Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem jakiś radar który niby wykrywa świątynie i mi co chwila mryga na niebiesko i piszczy ale w pobliżu nie ma nic co by świątynie przypominają tzn że są one mocno ukryte i trzeba kombinować z dostaniem się do nich czy czegoś nie rozumiem (jestem świeżo po otrzymaniu lotni)?

 

btw wszystkich shrinów jest aż 120? Są jakieś większe dungeony czy w tej części wszystkie są takie krótkie jak te 4 początkowe?

1. Musisz szukać dokładniej

2. Są też cztery większe dungeony

Odnośnik do komentarza

Panowie mam pytanie do kogoś kto nie jest fanboyem serii a potrafi trzeźwo spojrzeć na grę . Ogrywałem Ocaryne 3d/ TP / SS i żadna z części jakoś specjalnie mi nie przypadła do gustu(ale jednak dużo bardziej podeszło mi TP na wii aniżeli Ocaryna pewnie przez fakt że jednak gra miała już swoje lata a fanem serii nie jestem) ale oglądając filmy z gry i czytając opinie gra wydaje się bardzo świeża i jak na nintedo dość nowoczesna . Na dniach chciałem wymienić PS4 na wersję PRO ale czytająć opinie korci mnie żeby zamiast tego kupić Switcha dla zeldy. Czy jeżeli nie rozumiem fenomenu zeldy i wcześniej wymienione części nie były dla mnie nic specjalnym jest sens spróbować czy tam samo odbije się ponownie od serii?

Odnośnik do komentarza

Panowie mam pytanie do kogoś kto nie jest fanboyem serii a potrafi trzeźwo spojrzeć na grę . Ogrywałem Ocaryne 3d/ TP / SS i żadna z części jakoś specjalnie mi nie przypadła do gustu(ale jednak dużo bardziej podeszło mi TP na wii aniżeli Ocaryna pewnie przez fakt że jednak gra miała już swoje lata a fanem serii nie jestem) ale oglądając filmy z gry i czytając opinie gra wydaje się bardzo świeża i jak na nintedo dość nowoczesna . Na dniach chciałem wymienić PS4 na wersję PRO ale czytająć opinie korci mnie żeby zamiast tego kupić Switcha dla zeldy. Czy jeżeli nie rozumiem fenomenu zeldy i wcześniej wymienione części nie były dla mnie nic specjalnym jest sens spróbować czy tam samo odbije się ponownie od serii?

Mi prawie żadna zelda nie podeszla. Moze Ocaryna i Majora byly nawet.spoko.

Switcha kupiłem jako takiego kota w worku z tą Zelda i dostałem więcej niż się spodziewałem. Ta gra jest idealna jako 1 zelda jeśli ktoś nie grał w tę serię lub pozostałe części średnio mu podeszly.

 

Nawet moj znajomy pctowiec był pos ogromnym wrażeniem i sam kupił właśnie switcha z Zelda.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja mysle ze nie. Ogrywalem wczesniej ocarine i nie dalem rady przebrnac za to ta czesc to jest poezja poczawszy od walk po zbieractwo i samo zwiedzanie. Balem sie z poczatku ze jak mi nie podejdzie to zostane z konsola bez gier a teraz wiem ze ta gra mi starczy spokojnie do czasu az wyjda inne.

U mnie problemem byl tez gowniany net tam gdzie obecnie mieszkam a nintendo jednak dostarcza bo patche i update zajmuja jakies smieszne ilosci mb.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Dla mnie po Ocarina of Time i Majora's Mask jest to pierwsza Zelda, która mnie zachwyciła. Wind Waker/Twiilight Princess/Skyward Sword w większy lub mniejszym stopniu mnie rozczarowały, dlatego też do nowej Zeldy podchodziłem z rezerwą, no a wyszło, co wyszło. Jedna z lepszych gier, w jakie grałem.

