Skocz do zawartości

Konsole NextGen  

296 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którą konsolę nextgen czekasz najbardziej?

    • PlayStation 4
    • Xbox 720
    • Wii U
    • Jestem zawiedziony konsolami, nie zakupie kolejnej.
  2. 2. Nazwa następcy Xbox 360 to?

  3. 3. Premiera nowego Xboxa będzie?

  4. 4. Premiera PS4 będzie?

  5. 5. Ile RAM będą posiadać nowe konsole?

  6. 6. Nowe konsole będą kosztować...

    • 299-399 € (1199-1599 zł)
    • 400-499 € (1600-1999 zł)
    • 500-599 € (2000-2399 zł)
  7. 7. Ile rdzeni będą mieć nowe konsole?

  8. 8. Czy granie na PS Network dalej będzie za darmo?

    • Tak, będzie dalej za free.
    • Nie, będą opłaty podobne do XBL GOLD.
  9. 9. Czy liczysz na wsteczną kompatybilność?

    • Tak! Chcę czasami ogrywać tytuły ze starych platform.
    • Nie, wolę już żeby konsola była trochę tańsza.


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Matko Soul....

 

Podaj mi prosze to różnice, proszę!!!!  Będzie lepiej skanował ciało, będzie rozpoznawać twarz, palce i oh my god cholera wie co jeszcze. Super, ale nie zmienia to tego, że jest to dalej kamerka z mikrofonem. I tak, Microsoft niczego na E3 nie pokazał. I nie chciałem pontonów, dance central, chciałem wykorzystania tego kinecta do gier dla graczy. Nic nie było... Absolutnie nikt by się nie pogniewał, jakby dali jakiś fajny "ficzer" do nowego tytułu. Póki co, suche gadanie o potędze Kinecta, czyli to samo co z pierwsza kamerką.

 

I tak, interesuje się, bo wyobraź sobie, pewnie w przyszłości tj. i ty będe miał obie konsole. Ale Kinect mnie nie interesuje, nie chcę go, bo to dla mnie niepotrzebny gadżet właśnie podnoszący cenę samej konsoli. Ja wiem, że ciężko jest ci wyobrazić sobie sytuacje, że ktoś chciałby kupić XONE, ale nie chciałby Kinecta.

 

Kiedy zainteresuję się Kinectem ? Jak moja kobieta będzie chciała sobie potańczyć przed TV oraz jak Microsoft za rozsądne pieniądze wprowadzi IllumiRoom.

 

 

Użyj Google, tam wszystko jest napisane, nie nie jest mi ciężko wyobrazić sobie taką sytuacje tylko po co mam to robić skoro nie ma takiej możliwości jak kupno XONE bez Kinecta więc jak chcesz kupić tą konsolę to zacznij myśleć o nim bo być może kiedyś mimo wszystko go docenisz.

 

Jest jedno ALE a nawet więcej niż jedno i które należało by wziąć pod uwagę X360 na pierwszego Kinecta nie był gotów, nie został stworzony z myślą o tym, że kiedyś doczepimy do niego coś więcej niż kamerę z mikrofonem. Nie dorzucali go do każdej konsoli a jego posiadanie nie było wymogiem, także jak M$ po prosił to coś tam twórcy do rzucili na siłę w ME3 można było gadać, dawało to nawet radę, a to, że DC i KS nie są grami dla nas nie znaczy, że były złe i c(pipi) działały bo akurat te gry naprawdę dawały radę, mam tu namyśli to jak Kinect je ogarniał. 

 

No to proszę, masz używanie Kinecta w exach,

 

forza 5 - headtracking i komendy głosowe.

 

Killer Instinct - rozpoznawanie twarzy i zmiana klawiszy

 

Dead Rising 3 - będziemy sobie krzyczeć na zombie.

 

Battlefield 4 - coś ma być, nie wiadomo co - zostaniemy pewnie przy komendach głosowych.

 

 

 

Doprawdy, jak na wymagany sprzęt do konsoli, niesamowite możliwości. Ja jestem w stanie obyć się bez tego,dlatego wolałbym wersje bez kinecta.

 

 

Dziwne, że to pominęłeś - > 

Zupełnie inna historia jest w przypadku nowej konsoli, XONE został zaprojektowany z myślą o Kinekcie, sama konsola jak i urządzenie są o wiele mocniejsze a co za tym idzie będą więcej potrafić, po za tym kupując XONE masz od razu Kinect także urządzenie nie jest opcjonalne bo każdy nabywca XONE będzie miał Kinecta, jestem przekonany, że teraz nacisk będzie jeszcze większy i większość gier dostanie wsparcie już teraz funkcja głosowa pojawi się większości gier i będzie działać beż żadnych opóźnień a w takim KS Kinect ogarnie nasze wszystkie palce i to jak są ułożone, pozna mnie ustawi mi w grze moje preferowane ustawienia, nie wiele ale daje nadzieje, że będzie tego więcej i lepiej a o ile lepiej i jak czas pokaże.

