Skocz do zawartości

Beka z rapsów, raperów, ich fanów pozerów


Gość Vesper

Rekomendowane odpowiedzi

Głowny target twórczości Popusia. Rozumiem przesłuchać jego kawałek dla beki, po pijaku na imprezie, ale kupować płytę i słuchać tego w domu, a co odważniejszy w aucie, to (pipi) trzeba mieć gust muzyczny na poziomie ludzie słuchających milano.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Tak sobie czytam to mackey podobno siedział za gwałt na jakiejś 13 letniej dziewczynce, 7 lat lol. Powinno się takich asów kastrować chemicznie albo od razu ubijać bo to wiadomo, że już nic dobrego z niego nie wyrośnie

 

Też to czytałem, ale nie nigdzie info nie ma pewnego. Ponoć też typ chciał kogoś zabić i niby Tadzio na niego doniósł. Co do upokorzenia to żenada i tyle, w sensie boski też się nie popisał, ale ta kupa gó.wna nabita tłuszczem by ich połamała więc sam byłbym zesrany gdyby 3 typa mnie naskoczyło. 

btw robić kariere na plecach dobrych chłopaków z firmy ja pier.dole xd

Odnośnik do komentarza

W tym konflikcie to wszyscy są przegrani. Dobry ten drugi filmik, jeden koleś wygrzany na speedzie się awanturuje, a z drugiej wyskakuje dyplomata i spokojnie tłumaczy xD Jak scena z jakiejś komedii. Czekam na dalszy rozwój sytuacji, ale jeżeli o tym łysolu to prawda to liczę, że znowu go zamkną albo od razu zajeb

Odnośnik do komentarza

Gosc wyjebal liscia Boskiemu i nagral o tym kawalek. Co ta scena to ja nawet. Chyba jedynie Tedunio juz ma wyjebane i nagrywa pozytywne kawalki, bo jak mialbym sluchac tylko polskiego rapa to bym chyba wolal sobie zyly podciac. Czekam na parytety z PiHem i oficjalne odwiadczenie Sokola, ze Firma jest nadal prawilna. xD

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

No ja słucham w aucie gangu, wprawia mnie w dobry nastrój i dodaje energii. Mam większą tolerancję niż wy widać no i nie wstydzę się słuchać polskiej muzyki. Popek dobrą płytę nagrał. Stworzył sobie dobry image i kroi kasę. Teraz dzieci śpiewają Popka na dyskotekach w szkole a ja za dzieciaka Liroya czy Nagły atak spawacza. Zapomnieliście jak sami byliście małolatami dziadki.

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...