Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

Małe podsumowanie od Eurogamera.

Serwis Kotaku cytuje „godne zaufania” źródło, według którego nowy model PlayStation trafi do sprzedaży w Stanach Zjednoczonych już w listopadzie tego roku.

 

Cena urządzenia nie jest jeszcze oficjalnie ustalona, ale producent planuje produkcję dwóch modeli, za 429 i 529 dolarów (ok. 1335 i 1645 zł).

 

Sony umożliwi posiadaczom smartfonów zdalne kontrolowanie konsoli. Za pomocą telefonu porozmawiamy ze znajomymi na czacie, kupimy też gry, które automatycznie zaczną się ściągać na PlayStation.

 

Jak twierdzi anonimowe źródło, do którego dotarło Kotaku, „większość” usług internetowych będzie dostępna dopiero po zapłaceniu abonamentu, na kształt Xbox Live Gold. Sony określa ten system jako PlayStation World. PlayStation Plus zniknie z oferty.

 

Do wszystkich egzemplarzy konsoli dodawane będą czujniki PlayStation Eye, a posiadacze PS Vita będą mogli grać razem z użytkownikami stacjonarnych systemów, przez połączenie lokalne.

 

Nieco bardziej oficjalne informacje pochodzą z serwisów rejestrujących domeny internetowe. Gaikai, rzekomy dostawca usług dla PlayStation zarejestrował kilka nazw, w tym PlayStation-Cloud.com i PS-Cloud.net. Nie wiadomo, czy chodzi o opcję wstecznej kompatybilności, o której pisaliśmy jakiś czas temu.

 

Niektóre plotki zweryfikujemy już jutro. O północy polskiego czasu zaczyna się konferencja Sony w Nowym Jorku, na której prawdopodobnie zaprezentowana zostanie nowa konsola.

 

http://www.eurogamer.pl/articles/2013-02-20-nieoficjalnie-ps4-w-listopadzie-obsluga-konsoli-za-pomoca-telefonu

Odnośnik do komentarza

 

prawdziwie nowa generacja konsol - VR, hologramy, cos w ten desen :<

patrząc na obecne dokonania w dziedzinie hologramu to raczej niezbyt szybko, zwaszcza że są to dosyć niewygodne i niepraktyczne rzeczy (nawet w star warsach - rozmazany mały wizerunek 3D osoby... po (pipi)? nie lepiej mieć na ekranie ultra HD w 3D? )

podobnie tutaj - może będą za jakis czas jakieś mało czytelne rozmazane i niepraktyczne hologramy, ale wątpie by było jakieś sensowne ich zastosowanie (może jedynie reklamy 3D)

 

a VR - zarówno sony i jak i oculus rift kombinują w tym kierunku i mam nadzieje że w ciągu 2-3 lat pojawią sie sensowne gogle w sensownej cenie

 

 

 

Jeden wielki pokój, który "przeniesie" nas do gry dając całkiem odmienne doznania.

 

ale zobacz jakie to niewygodne , przeznaczać cały pokoj na jedną czynnośći i biegać w nim jak mucha obijając sie o ściany?

 

gogle VR są o wiele lepsze niż pokoje VR, to nie x-men :P

Odnośnik do komentarza

Licze na PS4 bo to jest firma która pociągnęła to wszystko w dobrym kierunku PSX,PS2 to były świetne konsole jedne z najlepszych,nie wiem co sie stało z PS3,ale mam nadzieje że Sony odrobiło lekcje i pokaże teraz na prawdę świetną konsole bo już mam dość grania na tym skur_wiałym padzie z X360

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza

Bardzo dobre podsumowanie ps3, idealnie wprowadzające w nastrój przed dzisiejszą konferencją.

 

 

Cudowny filmik, przypomina mi, że wybór PS3 to była znakomita decyzja. Tyle świetnych gier, no kurde. Awesome konsola.