 

 

 

Chciałeś użyć google, to użyłem :)

 

No i odwołując się do tego wpisu:

 

jestem przekonany, że teraz nacisk będzie jeszcze większy i większość gier dostanie wsparcie już teraz

 

No i właśnie widać, że poza gadaniem, niewiele tego wyszło.

 

Dobra koniec, ty lubisz takie rzeczy, ja nie. Chcę konsoli, nie bawią mnie te dodatki. Więc dalej żyję nadzieją, że kiedyś wyjdzie konsola bez kamerki :)

Odnośnik do komentarza

Pierwsza obniżka jeszcze przed premierą sprzętu. :)

Miejmy nadzieję, że tak zrobią, zyskają tylko gracze, chociaż wydaje mi się to mało prawdopodobne, nie wiadomo ile wówczas by tracili na jednej sztuce, ale w sumie M$ stać na taki ruch.

 

PS. Osoby odpowiedzialne za wszystkie decyzje związane z Xone przed E3 powinny być wywalone na zbity pysk, bo z polityki firmy prawie nic nie zostało. Przeliczyli się zachłanne sku.r.wys.yny.

 

I taka ciekawostka, Sony i Panasonic rozpoczynają pracę nad płytą BR o pojemności 300GB.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Jeśli to prawda to super. O to właśnie chodzi w konkurencji - raz Sony wbija szpilę MSowi, raz Microsoft zapodaje kopa Sony, co prowadzi właśnie do takich decyzji.

W którym momencie M$ zadał Sony kopa (oczywiście mówimy tu tylko o następnej generacji, bo w tym temacie jesteśmy)? Bo na razie to tylko dostosowują się do tego co robi/zapowiada Sony, nie mówię, że to źle (bo głupio byłoby gdyby PS4 wygrało w przedbiegach :P ), ale nie przypominam sobie aby M$ wyprowadził jakąś poważną kontrę, po której każdy by się zastanawiał 'jak na to odpowie Sony'. Choć może mnie pamięć mylić ;) 

Odnośnik do komentarza

Microsoft zadał kopa Sony prezentacją gierek.

 

 

kopa? chyba rasowego loł kinga :P

 

 

 

zadnego kopa tu nie było, nawet patrzac na sububiektywną wizje xbotów

 

 

dla mnie np zaden ex nie był podniecający a gry które naprawde mnie ruszyły to deep down, mgs5 i troche division i wiedzmin

Odnośnik do komentarza

Rumour: If You Don't Pre-Order Your PS4 Soon, You May Miss Out

 

Sony is set to introduce a pre-order deadline for the PlayStation 4 in the UK, according to retail sources speaking with CVG. The site reports that any purchases placed beyond 5th August may not secure you a system at launch. If accurate, it means that you’ve got less than a week to put a deposit down on your console if you want to get one on release day.

The publication notes that you’ll still be able to pre-order after the aforementioned date, but your request will be pushed to the back of the queue. With demand expected to seriously outstrip supply, it’s possible that your order may not be fulfilled until stock is fully replenished. That could mean waiting until after Christmas.

The outlet adds that stores have been promised additional units for general sale on day one, so you may still have an opportunity to get a console if you don’t pre-order. We suspect that you’ll have to battle your way to the checkout to secure those scant wild consoles, though. Sadly, the platform holder has refused to comment.

Regardless, if you haven’t already requested your system, this should put the wind in your sails. It’s becoming increasingly clear that numbers are going to be limited this year, and with stocks starting to run dry, you’re in danger of running out of time. If you want to be playing Killzone: Shadow Fall this, er, fall, you know what you need to do.

http://www.pushsquare.com/news/2013/07/rumour_if_you_dont_pre_order_your_ps4_soon_you_may_miss_out

Odnośnik do komentarza

Kto by się licytował, Ty i tak będziesz na górze. :)

Szpic ma rację, grałem w 2 i 3. Puste strzelanki i nic więcej, z mega słabą fabułą. Po co mam grać w 4 skoro poprzednie części nie przekonały mnie do serii?

W dodatku gameplaye potwierdzają moją tezę. 

Sorry, szkoda czasu na monotonne gry. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...