Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

A mnie ciekawi kwestia aplikacji na nowe konsole. Być może sklepiki Sony i MS otworzą się na nowe aplikacje czy usługi, znane choćby z app store czy google playa. Jeśli prawdą się okaże to, że nowy Xbox będzie miał Win8 to być może też pojawi się coś na kształt sklepu z aplikacjami. To dawałoby dużo większe możliwości nowym konsolom. Np. taki streaming muzyki ala spotify byłby czymś ciekawym i myślę, że na pewno znalazłby chętnych odbiorców. Pytanie tylko czy i jak bardzo Sony i MS są skore to takiego modelu biznesowego.

 

Oczywiście niejeden powie, że konsole mają służyć przede wszystkim do grania ale patrząc na to jak taki xbox w USA radzi sobie z wieloma usługami nie mającymi zbytnio wiele wspólnego z graniem (np. netflix) pozwala przypuszczać, że nextgeny również pójdą w tym kierunku.

Odnośnik do komentarza

PlayStation Cloud domains registered

 

Domain name: playstation-cloud.com

Administrative Contact:
Gaikai Inc
Edward Stecker ()
+1.9493306850
Fax:
65 Enterprise
AlisoViejo, CA 92656
US

Technical Contact:
Gaikai Inc
Edward Stecker ()
+1.9493306850
Fax:
65 Enterprise
AlisoViejo, CA 92656
US

Registrant Contact:
Gaikai Inc
Edward Stecker ()

Fax:
65 Enterprise
AlisoViejo, CA 92656
US

Status: Locked

Name Servers:
dns1.name-services.com
dns2.name-services.com
dns3.name-services.com
dns4.name-services.com
dns5.name-services.com

Creation date: 15 Feb 2013 22:34:21
Expiration date: 15 Feb 2014 22:34:00

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=514243

 

 

tumblr_mhsjg7WVlc1s5o3aso1_400.gif

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

gdyby dało sie przez gaikai grać na ps3 w gry z ps4 to po co w ogole robić i kupować ps4?

 

serio pytasz? zapomniałeś na czym Sony głównie zarabia? podpowiem, na sprzęcie...

 

Eeeee.... nie.

 

Zarabiają na grach.

Odnośnik do komentarza

grafika na filmiku wyżej wygląda realistycznie, jeszcze nie ultra realistycznie, ale już naprawde dobrze, z jednej strony robi świetne wrażenie, z drugiej jednak jak zobaczyłem jeziorko kamyczki i wydospadzik to w sumie wygląda to jak skyrim na pc na modach poprawiających grafe, wiec ten poziom nie jest wcale jakis odrealniony i z kosmosu (zwłaszcza na wyrost jest tekst o PS5 które pewenie wyjdzie najwcześniej za 7-8 lat)

 

 

 

wiecie co ja bym przyją z otwartymi rękami

w pełni funkcjonalne i wygodne (bez bolących oczu i głowy) gogle "wirtualne"

nie wiem czy oculus rift w pełni uporał sie z problemami które trapią takie sprzęty od lat , ale mam nadzieje że podczas obecnej generacji wyjdzie sprzęt który w końcu dobrze sobie poradzi z tym ...

OculusRift.jpg

 

 

a z czym?

z zatąpieniem telewizora i umożliwieniem grania niezależnie od miejsca w pokoju i niezależnie od wydawania 5 kafli na 60 calowy TV - a mimo to uzyskania efetku ekranu wypełniającego całe pole widzenia.

sterowanie ruchami głowy to kwestia poboczna dla mnie, głównie chce mieć efekt wielkiego ekranu... bez kupowania wielkiego ekranu i zawalania nim pokoju

nie mowiąc już o tym że gdy taki sprzęt bedzie dobrze zrobiony to nie tylko bedzie dawał efekt ogromnego ekranu ale też wiele innych za(pipi)istych zalet i wkręcania sie w gre

Sony HMZ-T2?
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...