 

Struktura gry jest zupełnie inna niż w Zeldach, w które grałeś. Tutaj nie ma robienia po rząd 8 dungeonów i przemieszczania się między małymi lokacjami. Wyobraź sobie wiedźmina 3, ale z dobrym gameplayem i niesamowitą swobodą działania, za(pipi)istymi zagadkami, niespotykaną fizyką, fajnym wątkiem głównym i nie gorszymi misjami pobocznymi

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Opisy historii, chronologia, milion ciekawostek i trivii, Tona artow. Dla fanów zelda pozycja obowiązkowa a niedawno wyszła druga książka, 400 stron artworkow :obama:

Mam ją waży to też porządnie, i jest warta zakupu. A w Japonii właśnie ruszyły pre-ordery na Hyrule Historia 2, więc tylko kwestią czasu jest jak to wydawnictwo ukaże się również u nas w zrozumiałym języku ^_^.

 

Wracając natomiast do samej gry, to cały czas nie mogę wyjść z podziwu nad robotą jaką Nintendo wykonało tworząc ten tytuł, na każdym kroku jestem czymś zaskakiwany. A jak Was czytam to już wiem że wiele zaskoczeń jeszcze przede mną. Chyba jeszcze w żadnej grze nie cieszyłem się tak bardzo widząc tradycyjne GAME OVER, jak w BotW.

Wczoraj natrafiłem na burzę, przezornie schowałem wszystkie metalowe przedmioty by mnie nie trafiła błyskawica i zacząłem sobie obserwować ten pogodowy spektakl przechadzając się po okolicy. I jakimś cudem nie zauważyłem toporka wbitego w pieniek do, którego podszedłem zbyt blisko. Zanim się pokapowałem o co chodzi dostałem rykoszetem i oglądałem znajomy napis, o którym wyżej wspominałem - coś pięknego :obama: .

 

Innym razem pobawiłem się trochę w bomberman'a i sprawdziłem co da się dodatkowo powysadzać i tym sposobem znalazłem jedną ukrytą skrzynkę, która spadając mnie zabiła :sorcerer:. Ta gra jest po prostu genialna. Do tego stopnia, że nawet znalazłem beczkę do której się schowałem, i podkradłem do obozu goblinów, przez chwilę poczułem się jak w Zeldzie:WW...

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Panowie mam pytanie do kogoś kto nie jest fanboyem serii a potrafi trzeźwo spojrzeć na grę . Ogrywałem Ocaryne 3d/ TP / SS i żadna z części jakoś specjalnie mi nie przypadła do gustu(ale jednak dużo bardziej podeszło mi TP na wii aniżeli Ocaryna pewnie przez fakt że jednak gra miała już swoje lata a fanem serii nie jestem) ale oglądając filmy z gry i czytając opinie gra wydaje się bardzo świeża i jak na nintedo dość nowoczesna . Na dniach chciałem wymienić PS4 na wersję PRO ale czytająć opinie korci mnie żeby zamiast tego kupić Switcha dla zeldy. Czy jeżeli nie rozumiem fenomenu zeldy i wcześniej wymienione części nie były dla mnie nic specjalnym jest sens spróbować czy tam samo odbije się ponownie od serii?

W większość gier open world im dłużej grasz, tym bardziej cię nudzą, a w Zeldzie chcesz jeszcze więcej,

Odnośnik do komentarza

Najlepsze w tej grze jest to ze mialem dzisiaj taka syt. Trafilem na przeciwnika ktory w normalnym starciu bral mnie na strzala, chwile poglowkowalem pokombinowalem z otoczeniem i role sie odwrocily a ja stalem sie wladca blyskawic.

Odkrywanie swiata, ukryte ciekawostki ta gra na prawde jest warta kazdej wydanej zl. Zaczynam zalowac ze nie wzialem twgo mega pudla z kolekcjonerka dla samego soundtracka

 

Ps. Moze glupie pyt. Ale jest gdzies jakas skrzynka na stuff ktory chcialoby sie zostawic na pozniej czy pozostaje rozwijac ekwipunek?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

 

Jest one day patch w wer Wii U? Waga?

 

Tak, 2318 MB.

 

A tak btw. po 1,5h naprawdę fajnie to wszystko wygląda. Niby biedawersja, ale nie miałem za bardzo tych słynnych dropów animacji.

