Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Oceniając po nowym Killzonie, który był jedyną grą puszczoną na PS4 (a nie render czy materiał z PC jak Watch Dogs), to jakoś nie widzę tej mocy, która niby tam jest. Jak nowy Xbox będzie słabszy, to już w ogóle mi tu coś nie pasuje :P

 

O co chodzi z "Kinectem" na PS4? Pierszą część oglądałem po japońsku :P

 

I dobry news o Diablo 3 na konsole :)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Naprawdę Was to jara, że ktoś będzie mógł na żywo oglądać jak gracie?że za jednym naciśnięciem dodacie zdjęcie,film z waszej rozgrywki albo będziecie mieli dostęp do sieci z komórek? Mnie w ogóle...nawet na ps3 pierwszą opcją którą robiłem było odznaczenie opcji przesyłania informacji na facebook/twitter.

Absolutnie zbędne to dla mnie,chce się integrować z znajomymi to w realu idę z nimi na piwo, a nie jaramy się nagranymi filmikami z gier. Poza tym te cale natężenie funcji sieciowych + rozwinięte gaikai stwarza dwa wielkie problemy a zarazem znaki zapytania dla mnie - czy czasem nie będziemy zmuszeni być podłączeni do sieci by w ogole grać w gry i co się stanie jak serwery padną....a te będą padać często i gęsto jak tyle funcji ps4 będzie o nie oparte...

Co do samych gier i grafy...tutaj pozytywne zaskoczenie specyfikacją....szkoda, że tyle zwiastunów to były rendery.Gameplay Killzone nie wywarł na mnie mega wrażenia...jestem wręcz zniesmaczony designem jaki zaprezentował...to nie ten sam Killzone i Helgasci w jakim się zakochałem....normalnie jakbym oglądał kolejne Halo.

Jak jakimś cudem osiągną poziom oprawy z rendera capcomu to z miejsca pójdę do sklepu po swoją sztukę ps4. Ciekawe czy tajemniczą grą final fantasy zmierzającą na ps4 nie jest czasem Versus.

Ogolnie szykuje sie mocarna konsola, jestem marudny bo nie podoba mi się i całkowicie nie jara mnie uspołecznianie gamingu w takim stopniu jak chce to robic Sony. Dopuszczam jednak ze dla wielbicieli takich bajerow, fanow fps, ludzi grajacych turnieje po sieci itp te funcje to bedzie istny raj na ziemi. Ja jednak jak na razie calkowicie nie mam cisnienia na next geny

 

Domyslam ze moge byc w mniejszosci osob ktorzy sie nie jaraja strona jaką poszlo ps4 ale Sony i tak muszę pochwalic. Przy ps3 mili kryzys swiadomosci i do konca nie wiedzieli dla kogo mają adresowac tą konsolę. Tutaj już wczorajsza prezentacja pokazuje ze doskonale wiedzą w jaką stronę chcą podążać, widać, że wnikliwie oglądali analizy logowań do playstation network, zakupów na ps store i gier odpalanych przez nas na konsoli - wiedzą na kim zarabiają najwięcej i pod nich projektują ps4. Dobry ruch ze strony Sony.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Mi się tam podobało. Może nie było opadu szczeny jeżeli chodzi o gry ale właśnie- pokazano gry a nie same literki- cyferki.

 

Sęk w tym, że z gier pokazali tylko Killzona. Capcom pokazał render. SE to już w ogóle polecieli bo puścili sobie nagrany filmik z płytki, a Watch Dogs, które jako jedyne pokazywało pałer, leciało na PC :P

 

Ficuś. nikt Cię nie zmusza do używania tych ficzerów. Jak nie przeszkadzają w używaniu konsoli to nie ma problemu.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

forum jak zwykle dało dupy :/

 

 

ale konsola zapowiada sie całkiem fajnie, obawiam sie jedynie o moc (filmiki wyglądały fajnie ale zaraz ktoś wyjdzie i powie że pecety mają lepszą grafe)

no i możliwość "share" niby fajna, ale pewnie sporo graczy nigdy tego nie użyje (ci aspołeczni), jednak napewno sie przyda do obczajania gier, jak jakis znajomy kupi gre może zapodać dzielenie sie z innymi i pokazać jak sie gra

 

funkcja wypróbowywania każdej gry z ps store dzięki gaikai brzmi bardzo kurwa dobrze!! nawet jak gry beda drogie i zablokowane na używki to przynajmniej bedzie można wyprobować gierke i sprawdzić czy jest sensowna

 

ciekawe też było że całą specyfikacje sponsorowała literka "tym razem programowanie i konwersja jest łatwa , juz nie popelnilismy tego błedu co przy ps3"

