zdanie, a co innego - być zarozumiałym/ grubiańskim. Od razu zaznaczę, że internetowa beka z kogokolwiek z powodu ,, niepopularnych poglądów " dalej jest na maksa gejowska w moim mniemaniu i zdania nie zmienię, ponadto podziwiam ludzi którzy mają jaja być szczerym i nie boją się reakcji innych, doceniam nonkonformizm w każdej postaci. Czy ktoś pieprzy 3 po 3, czy gada od rzeczy, czy jest zadeklarowanym komunistą.Komuś się to podoba, komuś nie, ale trzeba mieć na to wylane, to bardzo ważna cecha.

 

Ale skoro pojawiły się jakieś inne czynniki, o których nie wiedziałem, to cóż - to wasza sprawa, mnie w sumie dziwi to jak bardzo ludzie potrafią się tak przejmować cudzymi słowami ( żeby nie było, twoich pojazdów nie traktuję jako afront ), ale wygląda na to że słowa randoma jednak podniosły ci ciśnienie, i gdzie tu ten luz i nieje,banie kozy, co ?

 

 

No właśnie coś go nie ma, i sam możesz swojego posta o niespinaniu dupy przeczytać drugi raz, bo to tyczy się także ciebie. Nie sądzisz ?

 

 

Teraz odnośnie słów o muzyce dla pieniędzy - doceniam ludzi którzy traktują to jako pasję, ale to jest promil wykonawców, a zwłaszcza polskim raperow ciężko zarzucić klepanie biedy i życie na krawędzi, w dodatku te ciuchy z różnych firm, to dorabianie ideologii ( ,, prawdziwy fan chodzi w naszych szmatach - masz nasza koszulke jesteś ktoś " ), to jest zwykła (pipi).a komercha i śmierdzi g. na kilometr. Dla mnie hip hop to w większości biznes, myślicie że niby czemu gnoje po 15 lat nagrywają te piosenki co linkujecie w Bece ? Bo im się marzy łatwy hajs, sława, dupki i bycie pro gangsta na dzielni. Beka. Wiem że nie wszyscy, widzę że są normalni ludzie, którzy mają coś do przekazania ale oni giną w morzu miernoty i youtubeowych fristajli, nie moge uwierzyc że wogóle coś takiego jak diss miało prawo zaistnieć ( obrażanie kogoś w piosence, no nie trzeba być odważnym jak lew, i jeszcze jaki poklask ale w twarz powiedzieć, oj inaczej, inaczej ... )

 

Aha, wrzuciłbym jakąś dobrą bekę z rapsów ale widze że ukradliście mi wszystkie filmiki, wiec wrzuce autoironiczna piosenke, co prawda nie beka, nie hip hop ale ale klimat trzeba zmienić na bekowy znów.

Aha Farmeros, ja bylem dziś 12 godzin w robocie, więc też w(pipi)iony jestem fest.

http://www.youtube.com/watch?v=HFD3JRb9EBE

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza

Jasne ze spialem dupe, ale w wyniku Twojego spiecia dupy, BUTTHURT-CEPTION

polskim raperow ciężko zarzucić klepanie biedy i życie na krawędzi

policzysz ich na palcach obu rąk, tak w zasadzie

Napisalem tam wyzej, ze pod pojeciem niepopularnych opinii mialem rozne kfiatki roziego. Poza tym, yebac systen

 

//a i ten, costam pitolisz o dissach i tak dalej, przeciez to jest genialna inicjatywa i nieodlaczna czesc tej kultury

jesli jakis artysta ma konflikt z drugim to w piekny sposob moga udowodnic sobie kto z nich jest lepszy conie

 

/// jak ktos jest zadeklarowanym komunista to sie tego nie olewa, bo bycie komunistą to prawie jak bycie prostytutką

Edytowane przez FARMEROS
Odnośnik do komentarza

Polski rap jest smieszny, dlatego. Jak by mnie nie smieszyl, to dawno bym go kazal zlikwidowac. Fajne sa te podskakujace pajace w za duzych ciuchach, co gadaja tak szybko. Zauwazcie taki smaczek, jak one gadaja to to sie rymuje :D. Do tego, wiekszosc z nich, musi miec nesamowity kompleks, ze tak usilnie staraja pokazac samych siebie jako zayebistych, silnych, odwaznych, bogatych itd. Naylepsze jest to, jak dwa pajace zamist sobie przywalic w morde, to sie siluja na gadanie. Klócaa to sie baby, faceci leja w ryj. Ostatnio jakis Jonatan leciał na wiwie, i tam spiewali ze nie lubią robic - to akurat bylo widac zawsze zarowno po nich, jak po ich odbiorcach ( tych starszych, tak powiedzmy 19-20 lat). Ostatnio taki chlopak jechal w busie co mial te gacie tak opuszczone i sluchal gadania przez komorke to ja sie go zapytalem, czy mu kupic te sluchawki. Costam powiedzial obcym mi jezyku to pomyslalem ze jakis obcokrajowiec. A potem sie zapytal czy mam fajke. Ja, czy ma dowod osobisty i jest pelnoletni, on do mnie "baułsuj". Nie wiem, o co chodzi. moze chodzilo mu o Bonzai, tylko sie przeslyszalem? W ogole jak mozna caly czas tylko gadac i gadac o tym samym i odganiac te muchy przed kamerą.

  • Minusik 7
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Jasne ze spialem dupe, ale w wyniku Twojego spiecia dupy, BUTTHURT-CEPTION

polskim raperow ciężko zarzucić klepanie biedy i życie na krawędzi

policzysz ich na palcach obu rąk, tak w zasadzie

Napisalem tam wyzej, ze pod pojeciem niepopularnych opinii mialem rozne kfiatki roziego. Poza tym, yebac systen

 

 

 

Wiesz co, w zasadzie teraz srodowisko tworcow muzyki hip hop jest tak nierozorodne ze ciezko to skategoryzowac jako calosc, bo mozna mowic o 14 letnim pasjonacie jak i 30 letnim celebrycie, ktory kosi hajs i sprzedaje ciuchy. Odnosnie dissow, to mowilem raczej o klotniach malolatow, typowa odwaga na odlegosc, moj kolega raz po ryju dostal za diss to mu sie odwidzialo. ( ale diss mi sie podobal ).

 

A czy bycie zadeklarowanym komunista jest jak bycie prostytutka - oj nie wiem, ale nie miejsce na takie dyskusje.

Odnośnik do komentarza

Spodziewałem się jakiejś chamskiej prowokacji ze strony tego Pakola, a tu jednak nie było tak źle, miał nie pasujący Eldoce (co nie dziwne) zamysł wywiadu, ale na dłuższą metę każdy gimb chętnie by o to samo zapytał. Z drugiej strony, jak to ktoś już powiedział, to tak jakby nadal w każdym wywiadzie pytać Peję o wydarzenia z Zielonej Góry albo Tedego o beef z Peją.

Wiadomo, że pewnie założeniem było, że Eldo się zepnie, więc w jakimś tam stopniu to jednak prowokowanie.

 

Tak czy siak trochę beka ZNOWU ze spiny Eldo, a wyzywanie odbiorców to lekka przesada.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...