Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Zaprawdę posiadam Wam: idźcie i głoście wszyscy wszystkim o nowej Zeldzie, bo ten kto po nią nie sięgnie...

 

 

 

nie dostąpi królestwa niebieskiego.

To ja nie dość, że dostąpię Królestwa Niebieskiego to jako, że zrządzeniem losu wszedłem w posiadanie dwóch egzemplarzy (oba na Wii U) najpewniej zostanę świętym  :whistling:

 

Wielka jest ta mapa. Doszedlem do 2go miasta wlasnie a mapy odkryte tyle co nic. Latwo zabladzic i trafic na przeciwnika ktory nas rozlozy w sekunde

Dzisiaj rano rozmawiałem o tym ze znajomym i tak sobie przy okazji wspominaliśmy jak to 25 lat temu wędrowaliśmy po Kendorii grając w pierwszą część Ishara. Nawet udało mi się znaleźć kilka topograficznych podobieństw - rozległe trawiaste równiny, gęste lasy, brzozowe zagajniki. Aż się łezka w oku zakręciła  :)

Edytowane przez darksavant
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Właśnie, o co chodzi z tymi wspominkami? Mogę prosić w spojler. Znalazłem jedno miejsce i nic się nie odznaczyło/zaznaczyło, nic na ekranie się nie działo. Pewnie coś źle zrobiłem i chcę wiedzieć.

Po wizycie w Kakariko Village i rozmowie z pewną osobą, dostaniesz dwa questy główne:

- odnalezienie czterech bestii które pomogą Ci w walce z Ganon'em

- odzyskanie pamięci, w którym musisz pójść do jednej z wiosek, za wioską masz laboratorium -> po małym zadaniu ulepszą Ci "tablet" w aparat i encyklopedie.

Po tym znowu wracasz do Kakariko Village na rozmowę i dostaniesz kolejny quest - odnalezienie 12 miejsc z zdjęć.

 

Tylko co zrobić jak się w to miejsce trafi? Bo do jednego doszedłem i absolutnie nic nie byłem.

Odnośnik do komentarza

 

 

Właśnie, o co chodzi z tymi wspominkami? Mogę prosić w spojler. Znalazłem jedno miejsce i nic się nie odznaczyło/zaznaczyło, nic na ekranie się nie działo. Pewnie coś źle zrobiłem i chcę wiedzieć.

Po wizycie w Kakariko Village i rozmowie z pewną osobą, dostaniesz dwa questy główne:

- odnalezienie czterech bestii które pomogą Ci w walce z Ganon'em

- odzyskanie pamięci, w którym musisz pójść do jednej z wiosek, za wioską masz laboratorium -> po małym zadaniu ulepszą Ci "tablet" w aparat i encyklopedie.

Po tym znowu wracasz do Kakariko Village na rozmowę i dostaniesz kolejny quest - odnalezienie 12 miejsc z zdjęć.

 

Tylko co zrobić jak się w to miejsce trafi? Bo do jednego doszedłem i absolutnie nic nie byłem.

 

Pojawia się taka mgiełka kolorowa na ziemi, wejdź w nią i klikasz A

Odnośnik do komentarza

Dzięki za pomoc.

 

Co do Zeldy - odszukałem polanę z koniami, a jeden z nich czarny, z rudą grzywą i ogonem, większy ze dwa razy od innych. Od razu zapragnąłem mieć tego konia. Niestety staminy mi nie starcza. Niemniej miejsce oznaczone. Wrócę tam po niego.

Edytowane przez Mantis
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

O cię chu,j, od godziny szukamy tych miejscówek ze wspomnień. Pierwsza łatwa, dało radę. Ale kolejnych ni cholery nie widzę.

 

Mantis, znalazłeś 5? Szacun xd.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

ja dzis pogralem w drodze na uzcelnie i na uczelni, masakra jakie to dobre :banderas: nadal plateo, ale jak ta gra ryje banie to nie moge sie nawidzic, sama nawigacja po swiecie, gafika, dzwieki otoczenia, muzyka, fizyka, no (pipi) jak to robi wszystko :banderas:

 

widze w srodku lasu jakas polanke z kamieniami, ladnie wsio oswietlone, jakby slonce specjalnei tam mocniej swiecilo. mysle sobie, heh, fajna polanka, wyglada bezpiecznie, przeciz kamienie mnie nie zaatakuja hehehe a na zasadzke to nie wyglada



zaatakowaly mnie kamienie. :obama:

 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Swoją drogą, jeżeli ktoś ma Wii U i nie chce (lub nie ma) Twittera lub Facea wykorzystywać do fotek albo chciałby sobie zapisać swoje screeny w natywnej rozdziałce na kompa to poleca zatrzymać grę, wejść w przeglądarkę Wii U, wystukać bayimg.com. Na niej można zrobić bez rejestrowania/logowania zrzut ekranu z gamepada albo tv-ka i od razu wpisać sobie link na kompa i zapisać. Świetna sprawa bo jakość tych screenó jest bardzo dobra.