 

 

a teraz pare dobrej jakości screenow DS4, wygląda napewno lepiej niż prototyp

8493772456_34a85b7767_z.jpg

856209_519419758096714_1595789307_o.jpg

456676_519419784763378_257039095_o.jpg

 

i jeszcze gif pokazujący wielkość ds3 i ds4, jak widać nowy jest wyraźnie wiekszy, wiec może kloce z łapami jak kiście bananów przestaną biadolić

ds4z5dhh.gif

 

 

 

jeszcze pare screenow i opisu

łącznie z fotkami playstation-kinecta (niezle zerżneli wygląd kamerki)

http://blog.us.playstation.com/2013/02/20/dualshock-4-revealed-pushing-the-boundaries-of-play/

Odnośnik do komentarza

nie wiesz czy czasem nie będą wymagać podpięcia pod sieć....o tym co się będzie dzić jak będą konserwacje serwerów z których słynie psn już nie wspomnę. Dużo niewiadomych dalej.

 

A z gier pokazali tylko killzone i to o tym klocku co tez puścili z vity z remote play. Reszta to rendery wg mnie

Odnośnik do komentarza

Sony skupiło się na grach, mocnym sprzęcie (DDR5 8GB - w zadnych plotach nie spodziewano się takiej ilości w tej jakości ;)) Teraz całe pole do popisu po stronie developerów którzy chwalą uniwersalność sprzętu. Opadu szczeny może brak - ale spójrzmy na pierwsze materiały gameplayu z PS3 (Giant Enemy Crab, Ridge Racer, WTF?). Teraz mamy duże piękne produkcje już w zaawansowanym stadium developingu. Co będzie za rok i za dwa? Ciary przechodzą.

 

Ogromny plus za Sony za brak wciskania na siłę wszędzie kinectomovekamerowych popierdółek w każdej grze i mówienie o tym że amazing i future. PS4 nadal pozostanie konsolą jak za dawnych czasów - kamień z serca i ulga jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza

Przespalem sie z tym, emocje opadly, teraz moge naskrobac kilka zdan.

 

Specyfikacja sprzetu bardzo dobra. Jak pisalismy wczoraj na czacie (pozdro chlopaki :)) balismy sie, ze bedzie 2 GB RAM, a dali 8 GDDR5. Nie wiadomo czy nie dodali tego w ostatniej chwili i nie poplyna na tym jak na ps3 (doplacanie, etc), ew. czy nie ucierpia na tym pozostale podzespoly o ktorych wiemy niewiele.

Gry, ktore byly w realtimie robia bardzo dobre wrazenie jak na pierwsza fale tytulow, ale gaci nie zerwaly jesli widzialo sie bf3 na max detalach. Uwage zwraca bardzo dobra animacja.

 

Jest duza szansa, ze online wreszcie bedzie bardzo dobry w sensie funkcjonalnosci, ale czy sony idzie w dobra strone z tym calym share i facebookiem...?

 

Pad - tragedia IMO. Znowu spusty z dupy (moze inaczej dzialaja...) i bardzo slaby design. Moze chociaz jest wygodny.

 

Ogolnie oczekiwania zostaly spelnione, chociaz po cichu liczylem na cos co skieruje elektroniczna rozrywke na nowy tor... Chyba jeszcze nie teraz.

 

Czekam na ruch M$, sony dobrze sie zaprezentowalo za pomoca swoich amerykanskich przyjaciol... ale czuje jakis niedosyt. 

Nie stoi mi pala :/

To z czego niektorzy sie ciesza, ze to dalej stary dobry model konsoli domowej, mnie niestety nie nastraja optymistycznie.

Mamy robic dokladnie to samo i w ten sam sposob do roku 2021 (sic!) albo i dluzej...?

 

Jesli m$ pokaze to samo to zastanowie sie nad wypasionym PC...

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza

mi też pała na killzonie nie stanęła- ten design ala halo lub Mass Effect mnie odrzucił, nie za to kochałem tą serię choć grafika supe ri widoczki zapierają dech.

 

Żenadą był pokaz tej gierki o tym klocku co tworzy główny szef projektu PS4. Zwiastun render to wiadomo ze wygladalo fajnie ale jak przyszla pora na gameplay czy to na ps4 czy na vicie to kurcze jak popierdołka z ps store z ps3.

Odnośnik do komentarza

Killzone gdy tylko zaczął się pokaz to mi się skojarzył z COD'em BO2 - coś okropnego... Przeładowanie to jakaś porażka, KZ zawsze kojarzyło się z brudem, pyłem i polem bitwy a tutaj dostaliśmy... sam nie wiem co.

 

@Dave - 8GB GDDR3?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...