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

od paru dni bawie się Vitą i już po niej widać, że Sony odrobiło lekcję jeśli chodzi o hardware. Konsola jest mocna, do tego ma wszystko to co irytowało mnie w ps3 czego przez całą generację nie potrafili naprawić softem lub po prostu polegli już na etapie projektowania czyli:

- cross game voice chat

- multitaskowosc - nie ma problemu w czasie gry wchodzic na youtube,przegladarke,odpalac inne aplikacje

- nic nie zamula, nie wcina, nie doczytuje sie godzine(nawet friendlista czy stan pucharkow wczystuje sie o wiele szybciej niz na ps3)

- prawdziwa synchronizacja pucharkow w tle

- mozna robic screeny w czasie gry

- mozna sluchac wlasnej muzy

- male patche do gier sciagajace sie wraz z grą(więc nie ma sytuacji, ze pierw sciagasz 5h grę, a potem 2h się ona aktualizuje)

- szybkie instalki gier

- nie trzeba miec na memorce dwa razy wiecej miejsca niz zajmuje gra

- przy kazdej grze mozna sprawdzic co i kiedy zdobyli w niej nasi koledzy z friendlisty

- są statystyki jaka gra jest najpopularniejsza w naszym rejonie itp

 

Dużo wniosków względem totalnie spiepszonego ps3 wyciągnęli. Mimo wszystko jak dobrze wiemy to gry sprzedają konsolę dlatego tez PS3 uważam za świetną konsolę pomimo wad, a 3ds miażdży sprzedażą taką Vitę.

Edytowane przez Ficuś
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

od paru dni bawie się Vitą i już po niej widać, że Sony odrobiło lekcję jeśli chodzi o hardware. Konsola jest mocna, do tego ma wszystko to co irytowało mnie w ps3 czego przez całą generację nie potrafili naprawić softem lub po prostu polegli już na etapie projektowania czyli:

- cross game voice chat

- multitaskowosc - nie ma problemu w czasie gry wchodzic na youtube,przegladarke,odpalac inne aplikacje

- nic nie zamula, nie wcina, nie doczytuje sie godzine(nawet friendlista czy stan pucharkow wczystuje sie o wiele szybciej niz na ps3)

- prawdziwa synchronizacja pucharkow w tle

- mozna robic screeny w czasie gry

- mozna sluchac wlasnej muzy

- male patche do gier sciagajace sie wraz z grą(więc nie ma sytuacji, ze pierw sciagasz 5h grę, a potem 2h się ona aktualizuje)

- szybkie instalki gier

- nie trzeba miec na memorce dwa razy wiecej miejsca niz zajmuje gra

- przy kazdej grze mozna sprawdzic co i kiedy zdobyli w niej nasi koledzy z friendlisty

- są statystyki jaka gra jest najpopularniejsza w naszym rejonie itp

 

Dużo wniosków względem totalnie spiepszonego ps3 wyciągnęli. Mimo wszystko jak dobrze wiemy to gry sprzedają konsolę dlatego tez PS3 uważam za świetną konsolę pomimo wad, a 3ds miażdży sprzedażą taką Vitę.

Akurat Pocket konsole mnie nie intersują chociaż faktycznie Vita jest dosc mocna jak na swoje gabaryty,tym bardziej można liczyć na PS4, dla mnie tym lepiej jak pokażą PS4 bo chociaż tez uwazam PS3 za skiepczoną konsole jak ją tylko zobaczyłem to logo wzorowane na czcionce Spider-Mana jakieś kaczki wiekszosc gier multiplatmormowych wyglada gorzej jednym słowem słabo to wyszło ale może stanieje teraz to i tak kupię ją za dobre pieniadze żeby wreszcie zagrać w MGS 4!!!!!

Odnośnik do komentarza

Przeglądam zachodnie fora i to co się dzieje można opisać tak
izvW2icAkG52D.gif

 

Post za postem, mnóstwo ludzi, gif za gifem, co drugie forum co chwile pada, nasze na bank też padnie przed północą. Ogólnie Sony wzorowo rozkręciło tą karuzele. Najlepsze jak ludzie się napalają, ktoś napisał, że obecne będzie Ready at Dawn i już plotki, że pokażą jakąś grę. ;)

 

jTp7P1Te6OAdD.png

 

 

sonytraincopy248jzs.jpg


:lol:

 

ag2sib.png

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...