Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnią Zeldą, gdzie Kondo był głównym kompozytorem (lub jednym z głównych) był Wind Waker na GaCka. Od tamtego czasu sprawuje pieczę nad utworami do wszystkich Zeld (bez jego zgody utwór nie przejdzie, dotyczy to w zasadzie każdej gry z Mario, Star Foxem, DKem i Zeldą w tytule) albo sam tworzy motyw przewodni w okół którego będzie kręcić się cały Soundtrack (jak np. do Skyward Sworda).

Jednak do tej pory nie ma jednego stałego kompozytora do Zeld. Wszystko jednak kręci się wokół stałej ekipy lub kogoś z Nintendo (łącznie nad OSTami do Zeld pracowało ok. 10 kompozytorów). Osobiście wydaje mi się nawet że w zależności od charakteru i stylu graficznego Zeldy, wybór pada na danego kompozytora.

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Nie słyszałem o tej płycie. To zapewne nie są te same wersje utworów, które były w grach, tylko specjalnie nagrane na potrzeby CD?

 

Orkiestralne wydania utworów na 25 lecie serii. Była dodawana do limitowanej edycji Skyward Sworda, później z kolei pojawiła się specjalna edycja SS z grą i powyższym ostem (nie wiem czy też nie można jej kupić całkowicie osobno). Polecam tak jak Rayos bo jak tylko słyszę te utwory to dostaje gęsiej skórki. 

Odnośnik do komentarza

 

Z kolei obok Aonumy nad grą ponownie sprawuje pieczę Hidemaro Fujibayashi, więc mogę spać spokojnie o epickość gry (odpowiadał za Skyward Sworda). 

 

A ja właśnie przez tego gościa mam małe obawy, Skyward Sword najgorsza i najsłabsza gra z całej serii :lapka:  puściłem na allegro limitke ze złotym wiilotem i cd w niepamięć.

Odnośnik do komentarza

 

 

Z kolei obok Aonumy nad grą ponownie sprawuje pieczę Hidemaro Fujibayashi, więc mogę spać spokojnie o epickość gry (odpowiadał za Skyward Sworda). 

 

A ja właśnie przez tego gościa mam małe obawy, Skyward Sword najgorsza i najsłabsza gra z całej serii :lapka:  puściłem na allegro limitke ze złotym wiilotem i cd w niepamięć.

 

 

Jeżeli podjarało Cię to co widziałeś do tej pory z Breath of the Wild nie wiedząc że Fujibayashi jest dyrektorem odp. za projekt to chyba jednak jest dobrze. 

Wielu zapomina że to jednak Aonuma i Miyamoto odpowiadają za historię i ogólny gameplay. Dyrektorzy w Nintendo są po to aby Miyamoto i Aonuma nie musieli pracownikom patrzeć na ręce i pilnować jakości. W dalszym ciągu i tak jeżeli Miyamoto nie spodoba się cokolwiek to jedyną osobą, która jest w stanie go przekonać to Aonuma i nikt inny. Tak to działało i działa do tej pory. Ciekawych rzeczy można się dowiedzieć czytając Iwata Asks 

 

I błagam was panowie bez wojenek. Każdy ma swoją ulubioną i najgorszą część Zeldy ale nie róbmy z tego Zeldową wojenkę. 

 

https://www.nintendo.co.uk/Iwata-Asks/Iwata-Asks-525945.html

 

Ja niestety swoją limitkę Skyward Sworda z Wiilotem musiałem swego czasu sprzedać bo jakoś trzeba było opłacić stancję na studiach a brakowało mi na to rupii......  :frog:

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

 

 

 

Z kolei obok Aonumy nad grą ponownie sprawuje pieczę Hidemaro Fujibayashi, więc mogę spać spokojnie o epickość gry (odpowiadał za Skyward Sworda). 

 

A ja właśnie przez tego gościa mam małe obawy, Skyward Sword najgorsza i najsłabsza gra z całej serii :lapka:  puściłem na allegro limitke ze złotym wiilotem i cd w niepamięć.

 

 

Jeżeli podjarało Cię to co widziałeś do tej pory z Breath of the Wild nie wiedząc że Fujibayashi jest dyrektorem odp. za projekt to chyba jednak jest dobrze. 

Wielu zapomina że to jednak Aonuma i Miyamoto odpowiadają za historię i ogólny gameplay. Dyrektorzy w Nintendo są po to aby Miyamoto i Aonuma nie musieli pracownikom patrzeć na ręce i pilnować jakości. W dalszym ciągu i tak jeżeli Miyamoto nie spodoba się cokolwiek to jedyną osobą, która jest w stanie go przekonać to Aonuma i nikt inny. Tak to działało i działa do tej pory. Ciekawych rzeczy można się dowiedzieć czytając Iwata Asks 

 

Wiedziałem od początku :) ale kredyt zaufania dla Nintendo dałem :D Podobnie z Manaka Kataoka w Sprit tracks w którego nie grałem po Animal crossing małe obawy do soundtracka miałem ale jak widać niepotrzebnie.

Odnośnik do komentarza

Ja po tej Zeldzie WW to do dziś mam awersje do Zeld. Ale już nie będę podejmował TP albo SS tylko wezmę ogarnę na premierę BotW.

 

 

żebyś nie trafił z deszczu pod rynnę xd

 

Nie wiem, materiały video z BOTW w większości mocno mnie nudzą, liczę jednak, że to jednak przez to, że w większości biegają po trawie i się cieszą, bo mogą zawołać konia, albo zrzucić głaz ze stoku. No bo jak obejrzałem ten nowy zwiastun+pojedyncze, bardziej "skupione" momenty, to wreszcie miałem ciarki.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...