Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Szprota

Ja bym chciał żeby to było nowe IP a nie kolejny Killzone. Licze również że Sony "nie zakopało" marki Resistance i doczekamy się Resiatance 4 z gameplayem z 3,dłuższa kampania i oczywiście lepszą grafika :)

Odnośnik do komentarza

Ja bym chciał żeby to było nowe IP a nie kolejny Killzone. Licze również że Sony "nie zakopało" marki Resistance i doczekamy się Resiatance 4 z gameplayem z 3,dłuższa kampania i oczywiście lepszą grafika :)

Też mam nadzieję, że seria jeszcze wróci, najlepiej jakby wydali sam multiplayer z jedynki na PS4 np. za pośrednictwem PSS.

 

Po wpisie QD Neogaf już działa

jvlHGdq.png

PS4 i nawet jest data Oct 5. ;) Hype taki, że ludzie doszukują się najróżniejszych rzeczy ;)

 

PS. Obejrzałem sobie przed chwilą ten filmik

Fragment od 3:40 rozkłada na łopatki, z  tego musi wyjść jakaś gra, bo tematyka jest świetna. Wyobraźcie sobie, że QD pokaże ten filmik jutro, ale odpalony na PS4 <marzyciel> ^^

Odnośnik do komentarza

A przypadkiem to tech-demo nie miało w zamyśle prezentować jeszcze możliwości PlayStation 3?

Takie było oficjalne stanowisko QD, ale ostatnio Francuzi zarejestrowali domenę singularityps4.com. Singularity (dokładnie The Singularity is Near) to także znana książka Raya Kurzweila, traktująca o...

http://en.wikipedia.org/wiki/The_Singularity_Is_Near

 

:]

Odnośnik do komentarza

ja bym się nie napalał, że każdy dev który leci do NY pokaże na pokazie jakąś grę. Zaproszenia na show dostała praktycznie każda osoba znana w tej branży plus wielu współpracowników więc wielu wielu z nich będzie po prostu siedzieć na widowni i uwentualnie pogada o PS4 w kuluarach na bankiecie.



a konfa jutro tzn w nocy z środy na czwartek równo o północy. Ja oglądam na pewno na żywo...ciekaw jestem co Sony wymyśliło i czy uda się przekonać mnie do next genów bo na razie jestem do nich mega sceptycznie nastawiony

Odnośnik do komentarza

ja bym się nie napalał, że każdy dev który leci do NY pokaże na pokazie jakąś grę. Zaproszenia na show dostała praktycznie każda osoba znana w tej branży plus wielu współpracowników więc wielu wielu z nich będzie po prostu siedzieć na widowni i uwentualnie pogada o PS4 w kuluarach na bankiecie.

Jasne, też nie liczę na złote góry, takie wpisy tylko podkręcają hype, mam nadzieje na pokaz 3-4 gier na PS4.

 

Don, start o północy.

Odnośnik do komentarza

 

Nie wiadomo gdzie leci. :)

 

20tego Kojima będzie w Madrycie.

 

Ogólnie to zaproszono 1200 ludzi na ten event. Masakra. Dla porówniania, E3 to koło 300 osób. Na pewno zaprosili tyle ludu by pokazać Wonderbook 2 i nowy trailer TLoU :P Piwo_HD, szykuj 50 zł <bezradny>

Odnośnik do komentarza

 

Ja oglądam na ps home.

 

To muszę chyba to wreszcie pobrać.

 

Pobierz! Mimo tego co się słyszy, Home to świetna rzecz. E-poznałem wielu fajnych ludzi, szczególnie, że laski-graczki głównie właśnie tam przesiadują :3 Fajnie jest pograć w bilarda zi nnymi. Jedyny minus to te loadingi i ciągłe ściąganie czegoś, gdy to naprawią na PS4 i zamiast tych postaci będą sackboye, to będę tam siedział o wiele częściej :)

Odnośnik do komentarza

http://www.eurogamer.net/articles/2013-02-18-crysis-3-developer-crytek-on-why-its-impossible-for-next-gen-consoles-to-match-the-power-of-gaming-pcs

 

Crytek boss Cevat Yerli, restricted by non-disclosure agreements with both Microsoft and Sony, told Eurogamer Crysis 3 running on a powerful PC looks better than next-generation games due to be announced. Indeed, he said it is "impossible" for consoles to match gaming PCs

 

Musiałbym zobaczyć tego Crysis3 na jakimś mega wypaśnym pc, szkoda że osobiście nie znam nikogo kto namiętnie bawi się w pc gaming. Crytek chwali się i chwali, a na razie nawet na screenach z mega pc nie widziałem nic w C3 co z czystym sumieniem nazwałbym nextgenową grafą, a on wyskakuje z takim hasłem.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Gosciu glupio gada nie od dzis, a jak przyjdzie co do czego to i tak zrobia wersje na konsole i beda chwalic, ze wyglada lepiej od innych gier. Crysis 3 na PS3 wyglada biednie (ogralem bete), wiec nie wiem nad czym te zachwyty, PS3 co prawda ma juz swoje lata, ale nawet inne, starsze gry potrafia wygladac znacznie lepiej.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...