 

Ja pewnie jako jedyny heretyk ogrywam Zeldunie po Niemiecku bo byłem ciekaw Voice-Actingu i przyznam, że jestem mile zaskoczony. Podoba mi się bardziej niż Anglik, choć jedyny minus to z jakiegoś powodu stwierdzono, że warto nazwać stwory i niektóre postacie inaczej: I jak stwory to najczęsciej brakuje jakiejś literki (vide: Bokblin) tak Beedle nazywa się Terri a Koroki to Krogi. Dziwne, ale o ile pamiętam akurat w Wind Wakerze chyba także się tak nazywały. 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Jestem już po wizycie w pierwszej wiosce. Tyle rzeczy po drodze się wydarzyło, że nie wiedziałem od czego zacząć. Ależ ta gra mnie pieści, jako gracza. Przywiązanie do detali jest nie do opisania. Na każdym kroku coś w tej grze jest do zrobienia. Gotowanie o mały majstersztyk. Bieganie z wolf linkiem... :banderas:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Patrzę właśnie jak gra moja żonka. Biega mniej więcej w tym samym miejscu, co ja wcześniej - szukając wspominanego wcześniej skarbu z misji pobocznej. Znalazła przy okazji już co najmniej dwie rzeczy, które ja najzwyczajniej w świecie pominąłem, przechodząc obok. Ta gra jest niesamowita.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Znalazłem Shrine który nie wiem jak otworzyć. W spoilerze opiszę gdzie to jest może ktoś wpadnie na pomysł ( ostrzegam możliwe spoilery )

lewy górny róg mapy, tam gdzie jest latająca bestia, a dokładnie nazwa na mapie to Tabantha Frontier.
Quest to "The Ancient Rito Song".
O godzinie 12 na kilkanaście sekund uaktywnia się shrine zakopany w ziemi:
C6LZrs5VAAAeno9.jpg

Musi na niego paść kształt "serca" by zabłysnął na pomarańczowo.
I fragment piosenki która mi nic więcej nie mówi: "the heart shines upon a path not whole, but a warming flame can stir its soul"

C6LZ4PdU8AAh6-Z.jpg

Miejsce na mapie:

C6LaJXsVMAEVNy6.jpg



Ktoś ma jakiś pomysł jak to uruchomić?

EDIT//

Rozwiązałem, sam :D 

Edytowane przez blakuś
Odnośnik do komentarza

Te zboczeńce charmandera nazywają glumanda więc nic mnie już nie zdziwi.

 

A Pikachu nazywają Pikachu.....chuye xD powinni nazwać go Elektromaus  :sorcerer:

 

@Hum

Właśnie je skończyłem, coś fantastycznego. Aczkolwiek dziwi mnie, że po Angielsku nie nazywają się Twins Mountain. 

Odnośnik do komentarza

U mnie na liczniku przeszło ponad 20 godzin, i jeszcze z  Great Plateu nie wylazłem, bawiąc się cały czas tą grą. A to skupiam się na polowaniu, a to zbieraniu i łapaniu owadów, a to zwiedzaniu. I w ten sposób upływa mi czas przy tej grze ^_^. Ale w końcu trzeba będzie ruszyć dupsko, i pójść dalej. 

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą, jeżeli ktoś ma Wii U i nie chce (lub nie ma) Twittera lub Facea wykorzystywać do fotek albo chciałby sobie zapisać swoje screeny w natywnej rozdziałce na kompa to poleca zatrzymać grę, wejść w przeglądarkę Wii U, wystukać bayimg.com. Na niej można zrobić bez rejestrowania/logowania zrzut ekranu z gamepada albo tv-ka i od razu wpisać sobie link na kompa i zapisać. Świetna sprawa bo jakość tych screenó jest bardzo dobra.

 

Dzięki wielkie Chrno fota z Wiiu.Wczoraj byłem obsrany a dzisiaj leże już cały w góvnie :banderas:

 

TrvFUPh.jpg

Edytowane przez Oldboy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...