Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie, choć płacę podobną cenę, każda gra ma inną wartość, więc po premierze się okaże, czy Zelda była warta 50, 250, a może 500zł.

Właśnie to mniej więcej miałem na myśli. Zelda jest dla mnie warta znacznie więcej niż większość gier u konkurencji i skoro tam ceny nie przeszkadzają to nie będę narzekać na cenę Zeldy.

Odnośnik do komentarza

Spoko, bo cały czas chodzą.

Jak wyjdzie Destiny 2 i bedzie kosztować 329 to bedzie spoko? 80zl wiecej. Dystrybutor sie postarał, a tłum sie cieszy :)

 

Przecież takie Destiny to, że normalnie pograc to z 500zł się wydaje bo chyba nie będziesz grał w podstawke jak wszyscy mają dodatek? Co do ceny Zeldy to zagrywka taka a nie inna cena gry to 60 dolarów/50 funtów czyli 250zł co w tym dziwnego, że tyle ta gra kosztuje w Polsce?

Odnośnik do komentarza

DLC do Zeldy. :dynia:

No trochę mi ciśnienie ruszyli. 

 

E: ma kosztować jedyne $20 

 

  • The first content pack is scheduled to launch this summer and will include the addition of a Cave of Trials challenge, a new hard mode, and a new feature for the in-game map.
  • The second content pack will launch in Holiday 2017, and adds new challenges that will let players enjoy a new dungeon and a new original story.
Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Ok troszkę to smutne ale ... jak dlc będzie wielkości dodatków do wieśka i wyjdą kilka miesięcy po premierze to czy nie warto będzie zakupić? DLC może być rakowe ale może też być fajne. Ja miło wspominam dlc w pillarsach, Wiedźminie, mass effect 3 (cytadela)  czy z obozu nintendo mario kart na wii u.  

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pierwszy pack to jawna lipa i wycinanie czegoś co było ostatnio normą (a do tej pory chwaliłem ich za Hero Mode). Drugi pack już prezentuje się lepiej. Cóż poczekam na konkrety bo i tak sama podstawka zajmie mi sporo czasu a spieszyć się nie mam zamiaru. 

Odnośnik do komentarza

Tłumacza sobie frajerzenie dystrybutora ze doliczył 80zl do gierki na martwa konsole.

Teraz bedzie tłumaczenie jakie dlc bedzie fantastyczne i wiecej contentu lol

Otwórzcie oczy, Nintendo zaczyna dymac i to bez mydla. Przypuszczałem, ze opon world nie wyjdzie Zeldzie na dobre.

Nie zamawiam, poczekam. Na chwile obecna śmierdzi to wszystko i to ostro.

Odnośnik do komentarza

Tłumacza sobie frajerzenie dystrybutora ze doliczył 80zl do gierki na martwa konsole.

Teraz bedzie tłumaczenie jakie dlc bedzie fantastyczne i wiecej contentu lol

Otwórzcie oczy, Nintendo zaczyna dymac i to bez mydla. Przypuszczałem, ze opon world nie wyjdzie Zeldzie na dobre.

Nie zamawiam, poczekam. Na chwile obecna śmierdzi to wszystko i to ostro.

Poczekajmy na recki, w końcu Zeldę robią ponad 4 lata, i to 300+ ludzi, jeśli rzeczywiście będzie tak ogromna i dobra, przy tym długa, to nie widzę problemu z DLC, że chcą jeszcze przyrobić, poczekajmy na recki.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...