Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Szerszego chyba nie będzie:

 

" The first pack includes a Cave of Trials challenge, a new hard mode (which could be similar to Ocarina of Time's Master Quest) and a new feature for the in-game map. The second pack introduces a new dungeon, a new original story and "additional challenges."

 

When purchased, the Expansion Pass will also give players three new treasure chests with useful items and an exclusive Nintendo Switch shirt that Link can wear.  "

Odnośnik do komentarza

Właśnie dorwałem się do Zeldy (dziś przyszedł switch zamówiony jeszcze na premierę - bo Zeldy nie mieli), konsola już padła ale ta gra jest wielka :D nie wiem od czego zacząć. Dopiero jestem na samym początku ale wrażenia są nie do opisania, gram głównie w trybie handheldowym, nie wiem kiedy do tv podłącze :D

 

Szczerze? Myślałem po niektórych opiniach, że gra będzie gorzej wyglądała ale jakież było moje zdziwienie jak odpaliłem, piękno Panowie.

Odnośnik do komentarza

Ja już kupiłem DLC. Poza tymi 2 dodatkami teraz ma się dostęp do 3 skrzynek na Grand Plateu, w których są: wybuchowe strzały, rubin oraz koszulka z logo Nintendo Switch - w sam raz do selfie Linka ;).

 

 

 

Ale wcześniej też atakowały przeciwników? Bo pamiętam, że mnie to atakowały nawet w Link's Awakening.

 

link's awakening wyszlo po lttp :cool:

 

 

Wciąż mam do ogrania :(.

Odnośnik do komentarza

Czy w tej grze jest coś, co można bezpowrotnie stracić? Zakładam, że niektórych ubrań po sprzedaniu już nie odzyskamy, ale czy coś jeszcze? I czy jest punkt, po którym nie będziemy w stanie wrócić do starszych lokacji? W miarę możliwości proszę bez spoilerów ;). Gram od tygodnia, a dopiero wczoraj ukończyłem pierwszego dungeona (tego samego co większość). Kapliczek mam zrobionych bodaj 38, odkrytych kilka więcej. Jestem pozytywnie przerażony tym, jak ta gra jest wielka - co z tego, że zostały mi do zrobienia 2 wieże, skoro z tego, co odkryłem, widziałem może 50%...

Odnośnik do komentarza

wczoraj przyłożyłem z ciekawości amiibo linka z SSB podczas gry w zelde i pojawiła mi się... Epona :obama: podobno jeszcze te amiibosy rózne stroje dają, odpowiadające strojom Linkom przedstawionych na figurkach. Będę farmił mojego zeby zdobyc "set" z Twilight Princess :lapka:

 

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17155199_1932739076946927_2855952880414481610_n.jpg?oh=1b6b9a6ad98b148d5ae2cf59251d3f1b&oe=5925CBB7

 

W(pipi)iaja mnie, bo musialbym kupic. Walcze zeby nie brac tych amiibo od dobrych kilku miesiecy :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...