 

 

Nie oszukujmy się, niektórzy grając w gry mające 60 fpsów przechodząc na 30 uważają, że grze brakuje płynności i klatkuje, więc co osoba to inne zdanie. Każdy ma też inny telewizor, więc jest dużo zmiennych. Naczytałem się sam jak to straszna spadki są w wioskach jak Kakariko a niczego takiego nie miałem, owszem były dropy ale nie do wspomnianych 15/20fpsów . O dziwo zwiechy 1-2 sekundowe na 20h grania miałem może ze 2 razy. No ale właśnie, obstawiam, że to też zależy od modelu Wii U jak gra chodzi (niestety napędy od czasów Wii bywają różne). 

 

A ja dzisiaj zrobiłem pierwszego questa, który daje Kass (gameplay z game awards się kłania), jest bardzo fajny, trzeba ruszyć głową a nagroda jest niczego sobie (a jaka przygoda! :kaz: )  

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Myślę, że zrobiłbyś mu jeszcze większy wjazd na chatę, gdybyś najpierw ukończył wątek fabularny. No ale w tym tkwi piękno tej gry, można ją przejść bez ruszania fabuły.

Pytanie do tych, którzy już byli w Lost Woods

 

Próbowałem raz tam wlecieć w mgłę i mnie przeniosło do ostatniego chechpointu, zapewne jest to powiązane z jakimś zadaniem i akurat tego miejsca nie można sobie ot tak zwiedzić?

 

 

E: odnośnie dawnej teorii ragusa - wtedy brzmiała ona bardzo sensownie, całe szczęście, że jego przewidywania się nie spełniły.

 

 

Trzeba wejść bramą, która znajduje się w prawym dolnym rogu lasu. A potem to już kombinuj :P

 

Odnośnik do komentarza

 

Myślę, że zrobiłbyś mu jeszcze większy wjazd na chatę, gdybyś najpierw ukończył wątek fabularny. No ale w tym tkwi piękno tej gry, można ją przejść bez ruszania fabuły.

Pytanie do tych, którzy już byli w Lost Woods

 

Próbowałem raz tam wlecieć w mgłę i mnie przeniosło do ostatniego chechpointu, zapewne jest to powiązane z jakimś zadaniem i akurat tego miejsca nie można sobie ot tak zwiedzić?

 

 

E: odnośnie dawnej teorii ragusa - wtedy brzmiała ona bardzo sensownie, całe szczęście, że jego przewidywania się nie spełniły.

Trzeba wejść bramą, która znajduje się w prawym dolnym rogu lasu. A potem to już kombinuj :P

To jest genialny motyw, nie wierzę, że ta gra jest tak dobra, i ta muza w tym lesie, jedna i druga, no comments.

 

I ten Shrine... mega!

 

Pewnie wiecie, że połysk broni oznacza, że nie była jeszcze używana.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Mam tylko jedno zastrzeżenie, ale nie do samej gry tylko do NINTENDO.

Otóż każdy pamięta ten za(pipi)isty trailer:

 

Wszyscy się jaraliśmy, wielu z nas kupiło przez niego Switcha. Problem polega na tym, że ten trailer to odpowiednik tego zwiastuna MGSV

 

 

Otóż fabuła gry została podana na tacy, ale w trochę innym sensie... 

 

Wszystkie scenki z trailera to "wspomnienia" odkrywane w czasie gry i z rzeczywistym stanem w grze mają one mało wspólnego. Ja rozumiem, że to Zelda etc. Ale krwa każdy jechał jak po burej suce po premierze MGSa i po tamtym zwiastunie, a teraz nikt nie wytyka tego nintendo, które cóż przedstawiło inny obraz gry w trailerze. Dla mnie to nadal gierka 10/10, ale trochę gówna w nine powinno za to polecieć

 

 

Druga kwestia to OKROPNY dubbing Zeldy. Tego się nie da słuchać, każda scenka z jej udziałem wybija mnie z immersji i chcę aby w ogóle nie mówiła. Serio angielski dubbing Zeldy to TRAGEDIA i twórcy powinni być smagani batogami, a potem wysłani na galery aby odnaleźli dobrą aktorkę do podłożenia głosu.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

jak ta gra chodzi na wii u na tv i gamepadzie? są zauważalne różnice na korzyść wersji przenośnej?

 

 

ale że przenośnej na gamepadzie? przecież WiiU streamuje obraz do gamepada, on sam nic nie wyświetla.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...