Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Jezu, zaorac Czechów, dzwoniłem do KIG.

 

Wczoraj dostali info od cqe, że 31 premiera i cena większą, 210 PLN.

 

Dlatego dziś dzwonią po ludziach i mówią jak wygląda sytuacja.

 

Ja dostałem godzinę temu maila od cqe że premiera 3 i cena większą.

 

Zadzwoniłem do KIG i gadam z kolesiem i próbuje wyjaśnić sytuację.

 

Koleś mówi, że wczoraj info ze 31, ale jak mu powiedziałem że mi 1h temu cqe powiedział że 3, to sprawdził w systemie i... Jest 3 xDDD z ceną jeszcze większą, jak za switxhowa wersję. Ale oni zrobili zamówienie na tańsza, więc 210. KIG ma zadzwonić do cqe i wyjaśniać dalej, ale cqe naprawdę nie wie co robi xDDD

Odnośnik do komentarza

Przed chwilą rozmawiałem z przedstawicielem sklepu konsole i gry. Nadal coś się zmienia z ceną. Godzinę temu poszedł mail do Conquest czy utrzymają cenę z wczorajszego zamówienia, bo jeśli nie to cena będzie wyższa niż 210..

 

Edit: Wszystkie preordery starają się zrobić z taką ceną, żeby wyjść na zero

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc jak tak czytam te posty to dochodzę do wniosku, że sklepy ostatnio robią co chcą. Tutaj ewidentnie KiG dał ciała. Rozumiem że chcąc zachęcić klienta dali niską kwotę (również sami taką zakładali, wzorując się na poprzednich premierach dużych tytułów). Nie było by problemu jakby gra jeszcze kosztowała te 199/209zł, jednak tutaj dalej nie ma 100% pewności skoro wersja na Switcha chodzi za 250-270zł. Jest to zdecydowana przesada a płacić za tą pomyłkę powinien sklep a nie klienci, zwłaszcza że to nie jest pre-order na grę, która wyjdzie za 6/9 miesięcy czy później, tylko za niecałe 1.5 miesiąca, gdzie cena powinna być jednoznaczna (czyt. skoro gry na Wii U sprzedawane były w kwocie 160-190zł to tak powinno zostać). 

Odnośnik do komentarza

Wydoić z WiiU? Ja bym raczej powiedział że Nintendo promuje teraz jedyną słuszną konsolę - Switcha, zniechęcając do wersji WiiU. Pewnie będzie niższy nakład, a później ceny dla kolekcjonerów chore.

 

Co nie zmienia faktu że to co napisałeś też jest pewnie po części prawdą. Tak czy tak Nintendo coraz bardziej leci w wuja. Odkąd nie ma ś.p. Iwaty widać że liczy się przede wszystkim pieniądz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...